🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yaa ben daha önce hiç polemiğe girmedim 😞
Ama bir defa bir günlüğüne banlanmıştım😬 yeni üye olduğum zamanlar bir konuyu araştırırken farkında olmadan konu açmışım🤦
ben eski üyeyim o yüzden çokk banlandım ama hepsi de polemikten.kimseye asla hakaret etmem ne olursa olsun

ben eski üyeyim o yüzden çokk banlandım ama hepsi de polemikten.kimseye asla hakaret etmem ne olursa olsun
Ben buraya üye olmadan netten bdv okuyordum sonra da üye olup bdv okudum ama baktım sonu gelmiyor beni de psikolojik olarak kötü etkiliyor hemen bıraktım yaklaşık 3 aydır da bdv okumuyorum.

Ben buraya üye olmadan netten bdv okuyordum sonra da üye olup bdv okudum ama baktım sonu gelmiyor beni de psikolojik olarak kötü etkiliyor hemen bıraktım yaklaşık 3 aydır da bdv okumuyorum.
bdv de bazı sorunlar mantıklı yardımcı olmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince.ama takıntılı üyelerde var kaynanasına aklını takmış görümcesine takmış günlük gibi her gün konu açıyor.günahlarını topluyor bir de bol bol :rolleyes:

bdv de bazı sorunlar mantıklı yardımcı olmaya çalışıyoruz elimizden geldiğince.ama takıntılı üyelerde var kaynanasına aklını takmış görümcesine takmış günlük gibi her gün konu açıyor.günahlarını topluyor bir de bol bol :rolleyes:
İşte o insanların destek alması gerektiğini düşünüyorum. Yazık günah yaa üç günlük dünyada kafayı olmayacak şeylere takıyorlar

İşte o insanların destek alması gerektiğini düşünüyorum. Yazık günah yaa üç günlük dünyada kafayı olmayacak şeylere takıyorlar
niloya sız buralar pek sessiz oldu.evet bazı insanlar boş boş şeyleri dert ediniyorlar.büyük sorunlarda ne yapacaklar çok merak ediyorum

Verimli bir gün geçirme topigim

1.Erken uyanmak (düzensiz uykum var) düzene bindirmek
2.Duzenli kahvaltı yapmak. Yemekleri hep akasatirim maalesef 40 kiloyum
3.Oglen biseyler yemeyi ihmal etmemek (tabi bunlar bayramdan sonrası için)
4.Dil öğrenme uygulamamda bir kurs bitirmek
5.Gun içinde kitap okumak. Sayfası önemli değil çünkü bi oturuşta fazla okurum hep
6.Ev temizligi. Günlük rutinler ve ekstralar
7. Namaz ve Kuran okumamı aksatmamak
8.Gunde 10 dakika da olsa egzersiz yapmak. Hareketsiz kalmak çok etkiliyo beni
Akşam yemeği yapmak olmazsa olmaz zaten. Ve arada örgü orebilirsem o.

HAYDİ BAKALIM 💪😀
Malesef 12 de uyandım
Namazlarımi kıldım. Hatmim için 1.5 cüz kalmıştı onu okudum
Temizlik yaptım, ütü yaptım
İftar hazırlıklarıni hallettim
İngilizce bir kurs tamamladım
Yatmadan önce kitap okuycam
Egzersizi yapamadım ☹️
Ama yarına yapicam

Malesef 12 de uyandım
Namazlarımi kıldım. Hatmim için 1.5 cüz kalmıştı onu okudum
Temizlik yaptım, ütü yaptım
İftar hazırlıklarıni hallettim
İngilizce bir kurs tamamladım
Yatmadan önce kitap okuycam
Egzersizi yapamadım ☹️
Ama yarına yapicam
Çok güzel gecirmişsin gününü canımm 🤗
Niloya olmayınca burası çok sessiz bende ne yaptığımı hiç bilmiyorum yazcak bişey bulamadım bundan sonra niloş olmasada sahipsiz bırakmayalım topiğini. Yazmaya başlıcam şuandan itibaren 😁😁

X