🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben dışarı gittim geldim şuan uzandım yatıyorum. Kızımla puzzle yaptık 3 kez daha da istiyor 😅almasa mıydım dedim

Bugün kesin bir plan yapmıyorum ama kayınpederim ve kayınvalideme 1 tepsi börek yapmayı düşünüyorum. Çok istediler kendimi kötü hissettim.

Kedi yemini aldım bugün gidip parka bırakamazsam yarına kalabilir.
Kolay gelsin canımm🤗 benimde biriken kuranım vardı onları okucam birazdan. Sonrada kitap okurum

Valla aynen öyle sabah beri koltuğa çakılı kaldım aç aç hiçbişey olmuyo yaa ramazandan sonra inşallah daha dolu dolu geçiririz 😂
İnşAllah canım akşamları da iş yapabiliriz bak dün akşam yaptım ben 😅kitap okumam lazım nasıl şekerleme geliyor anlatamam 😅senle aynıyız kız biz yakın olsaydık bi koltukta sen uzanırdın bi koltukta ben muhabbet ederdik :KK70:

İnşAllah canım akşamları da iş yapabiliriz bak dün akşam yaptım ben 😅kitap okumam lazım nasıl şekerleme geliyor anlatamam 😅senle aynıyız kız biz yakın olsaydık bi koltukta sen uzanırdın bi koltukta ben muhabbet ederdik :KK70:
yaa akşamda adam geliyo yemek yiyip hemen azcık şekerlemeye yatıyo sonrada kalkıp çay faslı falan. Bu sefer dicek koca gün oturup ben gelincemi iş yapıyosun. Al başına bela sonra ben ona o bana :ukala::KK70: kız valla yaaa koltuğun bi sağ tarafına bi sol tarafına devrile devrile yatar muhabbet ederdik :KK70::KK70:
O birinin ikinci hesabıymış diye duydum dikkat 👀👀

Bende az ütü yapayım dedim geri pişman oldum uzandım kaldım 🤣🤣
Ayyy en sevmediğim ütüü😂😂 gömlek harici bişey ütülemiyorum ya ben :KK70::KK70::KK70:

yaa akşamda adam geliyo yemek yiyip hemen azcık şekerlemeye yatıyo sonrada kalkıp çay faslı falan. Bu sefer dicek koca gün oturup ben gelincemi iş yapıyosun. Al başına bela sonra ben ona o bana :ukala::KK70: kız valla yaaa koltuğun bi sağ tarafına bi sol tarafına devrile devrile yatar muhabbet ederdik :KK70::KK70:

Ayyy en sevmediğim ütüü😂😂 gömlek harici bişey ütülemiyorum ya ben :KK70::KK70::KK70:
Doğru diyorsun benimki bu hafta akşamları yok ondan yapıyorum iş yoksa çay faslı istiyor o da 😅

Tamam Minnosprenses Minnosprenses bilgilendirdi beni :KK66:senin bilgilendirmen için de teşekkür ederim 🥰

Heh evet groottu😅
Rica ederim ne demek mesajını görünce bilginiz olsun dedim🤣

Gömlek deme bana kız nefret ediyorum gömlek ütülemekten😬😬 bide perdeler vardı dimi off bu ütü başlı başına bela yaff

Doğru diyorsun benimki bu hafta akşamları yok ondan yapıyorum iş yoksa çay faslı istiyor o da 😅
Vardiyelimi çalışıyo senin benim hep aynı 7 5. Cumartesi pazarda evde. Ay geçen ramazan evde çalışırdı. Ne kavgalar etmiştik evde olduğunu düşününce o hep aklıma geliyo :KK70: :KK70: :KK70:

X