🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet evet bende de var biliyorum canım ama sanki bu jeli direk uygulayınca tahriş edebilir gibimi bişey duydum bi ara önce bi işlem görmesimi gerekiyomuş neymiş
Ben bir ara kullanmıştım. Direk uyguladım hassas bir cilde sahip olduğum halde tahriş falan olmadı. Ama cildinde fazla bekletirsen kurutuyor

Bana misafir geldi süpürge çalışınca vaziyet bu
IMG_20210522_215747.jpg
😅 :KK70:

Eklentiler

• IMG_20210522_215747.jpg
    IMG_20210522_215747.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 25
anladım.ben de de tek çocuk var ya biraz bağımlı gibi oldum çocuğa.acaba ilerde sorun yaşarmıyız ki?ben evlenince ya aynı apartmanda ya yakın apartmanlarda istiyorumm.zengin olsam içgüveysi alırdım hatta :KK53:
Yakın olsun zaten canım tek çocuk ya ben de başka düşünmüyorum umarım pişman olmam
İçgüveysi ha ha 😂

Evde kala kala netten ne okursam peşine düşüyorum sıkıntıdan.saf keratini yükledim şimdilerde acaba evde kirpik lifting mi yapsam diyorum. 😅fazla bakımdan çirkinleşmeyeyeyim bu seferde
Bahsettiğin ipek kirpik değil di mi ceycey. O bayağı zahmetli bir işmiş.
yarasın bebişe fasulyeler
canımmm ❤️❤️
Ayy çok özledim inan ki bayadır pişirmiyorum eşim pek sevmiyor diye oh mis afiyet olsun 😍çok severim zeytinyağlı üfff yanına da cacık ımmm mis
Niloyacım, fasulye en sevdiğim sebze yemeklerinden. Yaz gününde de çok hafif oluyor. Etli yemek yiyince bir ağırlık çöküyor.
niloyacım kedin siyah mı?

Eklentiler

• 39B6F999-31B5-4D36-916D-58E486F1B5B6.jpeg
    39B6F999-31B5-4D36-916D-58E486F1B5B6.jpeg
    32,8 KB · Görüntüleme: 24
Evde kala kala netten ne okursam peşine düşüyorum sıkıntıdan.saf keratini yükledim şimdilerde acaba evde kirpik lifting mi yapsam diyorum. 😅fazla bakımdan çirkinleşmeyeyeyim bu seferde
Arkadaşlarımdan yapan oldu evde kirpik lifting. Lash Lift markası aldılar ve 5 kez gidiyormuş sanırım. Onların kirpikleri çok güzel oldu. Benim el becerim yok diye cesaret edemedim almaya.

Bahsettiğin ipek kirpik değil di mi ceycey. O bayağı zahmetli bir işmiş.

canımmm ❤️❤️

Niloyacım, fasulye en sevdiğim sebze yemeklerinden. Yaz gününde de çok hafif oluyor. Etli yemek yiyince bir ağırlık çöküyor.
niloyacım kedin siyah mı?
Siyah beyaz karışık kedimiz siyah olan yavrusu o da sahiplenilecek bekliyor canım

İpek kirpik evet zahmetli C ceycey0406

Arkadaşlarımdan yapan oldu evde kirpik lifting. Lash Lift markası aldılar ve 5 kez gidiyormuş sanırım. Onların kirpikleri çok güzel oldu. Benim el becerim yok diye cesaret edemedim almaya.
muhtesemgatsby muhtesemgatsby canımm bizim başlığımıza teşrif etmişsin ❤️ Haklısın tabii 19 yaşında bir kızın ilgisini çekebilecek konular konuşmuyoruz 🤦🏻‍♀️ Ev işleri, çocuklar, gebelik 😂

Hanımlar genç nüfusu kazanmak için ara ara yaptığımız bakımları da yazalım 💃🏻💃🏻

Niloyatospikk Niloyatospikk Niloyacım günaydım hayatım 🌺

X