🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Kalkıp su içip yattım valla hep Bu gece attım bişeyler ağzıma bakalım çpk teşekkür ederim
Size tavsiye verirken bugün sahura ben zar zor kalktım. Son 3 dakika vardı. İlaçlarım vardı onları içtim. Su içtim o kadar.
dün kuru fasulye yedik. Heralde o mayışıklık yaptı. Eşim o kadar soğan yeme dedi. Dayanamadım yedim. Şu an yanıyorum.
Niloyatospikk bizi buralarda bir başımıza yine bıraktın gittin

Bide saat geri doğru geldikçe yatıyoruz 1 2 saate kalkıyoruz hemen. Tam uykuya dalınca uyanmak zor oluyor biraz
Ay çalışıyosun da sanırım çalışmasan uyu biraz zaman geçsin derdim ama

Bide saat geri doğru geldikçe yatıyoruz 1 2 saate kalkıyoruz hemen. Tam uykuya dalınca uyanmak zor oluyor biraz
Ay çalışıyosun da sanırım çalışmasan uyu biraz zaman geçsin derdim ama
Çalışıyorum canım. İkindiye doğru çıkarım. İftardan önce uyumakta pek güzel oluyor

Merhabalar
Sabah 07:00 kalktık
Pijamalar değişti
Oğluma kahvaltı yaptırırken katyayı çalıştırdım evi süpürdü sildi
Kitap okuduk
Uyuttum
Yemek yaptım
Nevresimleri değişti
2 makina çamaşır yıkandı
Tozlar alındı
Wc temizledim
Oğluma çorba yaptım yedirdim
Anneannemi babaannemi ve annemleri aradım
Akşama eşim nöbetçi oğlun uyuduktan sonra bulaşık makinası boşaltıp kileri düzenleyeceğim ve kitap okuyacağım
Şimdi oyuncak oynayıp uyku duş saatini bekliyoruz
Niloyatospikk yine ban yemişsin

Ne zaman döner acaba ?
Daha 3 gün önce gelmişti ya
Bilmiyorumki süreler neye göre acaba
Birinin profilinde tartışmışlar. Sonra Mune gelmiş. Uykusuzluk mu çarptı sizi demiş.
Niloyatospikk niloyaaaa biz burda sensiz öksüz, yetim kaldık. Başlığımızın başkanı dön geri
Evet ondan gitmiş valla yaa. Bugünde erken uyanmıştım dicektim bak uyumuyorum. Bi baktım gri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…