🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Turizm mevsimi yaklaştı.
Ülkeye para lazım ee virüs de bitmek bilmiyor en azindan az gösterilecek maksat bu aslinda
Bende aynı şeyi düşünüyorum canım maleseff:KK43:
Ben de öyle düşünüyorum kapanmayı duyunca koronadan önceki hayatımızda çok şükretmediğim için suratıma tüküresim geldi 😔
Keşke daha güzel değerlendirebilseydik o günleri😞
Ablamın sancısı başlamış 😊 ama doğum için henüz gerekli sıklıkta değil . Yarına falan doğurur inşallah 🤲
Bir avazda kucağına alsın inşallah canımm😍😍 ikincimii

Valla harikasın alkışlıyorum :KK9:ben de akşam saati uyudum ikindi kerahete kaldı farzladım 😔kitap sayfa sayısına henüz bakmadım daha okurum diye
Kolun da en kısa sürede iyileşir inşallah o zaman verimi şaha kaldırırsın sen 😅

Size de ilham olup veriminize katkida bulunuyorsam ne mutlu :)

Size de ilham olup veriminize katkida bulunuyorsam ne mutlu :)
Ben böyle yazılanları okuyunca haza geliyorum mesela i p e k i p e k un mutfağı derli toplu bıraktığı her seferinde aklıma geliyor ilham oldu bana sağolsun
Senin de hergün yaptığın adım teşvik ediyor bu akşam ben de yapıcam canım inşallah 🥰

Eşim Renoda çalışıyor canım 1 haftadır iş yoktu bugün daha yeni gitti bakalım orası da kapanacak mı

Hayirlisi olsun herkes icin

Ben asciydim, 9 nisanda ayrildim.
O kadar ac kapa ac kapa ac kapa duzenimiz bozuldu tersimiz döndü ki... neyse ciktim da rahatim simdi 😍

Allah evlerimize bereket versin, herkese hayirli rizik nasip etsin, herkes en az sıkıntıyla atlatsın bu dönemi insallah.

Bulaşık makinası bitirsin boşaltılacak

Şimdi 2 adet kapı silmeye başlıyorum hazır eşim de işteyken

Sonra yatsıyı kılıp Kuran ve kitap okuyayım
Bugün 1 cüzden fazla okudum pek ev işi yapmayınca
27 sayfa okudum 🥰
Hepsi bir arada olmuyor. Bir şeyleri eksiltince diğerinin üzerine koyabiliyorum 🤭

X