🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .

Ben de 3 çocuklu biri olarak 59 kiloyum .
Ama hedef 55

4 kilo fazlam var o da sıkı bir diyetle tamam olacak.

Esim elleme kilonu az balık et güzel diyor ama ben 4 kiloyu vericem
Kime göre neye göre güzel

Aaa diyet yapacak bir kilon yok ama yine de 55 olunca kendimi daha iyi hissedeceğim diyorsan ver gitsin tabi verebilirsen

Kime göre neye göre güzel

Aaa diyet yapacak bir kilon yok ama yine de 55 olunca kendimi daha iyi hissedeceğim diyorsan ver gitsin tabi verebilirsen
Erkeklerin çoğu balık et seviyor ama bunu farkettim eşim de ben evliyken çok zayıftım kilo al azcık elime kemik gelmesin demişti şimdi de kilo ver deyip duruyor yaranamıyorum ben buna yaranamıyorum

Erkeklerin çoğu balık et seviyor ama bunu farkettim eşim de ben evliyken çok zayıftım kilo al azcık elime kemik gelmesin demişti şimdi de kilo ver deyip duruyor yaranamıyorum ben buna yaranamıyorum
Hee erkeklerin amacı başka
Demekek ki sen dengeyi kuramıyorsun

Cookiie az önce profil mesajını gördüm çiçeklerinin olduğu balkon küçük mü Fransız balkon derken nasıl birşey
Ay bana bu bildirimler gelmemiş yaa zorunlunickin dediği gibi aynısı canımm
Cami aciyosun saksının sigacagi kadar boşluk var sen bile giremiyosun.
Ona Fransız balkon diyorlar

Evet böyle
O çicekler salonunkinler niloşum. Ben mutfağa yapmak istiyorum o camları. Açılsın direk mutfak balkona dönüşsün çünkü başka çarem yok

Salonda balkon var dimi
Mutfak öyle cam yaparsan olur sanırım balkon ben de çok seviyorum ama evin önünde küçücük balkon var hayalim balkona oturma grubu koyayım sefa yapayım ama böyle napalım buna şükür

Bende öyle istiyorum ya ama malesef salonda aynı canım aynı zorunlunickin attığı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…