🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet GeyikliGece öyle heralde. Çünkü ihanetle 15 seneden sonra tek başıma kaldım. Çok zor günlerdi.
acını deştim bilmeden Allah rahmet eylesin.
çocuğun var mı? Ben şu an olsun diye uğraşıyorum.

O günleri atlatmana, dimdik ayakta olmana cok sevindim ❤

Estagfurullah, kabullendigim bir gercek bu. Allahtan gelene ne yapabiliriz ki? 4.5 yasinda oglum var bir tane.
2 tane daha istiyorum ama kismet tabi ki ❤
Öncelik hic olmayanlarin olsun
Yaslariniz kac? Insallah hayirlisiyla tez zamanda gelsin

Hahahahahah

Ben esprileri cok gec anliyorum kusura bakmayin. Türkcem iyi ama ince detaylari kaciriyorum malum anadil gibi olmuyor hic bir sey
Gene çok iyisin çoğu Türkçesi ana dil olan kişiden güzel konuşuyorsun
Gel yine gidek ciğere Ama önce korana bitsinde
Oğlumu uyuttum
Yemeklerimi yaptım 🍽
Evi havalandırdım
Yatağı yerleştirdim
Wc temizledim
Maşallah yemek iftara mi ?
bu ne hız ayol araba sollama gibi oldu msjin .

Gene çok iyisin çoğu Türkçesi ana dil olan kişiden güzel konuşuyorsun

Maşallah yemek iftara mi ?
bu ne hız ayol araba sollama gibi oldu msjin .
Hahahah evet ben öğlen 12 ye tüm işi bitiyorum. Çünkü 13:30 da oğlum öğlen uykusuna yatıyor bende onunla uyuyorum amaç o

GeyikliGece
Acını desmek istemem ama merakımı mazur gör eski eşin kac yaşındaydı ki nasıl vefat etti ?
Ben 2. Es deyince ayrıldın 1. Den sanmıştım

Valla Nur süper olur birbiçer diye bir yerdi. Hala tadı damağımda. Mezeleri de en az kebaplar kadar güzeldi.
Benim yaşım 40. Eşimde 39. Allah büyük.
Sizin evladınızı da Allah size bağışlasın. biz 3 kardeşiz. Annem diyor ki şimdiki aklım olsa 1 tane doğururdum. Hangi ikimizden vazgeçerdi bilmiyor büyütürken çok zorlandım diyor.

Ben de i p e k gibi boşandınız sandım. İnsan gençlere konduramıyor

Trafik kazasi, 29 yasindaydi i p e k

Amin
Esimin de cocugu var benim de. Ama yeni beybi istiyorum ben. Tabi nasip, her zaman önce hic olmayanlara diye dua ederim bir 4.5 yasinda bir de 12 yasinda ogluşlar var cok sukur. Henuz yasim 29, 30 oldum sayilir da kabullenmiyorum

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

8de uyandim
10a kadar yattim. Yeni kitaba basladim 30 sayfa okudum sonra nette dolastim. Anneler gunu hediyelerini siparis ettim, size takildim, anneler gunu indiriminden evime ihtiyac olan 1 2 sey daha aldim.
(Yeni kitabim Ayse Kulin, Bir varmıs, bir yokmus)

Ilk is pijamami cikarttim elbise giydim.

Hemen ev halkina tost, cay may yapamadim valla birer bardak sütün üzerine birer espresso. Yeter

Camlari actim.

Taze fasulyeyi ve pilavi ocaga koydum, gullacin sutunu de koydum, o arada yataklari toparladim, bulasik makinasini bosalttim. Gullaci yaptim. Kahvalti bulasiklarini dizdim. Eti ve cacigi annem yapicak.

Simdi kolum icin hastaneye...

Tuce kadar becerikli degilim ama iyi is cikarttim

Bazı erkeklerde şu algı var"erkek adam onu giymez"gibi

Cookiie şuan mimariye uyuyor hemen güzellik uykuna eşlik ediyorum ben de 1 saatçik şekerleme yapayım şekerleme yapa yapa bayram baklavası hazır olacak heee
Aahaha valla ne uyumuşum yine saat 12 olmuş
Bizde de var bu şalvarlardan köyde gencide yaşlısıda hepsi giyiyo çok güzel. Bide düğünlerde mesela akrabalar hepsi aynı modelden giyiyolar. Eltiler gelinler görümceler

tuce_tuce
Seni örnek aldim yemekler pişiyor ocakta gün benim olacak.
Geri kalan zamanımda çocuklarımla zaman da geçiririm uyurum da namaz da kılarım Kuran da okurum yihhhhuuu

Erken yemeğini yapan
Bolca dinlenir

Bu da günün sözü olsun bari

GeyikliGece
Eşin şair ruhlu mu romantik mi ?
Ben de akrebim ya ondan soruyorum. Ben öyleyim de ayıptır söylemesi
Eğer o da öyleyse sana onu nasıl her konuda yola getirirsin diye biraz ipucu verebilirim kendimden yola çıkarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…