🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
ben evde oturmayı hiç sevmem her gün dışarı çıkardım .Ama kronik hasta olduğumdan 1 yılı geçti ne evime kimse geldi ne de ben gittim.ilk defa dün avm ye gittim sırtımdan soğuk terler boşandı korkudan.bu hayat hayat değil.Arabaya binsem gidecek yer yok ayol her yer riskli deli gibi dolanıp bir de markete uğrayıp eve dönüyorum.sıkıntıdan Esra Erol doya doya moda izliyorum şaka gibi :rolleyes:
Sen yine de dışarı çık arada canım maskeni tak mesafeye dikkat et zaten arabanla gidiyorsun kolonya dezenfektan kullan olmaz birşey inşallah

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    136,7 KB · Görüntüleme: 25
Ay ne güzel ya bende çok sıkıldım akşam yemekten sonra sahile gideriz belki diyodum ama yağmurmu yağcak nolcak hava bi kapalı
Olsun yağmurda gidin sağanak olmazsa normal yapmurda şemsiye ile romantik olur 😍biz de kapanmadan evvel gitmiştik en son sahile özledim ya ben de sıkılıyorum Allahtan yakındaki bu park ağaçlık yeşillik de iyi oluyor

Olsun yağmurda gidin sağanak olmazsa normal yapmurda şemsiye ile romantik olur 😍biz de kapanmadan evvel gitmiştik en son sahile özledim ya ben de sıkılıyorum Allahtan yakındaki bu park ağaçlık yeşillik de iyi oluyor
Bende özledim valla dibimde ama hiç gitmiyorum😂
Çok güzel valla sana da iyi oluyordur açık hava da oturmak 😍

Aylardan sonra ilk defa dışarıya çıktım 🤩🤩gezdim tozdum,sonra eve dönerken babam arabayı durdurdu markete git dedi bana taman dedim arabanın kapısını açtım sağ ayağımı yere attım ve bir caart sesi 🤦🤦mağaza sahibinin şöyle kaliteli böyle kaliteli diye bana zorla aldırdığı tunik yırtıldı 😒😒verdiğim para haram ossundu

Benim 1 dk falan yürüme mesafesi. Sokaktan aşağı doğru indimmi sahili görüyorm 😂
Ama işte nebileyim hiç aklıma gelipte gitmiyorum şimdi gidicem 😍
Yazlıkta öyle yakın bizim sokağın başı
Kız gidilmez mi ne güzel yazın gidince ben sabah erkenden yürüyüşe çıkardım oh mis sessiz sakin 5 km yürürdüm

Aylardan sonra ilk defa dışarıya çıktım 🤩🤩gezdim tozdum,sonra eve dönerken babam arabayı durdurdu markete git dedi bana taman dedim arabanın kapısını açtım sağ ayağımı yere attım ve bir caart sesi 🤦🤦mağaza sahibinin şöyle kaliteli böyle kaliteli diye bana zorla aldırdığı tunik yırtıldı 😒😒verdiğim para haram ossundu
Aa darmıydı kız acaba nasıl oldu öylee 🙄
Yazlıkta öyle yakın bizim sokağın başı
Kız gidilmez mi ne güzel yazın gidince ben sabah erkenden yürüyüşe çıkardım oh mis sessiz sakin 5 km yürürdüm
Yaa pandemi patlayınca kar kış hiç gitmedim valla bundan sonra inşallah giderim 😂
Bak bende bitane minnoş buldum manzarama oturdu oda izledi😂😂😂

Eklentiler

• 4C289F89-24C1-465C-BD3A-8F9D477314AC.jpeg
    4C289F89-24C1-465C-BD3A-8F9D477314AC.jpeg
    135,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 3F7308B9-0E3D-4744-B6B9-46CFEEF28580.jpeg
    3F7308B9-0E3D-4744-B6B9-46CFEEF28580.jpeg
    206,6 KB · Görüntüleme: 28
  • 19215F63-EF41-4551-9E52-F5BF21E46272.jpeg
    19215F63-EF41-4551-9E52-F5BF21E46272.jpeg
    194 KB · Görüntüleme: 23
X