🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yok kuzum tek atıyorum ama salonunkiler baya büyük kendi evim olduğunda bunları satıp stora geçeyim diyordum bende🤣🤣
Kuzum yaa stor sadece görüntüden ibaret yani kullanımı zor geliyo bana. Ne çıkarıp yıkayabiliyosun tabi yeri olan çıkarıp fırçalar falan ama benim öyle imkanım yok. Bide yazın akşam kapattımı cam açmak falan zor oluyo 😂😂 bende bunlar eskisinde güneşlik alayım diyorum😂😂😂

Benim eşim evlenince beraber kitap okuyacağız derdi 😂o zamanlar şiir kitabı okurdu bana da okurdu evlendim evleneli kitap okurken görmedim 😂pis yalancı
Ahahaha senin sevdiğini biliyosa etkilemenin yolları 😂😂😂 sen okurken falan görürse belki heveslenir ama olmuyomu😂

Kuzum yaa stor sadece görüntüden ibaret yani kullanımı zor geliyo bana. Ne çıkarıp yıkayabiliyosun tabi yeri olan çıkarıp fırçalar falan ama benim öyle imkanım yok. Bide yazın akşam kapattımı cam açmak falan zor oluyo 😂😂 bende bunlar eskisinde güneşlik alayım diyorum😂😂😂
Aynen öyle mutfak stor yatak odası eşim gececi diye karanlık stor yaptırdı yatak odası kaç senedir yıkanmadı rezillik😂yıkamaya vericem olmucak

O koca perdelerden bende de var sinir bozucu 😂1 ranesi bir makina benim mutfak hariç bütün camlar öyle asarken baya zor geliyor düğmeler tak tak bitmiyor 😁
O takma işi eşimde 🤣🤣 gene makineye sığıyorsa iyisin
Off kafalar karışık :KK53::KK53::rolleyes::rolleyes::confused::confused::confused:

Aynen öyle mutfak stor yatak odası eşim gececi diye karanlık stor yaptırdı yatak odası kaç senedir yıkanmadı rezillik😂yıkamaya vericem olmucak
Geçen sene bizim sokakta alt yapı çalışması vardı yazın camlar mecbur açık. Kapkara olmuştu o zaman halılarla vermiştim yıkamaya bende baya bi götürür bi aksilik olmazsa 😂😂😂 anneminde salonu stor o çıkarıp bikere ballonda yıkamıştı canım varsa öyle imkanın yapabilirsin😂

Geçen sene bizim sokakta alt yapı çalışması vardı yazın camlar mecbur açık. Kapkara olmuştu o zaman halılarla vermiştim yıkamaya bende baya bi götürür bi aksilik olmazsa 😂😂😂 anneminde salonu stor o çıkarıp bikere ballonda yıkamıştı canım varsa öyle imkanın yapabilirsin😂
Kim çıkaracak ki çıkarmasını bilemem terasımız var yıkarım da uğraşmam ya veririm yıkamaya 😊

X