🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Miğdem o kadar kötüki bugün. İstifra etmemek için zor duruyorum:KK43:
Makarna koymuştum pişsin diye unutmuşum çok fazla pişmiş hamur gibi olmuş. Eşimde bırak dışardan söylicem dedi.
İftara kadar erseydim inşallah 😔

Miğdem o kadar kötüki bugün. İstifra etmemek için zor duruyorum:KK43:
Makarna koymuştum pişsin diye unutmuşum çok fazla pişmiş hamur gibi olmuş. Eşimde bırak dışardan söylicem dedi.
İftara kadar erseydim inşallah 😔
Çok geçmiş olsun. Üşüttün mü acaba

Ben de krema almam lazım diyordum az önce 😅daha benim yemek yok piyasada yoldayım 😅
Abooo koşşş ozaman aç kalmayın iftara, tatlı yetişmez bugün:KK17:
Bugün Rabbime bin şükür yemek yapabildim kıyma kalmamış dolapta et vardı doğradım türlü yaptım yanına makarna ve cacık şimdi koltuğa attım kendimi çok ayakta durunca ağrılar başlıyor
Düşük tehlikesi vardı progestan kullanıyorum çok ayakta durmak yasak ama yemek olmadanda olmuyor işte:KK5:

Abooo koşşş ozaman aç kalmayın iftara, tatlı yetişmez bugün:KK17:
Bugün Rabbime bin şükür yemek yapabildim kıyma kalmamış dolapta et vardı doğradım türlü yaptım yanına makarna ve cacık şimdi koltuğa attım kendimi çok ayakta durunca ağrılar başlıyor
Düşük tehlikesi vardı progestan kullanıyorum çok ayakta durmak yasak ama yemek olmadanda olmuyor işte:KK5:
Sen yine de dikkatli ol canım progestan ben de kullanmıştım
Yok yetişir inşallah dün pazardan araka almıştım daha ayıklanmadı bile 😅kıyma çıkardım buzluktan önden de tarhana malum Ramazanda akşamları eşim tarhana da tarhana 😅tatlı yetişmezse iftardan sonra artık çok trafik var

Çadır lazım fiyat araştırması yapmaya çıktık

Eklentiler

• IMG_20210422_153801.jpg
    IMG_20210422_153801.jpg
    134,8 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_20210422_153739.jpg
    IMG_20210422_153739.jpg
    120,7 KB · Görüntüleme: 26
Çok geçmiş olsun. Üşüttün mü acaba
Kuzum ya hani demiştim ya yağlama yapmayı düşünüyorum diye. Sonra yaptım ben ondan fazla yapmışım 2 akşam iftarda onu yedik. 2. Akşamdan sonra başladı bi tuhaflıklAr bide eşim bu ara dondurmaya taktı her akşam dondurma istiyo. O ara bende onla yedim soğuk geldi baya. Ondan sonra başladı bugün daha da fena oldu😔
İstifra edersen de olsun sağlık olsun canım sıkma kendini
Şuan bi gelip bi gidiyo kuzum. Tutamıcak gibi olduğumda mecbur artık sıkamıcam 😒

Kuzum ya hani demiştim ya yağlama yapmayı düşünüyorum diye. Sonra yaptım ben ondan fazla yapmışım 2 akşam iftarda onu yedik. 2. Akşamdan sonra başladı bi tuhaflıklAr bide eşim bu ara dondurmaya taktı her akşam dondurma istiyo. O ara bende onla yedim soğuk geldi baya. Ondan sonra başladı bugün daha da fena oldu
Yağlama ağır gelmiş olabilir 😞tekrar geçmiş olsun

X