🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yorulmuşum inan ki halının ortasına koydum klimayı açtım oturuyorum çok yorulmuşum 🥴
IMG_20210526_164350.jpg

Aynen öyle canım kesinlikle öyle bizim de burada Yeni Yalova Yolu üzerine bir tarafı sanayiye bakıyor büyük bir avm nin karşısında Alpiş İnşaattı yanlış hatırlamıyorsam daireler boş kaldı satılmadı eşim Facebookta reklamlarını görmüş yalnız Sinpaşın çok beğeniyorum yakınımızda var daireler satıldı doldu adamlar yapıyor o da mı işçi çıkarmış çok şaşırdım yalnız Bursada bi Bak Yapı var zerre beğenmiyorum hala konut apartman yaparken yardırıyor öyle böyle büyük değil siteler nasıl satacak o kadar daireyi merakla bekliyoruz eşimin çalıştığı yer Reno Haziran ayında yıllık izin de dahil 40 gün iş bırakacaklar
Yanlış yere yazmışım ha ha ha. Olsun bakalım😅

Çamaşırlar asılacak
Bulaşık makinası boşaltılacak
Çiçekler balkona konacak sulanacak
Pazarlıklar dolaba yerleştirilecek
Taze fasülye yapılacak

Peki ben ne yapıyorum uzandııımmm🥴

Elimi sürmedim eşim yapıyor hamuru da o yoğurdu😃
Maşallah bugün hazıra koncaksın oh en sevdiğim 😍 😂
Kız benim de canım birşey yapmak istemiyor 😅sündük sündük otarasım var 😁

Abin hediye mi aldı ne güzel iyi günlerde kullan canım inşallah ne düşünceli abin ne güzel

Camları silerken düşücem diye korku var bende bir de mopu karıştırmayalım gülüm 😁
Benimde öyle valla koca gün oturup youtubeden falan videolar izleyesim var 😂😂
Evet sağolsun bazı konularda baya incedir 😍😬
O korkuyu gel sen bide bana sor😂 zaten korkudan onu kullanıyorum yaa uzanmayın çok diye 😂 birde 5. Kattayım bi taraflarımdan ter akıyor 🤣🤣🤣
Amannn bir de psikoloji okuyamıcam 😁yeniden sınava hazırlan ders çalış sonra kazanırsan terimleri ezberlemek var psikolojide de kolay değil bir de psikolojiyi kazanmak var 😁ders çalışırken yardırmak gibi 😁arkadaşım psikolog hiç kolay değil inan ki ben böyle alıp satarak mutluyum çok hoşuma gidiyor 😁
zor doğru diyorsun bi zaman sonra birde beynin bişeyler öğrenmesi yavaşlıyor. Yani yavaşlıyordan kastım bundan 5 sene önceki beynimle şuanki bir değil değil. Şuan başka sorumluluklarımda var bi tarafı dolu kafamın yanı yeni bilgileri almak zor olur 😂

Yuppi de iyi bilir inşaat sektörü çok zor durumda. Benim evin yolunda anlatanın en büyük iş merkezleri residansları sıra sıra yapılıyor senelerdir bitirmediler bitirenlerde boş milyon dolarlık bir tek dükkan hepsi boş Eskişehir yolunda. Bizim de kooparatif arsamız büyük iyi bir yerde büyükçe. Ortakları arasında eski bakan bile var tek çivi çakılmadı 3 yıldır. Sinpaş çok çalışanı işten çıkardı komşumun eşi de oradaydı yurtdışına gitti mühendis olarak işsiz kalınca. Borsanın 2 demirbaşı garanti bankası ve koç hlsseleridir. Onlar bile sürünüyorsa anlayın durumların vehametini.
Malesef bizim de burda o kadar çok siteler inşaatlar yapılıyorki birde fiyatlar aşırı yüksek. Ne onlar satabiliyor ne insanlar alabiliyor 😒
Cookiie Cookiie canım milletin balkonunda camında çiçekleri göre göre dayanamadım 3 saksı çiçek alıp geldim fesleğen, küpeli diğerinin adını bilmiyorum asılan saksılardan
Kız bahçıvan olcaz bu gidişte hee böyle 😂😂 geçen annem aldı 3 tane kedi çiceğiymiş. Allahım o kadar güzeldi tatlıydıki içim gitti ama yeter dedim almadım😂

X