🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ayy hadi seninde güzel haberlerini alırız inşallah

Yaaa inşallah inşallah topiğin 2.bebeği de gelsin inşallah nasıl sevindim anlatamam Allah herkese isteyen herkese versin Yaradan Mevlam eteğinizi çekelesin beni sokağa çıkarrrr arkadaşlara gidicemmmm bennn diye

Hiç alacağım yoktu Let... da gezerken araya reklam girdi ne güzelmiş he deyip tıkladım ihtiyacım var mı hayır gel de anlat şimdi kendime aradaki reklamlar ne kadar da kötü işte ilgiyi çekip paramıza konuyor bunlar

Eklentiler

• l_20211-s1ct77z8-h45_a2.jpg
    78,8 KB · Görüntüleme: 26
Ayy hadi seninde güzel haberlerini alırız inşallah
İnşallah kuzum ben umutsuzum ama
Yaaa inşallah inşallah topiğin 2.bebeği de gelsin inşallah nasıl sevindim anlatamam Allah herkese isteyen herkese versin Yaradan Mevlam eteğinizi çekelesin beni sokağa çıkarrrr arkadaşlara gidicemmmm bennn diye
Ay hadi inşallah canım benim
Ama çokzelmiş

Ben geçen sene bir tane kot tunik beğendim 190 TL idi almadım . Sonra sezon sonu indirimi ile 50 TL ye aldım

Merak ettim kuzulama nasıl oluyor acaba
Evet kurban Bayramı'nda bizde uyuyoruz hatta babam şuan uyuyor benimde uykum geldi büyük ihtimalle bende uyurum

Bir kerecik giyebildim çok şükür o kadar beğenmiştim ki mağazaya her girdiğimde dokunuyordum en sonunda benim oldu.
Ben günlük çocuğu dışarı çıkarırken falan giyiyorum gezmeye gitmeyi beklemiyorum dolabı bekleyip duruyorlar

İnsan çok beğendiği şeyi alınca oh benim oldu diyor ben bi tane çantayı çok beğenmiştim hatta hayatımda beğendiğim 2.çanta ikisini de aldım ama dolapta kastırıyorlar çünkü klasik günlük takılmaz

Merak ettim kuzulama nasıl oluyor acaba
Evet kurban Bayramı'nda bizde uyuyoruz hatta babam şuan uyuyor benimde uykum geldi büyük ihtimalle bende uyurum
Şeker bayramı şekerleme ya kurban bayramında da kuzu kesiyoruz o da kuzulama azcık uyumanın yeni adı üff yine saçmaladım bence uyuyalım

Eşim de uyudu kızımı uyutunca ben de şekerleme yapıcam inşallah köyde kuş sesleri ne güzeldir zerre kuş sesleri eşliğinde uyumak sessiz sakin köyde uyanınca sabah bahçeye inerim kızaran çileklerden aç karına yerim insan özlüyor ya

Bizim bahçede çilek yok

Ben uyurken ses olmasını pek sevmiyorum kuşlar da cıvıl cıvıl şuan ama alıştım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…