🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yok İstanbulla zaten 1 2 tl oynuyor burayla TV de görmüştüm yarınki cüzünü okuyayım canım ben söyle stres yapma
Niloşum yaa kalbini seveyimm😍 çocukla hiç uğraşma canım ben sabah okucam onu eğer sabah okuyamazsam yarım kalırsam falan öyle söylerim olurmu. Şimdi hiç uğraşa girme uyu yorulmuşsun 😍🤗🤗

Yok kız ne olacak sabah erken uyanıyorum duasını kaçta yapıyorlar adetinin kaçıncı günü

Ben de senin kalbini seveyim 😍🤗
Yarın 6. Günü ya hiç bu kadar sürmezdi ben bi öacun kullandım geçtiğimiz ay ondanmıdır nedir. Ama bugün leke leke geldi sabaha bitmiş olur bence bende 6:30da uyanıyorum ya geri uyumam okurum hemen. Eğer olmazsa söylerim 😍😘😘 öğlende yapıyorlar sanırım niloşum 🤗

kolay gelsin.halılar benim de yıkanacak.storunda metresine 8 tl dedi halıcı.servet ediyor yıkaması bu hesapla.bir de söküp takması var.düşünüyorum ne yapayım diye
Ben geçen sene halılarla aynı fiyatta yıkatmıştım. Hatta hiç sormadım halılarla verdim. Geldiğinde çok yüksek bi fiyat çıkmıştı yıkamacıyla ters düşmüştüm. Meğerse storlarda yüksek fiyatla yıkanıyormuş😂

Ben geçen sene halılarla aynı fiyatta yıkatmıştım. Hatta hiç sormadım halılarla verdim. Geldiğinde çok yüksek bi fiyat çıkmıştı yıkamacıyla ters düşmüştüm. Meğerse storlarda yüksek fiyatla yıkanıyormuş😂
en iyisi atayım storları yerlerine gazete kağıdı yapıştırayım.kirlendikçe yeni gazeteyle değişirim hem de okurum onları evde sıkıldıkça :rolleyes:

Yarın 6. Günü ya hiç bu kadar sürmezdi ben bi öacun kullandım geçtiğimiz ay ondanmıdır nedir. Ama bugün leke leke geldi sabaha bitmiş olur bence bende 6:30da uyanıyorum ya geri uyumam okurum hemen. Eğer olmazsa söylerim 😍😘😘 öğlende yapıyorlar sanırım niloşum 🤗
Tamam canım iyi geceler 😍😘olmazsa söylersin tamam mı

Evet tatilde 🤭

Allah kabul etsin canım ayy benim yerime de yürü canım sahili özledim şuan gidemiyoruz eşim bu hafta gündüzcü yasak bitimine yakın geliyor
Markete diye çıktım anneme geldim sahile gitmedim😂
Uyan zaman gidin ben çok şey istiyorum orman havası yaa çok özledim😍

X