🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Beni de sürüklemeye çalışıyordu da artık 11 sene oldu işlemiyor gidemicem diyorum geçiyorum artık söylemiyor yakın akrabalara zaten gidiyorum
E artık dursunlar o kadar seneden sonra valla 🙄
Olsun dünya hali( yumuşak a klavyede bulamıyorum 😂) almışsın ya diplomayı ev hanımı ol ne olacak durumu iyi olan kadınların çalışmaması daha iyi aslında hem ev işi hem el işi zor yani
Biyanımda açık öğretimden psikoloji, pedagoji gibi bir bölüm varmı bilmiyorum ama aslında varsa onu okusammı diye aklıma gelmiyor değil. En azından evden çalışmak daha güZel. Onuda gidip çalışmak için falanndeğil. Sırf anne olmak nasip olursa tam donanımlı olmak için. İyi bir birey yetiştirmek için istiyorum.

E artık dursunlar o kadar seneden sonra valla 🙄

Biyanımda açık öğretimden psikoloji, pedagoji gibi bir bölüm varmı bilmiyorum ama aslında varsa onu okusammı diye aklıma gelmiyor değil. En azından evden çalışmak daha güZel. Onuda gidip çalışmak için falanndeğil. Sırf anne olmak nasip olursa tam donanımlı olmak için. İyi bir birey yetiştirmek için istiyorum.
Geçen seansımda terapistim bana psikoloji okumamı önerdi yaşayan hasta olarak okumalısınız dedi benden geçti artık dedim 😂sosyal medyadan insanlara çevreme kendime faydalı olayım yeter dedim😊

Sabah sandalet alıyordum ödemeyi yaparken başkası alınca sepetten düştü ikinci kez bu ayakkabı stoğa düşüyordu bu ayakkabıyı geçen yaz da alamamıştım caydım artık almaktan terlik aldım kendime 😍siyah boncuklu 😁

Eklentiler

• Screenshot_20210526_100837.jpg
    Screenshot_20210526_100837.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 22
Sabah sandalet alıyordum ödemeyi yaparken başkası alınca sepetten düştü ikinci kez bu ayakkabı stoğa düşüyordu bu ayakkabıyı geçen yaz da alamamıştım caydım artık almaktan terlik aldım kendime 😍siyah boncuklu 😁
Bundan kuzenim aldı giyemedi kesti hep ayağını tavsiye etmem

Geçen seansımda terapistim bana psikoloji okumamı önerdi yaşayan hasta olarak okumalısınız dedi benden geçti artık dedim 😂sosyal medyadan insanlara çevreme kendime faydalı olayım yeter dedim😊
kitaplarını okuyorsun zaten onlarla da bence gelişirsin 😂 hem de benden gecti artık deme ohoo neler yapıyor insanlar yeterki iste 🤗

Camlara devam et bence 😁silmişsin hadi iyi benim de mutfak camı silinecek yağmurdan sonra leş oldu 😁şuan eve dönüyorum
Öyle yapayım bari burda da kapalı hava inşallah yağmaz😂 ya mop varya yerleri sildiğimiz. Onla siliyorum 2 oldu inanılmaz rahatlıkmış valla hemencik bitiyor 😁
Nasibinde yokmuş aldığını güle güle giy niloşum 🥰
Bana da abim spor ayakkabı almış doğumg ünümde büyük geldi biraz onu değiştiricem bi ara çıkıp sandalet tarzı yada yazlık her hangi bir beğendiğim olursa öyle almak istiyorum😁
Eşimle kızım lahmacun yapıyor ben de odalara giriştim canım da istemiyor ama mecbur😅
Oh ev yapımı lahmacun tarifini isteriz 😍
Benimde hiç canım istemiyor neden böyle hiç enerjisi bitmeyen insanlara hayranım 😁😂

kitaplarını okuyorsun zaten onlarla da bence gelişirsin 😂 hem de benden gecti artık deme ohoo neler yapıyor insanlar yeterki iste 🤗

Öyle yapayım bari burda da kapalı hava inşallah yağmaz😂 ya mop varya yerleri sildiğimiz. Onla siliyorum 2 oldu inanılmaz rahatlıkmış valla hemencik bitiyor 😁
Bana da abim spor ayakkabı almış doğumg ünümde büyük geldi biraz onu değiştiricem bi ara çıkıp sandalet tarzı yada yazlık her hangi bir beğendiğim olursa öyle almak istiyorum😁

Benimde hiç canım istemiyor neden böyle hiç enerjisi bitmeyen insanlara hayranım 😁😂
Elimi sürmedim eşim yapıyor hamuru da o yoğurdu😃

Kız benim de canım birşey yapmak istemiyor 😅sündük sündük otarasım var 😁

Abin hediye mi aldı ne güzel iyi günlerde kullan canım inşallah ne düşünceli abin ne güzel

Camları silerken düşücem diye korku var bende bir de mopu karıştırmayalım gülüm 😁

Amannn bir de psikoloji okuyamıcam 😁yeniden sınava hazırlan ders çalış sonra kazanırsan terimleri ezberlemek var psikolojide de kolay değil bir de psikolojiyi kazanmak var 😁ders çalışırken yardırmak gibi 😁arkadaşım psikolog hiç kolay değil inan ki ben böyle alıp satarak mutluyum çok hoşuma gidiyor 😁

Yuppi de iyi bilir inşaat sektörü çok zor durumda. Benim evin yolunda anlatanın en büyük iş merkezleri residansları sıra sıra yapılıyor senelerdir bitirmediler bitirenlerde boş milyon dolarlık bir tek dükkan hepsi boş Eskişehir yolunda. Bizim de kooparatif arsamız büyük iyi bir yerde büyükçe. Ortakları arasında eski bakan bile var tek çivi çakılmadı 3 yıldır. Sinpaş çok çalışanı işten çıkardı komşumun eşi de oradaydı yurtdışına gitti mühendis olarak işsiz kalınca. Borsanın 2 demirbaşı garanti bankası ve koç hlsseleridir. Onlar bile sürünüyorsa anlayın durumların vehametini.

Yuppi de iyi bilir inşaat sektörü çok zor durumda. Benim evin yolunda anlatanın en büyük iş merkezleri residansları sıra sıra yapılıyor senelerdir bitirmediler bitirenlerde boş milyon dolarlık bir tek dükkan hepsi boş Eskişehir yolunda. Bizim de kooparatif arsamız büyük iyi bir yerde büyükçe. Ortakları arasında eski bakan bile var tek çivi çakılmadı 3 yıldır. Sinpaş çok çalışanı işten çıkardı komşumun eşi de oradaydı yurtdışına gitti mühendis olarak işsiz kalınca. Borsanın 2 demirbaşı garanti bankası ve koç hlsseleridir. Onlar bile sürünüyorsa anlayın durumların vehametini.
Aynen öyle canım kesinlikle öyle bizim de burada Yeni Yalova Yolu üzerine bir tarafı sanayiye bakıyor büyük bir avm nin karşısında Alpiş İnşaattı yanlış hatırlamıyorsam daireler boş kaldı satılmadı eşim Facebookta reklamlarını görmüş yalnız Sinpaşın çok beğeniyorum yakınımızda var daireler satıldı doldu adamlar yapıyor o da mı işçi çıkarmış çok şaşırdım yalnız Bursada bi Bak Yapı var zerre beğenmiyorum hala konut apartman yaparken yardırıyor öyle böyle büyük değil siteler nasıl satacak o kadar daireyi merakla bekliyoruz eşimin çalıştığı yer Reno Haziran ayında yıllık izin de dahil 40 gün iş bırakacaklar

X