🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydın güzel bir gün olsun
Komşumun balkonu çiçek bahçesi gibi benimkiler bu kadar olmuyor :KK48:
IMG_20210529_094404.jpg

Nasılsınız kızlar 😍
Ben bugün kayınvalideme gittim kahvaltıya. Sonra bezelye ayıkladık baya. Şimdi eve geldim. Biraz annemle banada aldım.
evde tanelerinden ayıklıcam artık😂
Yemek yapmaya giriyorum şimdide neden iş bitmiyor acbaa hiç 🙄 çamaşır atcam daha

Topik açmışsın canım hayırlı olsun faydalı bir topik inşallah sağlıkla bebek de nasip etsin Allah canım
Baya olmuştu canım açalı evet Ama pek aktif olmak için değil orda. İlk mesajta sürecimi paylaşcam bakalım. Hedeflerimi gerçekleştirmek için belki bi faydası olur diye düşündüm😂

Nasılsınız kızlar 😍
Ben bugün kayınvalideme gittim kahvaltıya. Sonra bezelye ayıkladık baya. Şimdi eve geldim. Biraz annemle banada aldım.
evde tanelerinden ayıklıcam artık😂
Yemek yapmaya giriyorum şimdide neden iş bitmiyor acbaa hiç 🙄 çamaşır atcam daha
Benim de kayınvalidem az önce aradı yazlığa gittiler ne zaman geleceksiniz diyor 🤭

Baya olmuştu canım açalı evet Ama pek aktif olmak için değil orda. İlk mesajta sürecimi paylaşcam bakalım. Hedeflerimi gerçekleştirmek için belki bi faydası olur diye düşündüm😂
Yazmak gerçekten fayda ediyor sen yine de yaz paylaş ben de bak bu topikte işlerimi düzene sokmak için açmıştım yazdıkça düzene girdi şimdi ajandaya da yazıyorum

Mis afiyetle yiyin inşallah😍 ben de ayıklayıp buzluğa attım sen buzluğa atarken ne kadar koyuyorsun poşetlere çok az koyuyorum ben pindiricik oluyor poşet
Bende azcık azcık koyuyorum😂 zaten yemeğini yaparken sade yapmuyorum illa patates bişey karıştırıyorum. Ondan az az iyi oluyor. Bide 2 kişi ne yicez işte 😂
Yok şuan canım başka şehir eşimin izni yok zaten haziranın 15inde çıkacak izne
He olsun az kalmış 15ine de canım 🤗

Evet ben de patates falan koyuyorum

Evet az kaldı canım🤗
Afiyetle yemek nasio olsun 🤗
30 sayfa kadar kitap okudum dışarıda 5bin adım kadar yürüyüş yaptım evi derleyip topladım yemek kaldı ütü var kaç gündür bekleyen
Ben kitap okumayı bıraktım resmen ya baş ucunda 1 aydır aynı kitap 😞
Bende şimdi lavaboları ovdum çamaşır attım makineye.
kuru fasülye yapcam akşama fasülyeyi haşlamaya koydum. Çokta acıktım aç karnımı da doyutayım daha yemeğe baya var 😂

Afiyetle yemek nasio olsun 🤗

Ben kitap okumayı bıraktım resmen ya baş ucunda 1 aydır aynı kitap 😞
Bende şimdi lavaboları ovdum çamaşır attım makineye.
kuru fasülye yapcam akşama fasülyeyi haşlamaya koydum. Çokta acıktım aç karnımı da doyutayım daha yemeğe baya var 😂
Sağol canım cümlemize 🤗

Ben de kitap okumayı bırakmıştım yeniden başladım

Kuru fasülyeydi benim de aklımda olan sonra caydım

Ben diyetteyim aç duruyorum 🤭

X