🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Dur bakalım benimki nasıl olcak 😂😂😂

Yaaa çok tatlıı tombik tombik😍😍

bmyle hem sana yürüyüş hem kızına gezinti oluyor he ne güzel oluyor 😍

Ahhaha galiba evet bide benim yerim yok napcam bunları kışın bilmiyorum😂😂
Ben bayadır istiyodum bundan da bulamıyodum alışverişe giderken gördüm sarkıyor bunlar bak böyle internetten buldum. Ama benimki olcakmı bakalım😂Eki Görüntüle 2854808
Kız mezar yazıyor yukarıda çiçeğin adı mı oymuş 😂

Dur bakalım benimki nasıl olcak 😂😂😂

Yaaa çok tatlıı tombik tombik😍😍

bmyle hem sana yürüyüş hem kızına gezinti oluyor he ne güzel oluyor 😍

Ahhaha galiba evet bide benim yerim yok napcam bunları kışın bilmiyorum😂😂
Ben bayadır istiyodum bundan da bulamıyodum alışverişe giderken gördüm sarkıyor bunlar bak böyle internetten buldum. Ama benimki olcakmı bakalım😂Eki Görüntüle 2854808
Telefonu şarja tak🤣

Canımmm ❤️❤️
Allah razı olsun. Ben hamile kaldıysam herkes kalır 😀 5, tüp bebek denemem. 4 tane ameliyat oldum. Rahmimde yapışıklık vardı Histereskopi oldum. 7 cm polikist over oldu laparoskopi ile aldılar. Rahmime çizik atıldı embriyo tutunsun diye. Bir kere parça alındı, endometrium iltihabı diye bir şey çıktı. Prp yapıldı en son. Yumurta gençleşecek diye.
Doktor ilk 3 ay riskli dedi ama ben heyecanımı gizleyemiyorum. Dualarınızla Rabbim inşAllah sağlıkla bebeğimi dünyaya getirmeyi de nasip eder.
Darısı başına @successful woman 😘
ayy banlıydım gördüm yazamadım.nihalciğim çok çok tebrikler o kadar sevindim ki görünce .sağlıkla doğsun mutlulukla büyüsün bebeğin :nazar: :nazar: :nazar:

ayy banlıydım gördüm yazamadım.nihalciğim çok çok tebrikler o kadar sevindim ki görünce .sağlıkla doğsun mutlulukla büyüsün bebeğin :nazar: :nazar: :nazar:
Ceyceyim geldin mi? Gözümüz yollarda kaldı 😍😍
Evet hamileyimmmm 💃🏻💃🏻💃🏻 Ama doktor daha sevinmen için erken. Yaşından dolayı riskli gebelik yaşıyorsun dedi. 9 gün sonra kalp atışını duymamız gerekiyormuş Allah’ın izniyle.
Sen anlat ne yaptın, ne ettin? Bayramlaşamadıkta 😕 Geçmiş bayramın kutlu olsun canım arkadaşım. 🌺

Ceyceyim geldin mi? Gözümüz yollarda kaldı 😍😍
Evet hamileyimmmm 💃🏻💃🏻💃🏻 Ama doktor daha sevinmen için erken. Yaşından dolayı riskli gebelik yaşıyorsun dedi. 9 gün sonra kalp atışını duymamız gerekiyormuş Allah’ın izniyle.
Sen anlat ne yaptın, ne ettin? Bayramlaşamadıkta 😕 Geçmiş bayramın kutlu olsun canım arkadaşım. 🌺
iyiyim kuzum 2 kitap bitirdim banlıyken.yasaklarda olduğu için çoğunlukla evdeydim.kendimle ilgilendim saç bakımı cilt bakımı vs.bugün de 2. kez saf keratin yükledim saçıma .iş yapma 3 aya kadar ondan sonra bir şey olmaz.rahatlatıcı müzik dinle film izle.işten zin veriyorlar mı peki biraz.keşke verseler süper olurdu

iyiyim kuzum 2 kitap bitirdim banlıyken.yasaklarda olduğu için çoğunlukla evdeydim.kendimle ilgilendim saç bakımı cilt bakımı vs.bugün de 2. kez saf keratin yükledim saçıma .iş yapma 3 aya kadar ondan sonra bir şey olmaz.rahatlatıcı müzik dinle film izle.işten zin veriyorlar mı peki biraz.keşke verseler süper olurdu
İyi yapmışsın. Keratin ben yaptırmıştım bir kere. Hem çok parlak yapıyor, hem de elektriklenmesini söndürüyor, fönlü gibi oluyor.
işten izin vermezler, tam sezon başladı. Pazartesi tam kapanma bittiğinden beri fulle yakın gitmeye başladık. Ben halsiz hissedersem kendim ücretsize çıkabilir. Öğlenleri aşırı uykum geliyor 😕

İyi yapmışsın. Keratin ben yaptırmıştım bir kere. Hem çok parlak yapıyor, hem de elektriklenmesini söndürüyor, fönlü gibi oluyor.
işten izin vermezler, tam sezon başladı. Pazartesi tam kapanma bittiğinden beri fulle yakın gitmeye başladık. Ben halsiz hissedersem kendim ücretsize çıkabilir. Öğlenleri aşırı uykum geliyor 😕
anladım o zaman rahat bir ayakkabı giy işte.uyku benim de geliyordu.Ayyyy anne olacaksınn ne güzel.büyüyünce sana arkadaş yoldaş olacak.mini mini elleriyle yüzünü sevecek.isteyen herkese nasip olsun

hoşbuldum bdv de polemiğe girmekten banlandım.eski üye olduğumdan çokça da banlandığımdan 12 gün falan sürüyor banım.sen nasılsın?kilo alabildin mi?
Karıştırdın herhalde ,kilo almak isteyen ben değildim 😂 neyse boşver bdv yi insan strese giriyor orada yazılanları okuyunca

Karıştırdın herhalde ,kilo almak isteyen ben değildim 😂 neyse boşver bdv yi insan strese giriyor orada yazılanları okuyunca
ayy karıştırdım mı?gelmeye gelmeye unutmuşum ya ha ha ha kusura bakma.bdv alışkanlık yapmış bakmadan duramıyorum ama yorum yazmayacağım okuyor geçeceğimm.

Olur olur inşallah 😍
Evde bir sürü iş var dışarı çıkalım da çıkalım çıkalım çıktık yine bir sürü çamaşır dürülecek ütü yapılacak ev süpürülücek
bitmiyo işler gerçekten. Ben süpürüp çıktım alışverişe geldim yemeği koydum çamaşor topladım bi posta daha astım. aldıklarımı yerleştirmeden buzdolabını temizledim alınanları yerleştirdim baktım mutfak yine süpürülmemiş gibi. Aaa dedim yine açamam süpürge gırgırladım açık yerleride bezle sildim şimdi oturdum yorulmuşum 😂

Kız mezar yazıyor yukarıda çiçeğin adı mı oymuş 😂
Yok kız adı acem halısı😂 mezardada kullanıyo heralde 😂
Köklü değildi ya dal kopardım. Baya büyüktü kökünden çıkaramazdım 😂😂 sonra belediye görevlilerine falan yakalanır mazallah başım belaya girmesin😂😂
Telefonu şarja tak🤣
Nasıl koştuğumu tahmin edersin😂😂
hoşbuldum bdv de polemiğe girmekten banlandım.eski üye olduğumdan çokça da banlandığımdan 12 gün falan sürüyor banım.sen nasılsın?kilo alabildin mi?
Hoşgeldin ❤️

bitmiyo işler gerçekten. Ben süpürüp çıktım alışverişe geldim yemeği koydum çamaşor topladım bi posta daha astım. aldıklarımı yerleştirmeden buzdolabını temizledim alınanları yerleştirdim baktım mutfak yine süpürülmemiş gibi. Aaa dedim yine açamam süpürge gırgırladım açık yerleride bezle sildim şimdi oturdum yorulmuşum 😂

Yok kız adı acem halısı😂 mezardada kullanıyo heralde 😂

Köklü değildi ya dal kopardım. Baya büyüktü kökünden çıkaramazdım 😂😂 sonra belediye görevlilerine falan yakalanır mazallah başım belaya girmesin😂😂

Nasıl koştuğumu tahmin edersin😂😂

Hoşgeldin ❤️
Şimdi eve girdik oyun oynamak istedi oynamıyorum diye çığrınmak ama nasıl çığrınmak😔uykuya yatırdım sallıyorum ev işi yapacak halim falan kalmadı bazen çok darlanıyorum ya 😪öyle böyle değil

Şimdi eve girdik oyun oynamak istedi oynamıyorum diye çığrınmak ama nasıl çığrınmak😔uykuya yatırdım sallıyorum ev işi yapacak halim falan kalmadı bazen çok darlanıyorum ya 😪öyle böyle değil
Benim yan komşumun bi kızı var 3 4 yaşlarında vardır oda. Dışardan gelirken aman Allah apartman kalkıyor 😂😂😂
Diyorum bazen nasıl sabrediyor kadın gerçekten iyi sabır lazım 😂
Dinlen sonra yaparsın boşver işler kaçmıyor 🤗

X