🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Allahım inşallah seneye hep birlikte sevdiklerimizle birlikte varmayı nasip etsin eski güzel bayramlarımız geri gelsin inşallah
İnşAllah Niloyacım bundan daha güzel bir dilek olamaz. 14 aydır cehennem gibi bir hayat yaşadık.
gece gece dur durduğun yerde. Camları karanlıkta nasıl göresin
bebeklinick tam kapanma 17 mayıstan sonra uzatılmamış. Kademeli normalleşmeye dönecekmişiz.

Aaaa olleeeey muglaya gidebilirimmmm

Git git değişiklik olur salı günü bak unutma salı not aldım haberin olsun
Evet hAtta cunartesi pazAr camlar ve perdeleri halleder salı evin içine dönebilirim
Çayın yanında şu 1 paket bisküviyi yemeye ne gerek vardı hiç anlamıyorum hiççç
Afiyet olsun bende bi kase dondurma yedim
Hadi kolay gelsinn file markwttenmi aldın bende ordan almıştım çok gğzeller cidden
Sanırım yasak 22 sinde bitecekmis 19 Mayıs'a birlestirecegiz deniyordu netleşti mi bu akşam bilim kurulunda filan
Aaa öylemiymiş ya ben hep bu hafta bitiyo sanıyorum

Bitmiş bitmiş @Nihal Prime bitti diyor takip etmis

Aaa öylemiymiş ya ben hep bu hafta bitiyo sanıyorum
Kontrol altına alındı, bayramdan sonra kademeli normalleşmeye döneceğiz dedi.
Tam ayrıntıları, okulların durumunu hafta sonu açıklarlar heralde

O zaman mesela gece yatarken okuyacak sure yok anladigim kadariyla. Veya icime korku geldiginde filan Felak Nas'ı okutamayacagim. O zaman ne yapacağım?
Hayır onları da okuyabilirsiniz. Allah a sığınıyorsunuz şerden kötülükten o dualarla. Hatta fetva kitabından bir sayfa var paylaşabilirsem onu paylaşayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…