🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Benim kız uyuyor azcık kitap okuyim ben kitaplarım geldi
IMG_20210521_174749.jpg

Şu sıralar yuralından sıyrılan profiller de birbirine saldırıyor 🤦bunu mu bekliyordunuz be!diyesim geliyor 😂 ama demicem
Aman biz fire vermeyelim de :KK19: C ceycey0406 hala gelemedi 🤔
i p e k i p e k nurcum ne kadar güzel hamurlar yapmışsınız. Elinize sağlık 🌺

Bayramdan beri yoktum. Pazartesi günü dedem vefat etti.☹️ Yasak yüzünden gidip görememiştim
Insallah en kısa zamanda iyilesirim güzel dilekleriniz için sagolun😌
Sizler nasılsınız
Başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun 🙏🏻🤲🏻

Mune keşke profiller de ki hakimiyetini korusaydı ☹️ayy cennet mahallesi vol bilmem kaç🤦🤦🤦düzeltme çok iyi oldu benim de baya işime yaradı ama Ban olayı keşke kalkmasaydı
Düzeltme evet çok güzel ama silme olunca olayları kaçırıyoruz dün ona çok üzüldüm kaç saatim olayı anlamak üzerine çabayla geçti :KK70: :KK70:
bence yakında banlar geri gelebilir yine de😂😂😂

Düzeltme evet çok güzel ama silme olunca olayları kaçırıyoruz dün ona çok üzüldüm kaç saatim olayı anlamak üzerine çabayla geçti :KK70: :KK70:
bence yakında banlar geri gelebilir yine de😂😂😂
Bence üyeler gidip "mune beni banlaağğğ"diye yalvarcaklar🤣🤣🤣o konuyu bende sonra dan gördüm ama çokta merak etmedim🤣tek merak ettiğim ,ne oldu da o üye hedef gösterilerek paylaşımlar yapılıyor 🤪ve bu konunun çıkış noktası neresi😬bu sorulara cevap bulabilirsem mutlu olucam😊

Bence üyeler gidip "mune beni banlaağğğ"diye yalvarcaklar🤣🤣🤣o konuyu bende sonra dan gördüm ama çokta merak etmedim🤣tek merak ettiğim ,ne oldu da o üye hedef gösterilerek paylaşımlar yapılıyor 🤪ve bu konunun çıkış noktası neresi😬bu sorulara cevap bulabilirsem mutlu olucam😊
O dediğin üyeyi ben gözardı edeli çok oldu paylaşımlarını beğenmedim ama benim son silgi ile ilgili yazdığım ona değildi belirtmek isterim

Şimdi burda söylemek doğru olurmu bilmiyorum ama bebek alışverişiyle ilgili flan herşeyi paylaşıyordu birkaç kişide tepki gösterdi burda bebek hasreti çeken o kadar kişi vRken diye ondan sonra sanırım başladı olaylR ben orasına hakimim sadece 😂

X