🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kalkıp su içip yattım valla hep ☺️ Bu gece attım bişeyler ağzıma bakalım çpk teşekkür ederim🤗
Size tavsiye verirken bugün sahura ben zar zor kalktım. Son 3 dakika vardı. İlaçlarım vardı onları içtim. Su içtim o kadar.
dün kuru fasulye yedik. Heralde o mayışıklık yaptı. Eşim o kadar soğan yeme dedi. Dayanamadım yedim. Şu an yanıyorum. 👻
Niloyatospikk Niloyatospikk bizi buralarda bir başımıza yine bıraktın gittin 😭

Size tavsiye verirken bugün sahura ben zar zor kalktım. Son 3 dakika vardı. İlaçlarım vardı onları içtim. Su içtim o kadar.
dün kuru fasulye yedik. Heralde o mayışıklık yaptı. Eşim o kadar soğan yeme dedi. Dayanamadım yedim. Şu an yanıyorum. 👻
Niloyatospikk Niloyatospikk bizi buralarda bir başımıza yine bıraktın gittin 😭
Bide saat geri doğru geldikçe yatıyoruz 1 2 saate kalkıyoruz hemen. Tam uykuya dalınca uyanmak zor oluyor biraz 😬
Ay çalışıyosun da sanırım çalışmasan uyu biraz zaman geçsin derdim ama 😞

Bide saat geri doğru geldikçe yatıyoruz 1 2 saate kalkıyoruz hemen. Tam uykuya dalınca uyanmak zor oluyor biraz 😬
Ay çalışıyosun da sanırım çalışmasan uyu biraz zaman geçsin derdim ama 😞
Çalışıyorum canım. İkindiye doğru çıkarım. İftardan önce uyumakta pek güzel oluyor 😀

Merhabalar
Sabah 07:00 kalktık
👍🏻Pijamalar değişti
👍🏻Oğluma kahvaltı yaptırırken katyayı çalıştırdım evi süpürdü sildi
👍🏻Kitap okuduk
👍🏻Uyuttum
👍🏻 Yemek yaptım
👍🏻 Nevresimleri değişti
👍🏻2 makina çamaşır yıkandı
👍🏻Tozlar alındı
👍🏻 Wc temizledim
👍🏻Oğluma çorba yaptım yedirdim
👍🏻Anneannemi babaannemi ve annemleri aradım
Akşama eşim nöbetçi oğlun uyuduktan sonra bulaşık makinası boşaltıp kileri düzenleyeceğim ve kitap okuyacağım
Şimdi oyuncak oynayıp uyku duş saatini bekliyoruz 😍
Niloyatospikk Niloyatospikk yine ban yemişsin 🙄🤦🏻‍♀️

Ne zaman döner acaba ?
Daha 3 gün önce gelmişti ya 😔
Bilmiyorumki süreler neye göre acaba 😞
Birinin profilinde tartışmışlar. Sonra Mune gelmiş. Uykusuzluk mu çarptı sizi demiş.
Niloyatospikk Niloyatospikk niloyaaaa biz burda sensiz öksüz, yetim kaldık. Başlığımızın başkanı dön geri ❤️❤️❤️
Evet ondan gitmiş valla yaa. Bugünde erken uyanmıştım dicektim bak uyumuyorum. Bi baktım gri 😞

X