🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
1 makina çamaşır astım 1 makina dürdüm
1 cüz Kuran okudum
Bir takım fotoğraf çekimleri yaptım
Oturuyorum işte öyle oruçken hiç iş yapasım yok

İnşAllah kısa sürede kaynar feraha erersin canım 🥰

2 cüz okuyor musun canım hep 2 cüz yazıyorsun farkediyorum maşallah ya biraz beni zorluyor
Silgi deyince aklıma direkt okul silgisi geldi 😜

Ramazan ayında şu manevi şeyler ne kadar güzel değil mi keşke camilerde teravih de kılabilseydik😔mukabeleler olsaydı buna şükür napalım

Hamilelikte o bulantı istifra etmiyorsan şükret canım mutfağa giremiyordum ay o kokma yok mu çok değişik birşey koltuk minderlerim var misafir odasındakiler onlar hamilelikte bana çok kötü kokmuşlardı hala o minderlere yaklaşmıyorum😁sanki burnuma o koku gelecekmiş gibi😅

Kız bu saat olmuş kalk annen dürtmedi mi seni 😅
Evet yaa keşke olsa ama işte inşallah o günler yeniden gelir 😔
Birde biz inşallah ramazandan sonra da yapmaya devam ederiz bunları 😍😍
Hava burada günlük güneşlik nasıl gezesim var kocam hala uyuyor 🙄
Ay burasıda çok güzel yaa tam bahar havası ama bende evdeyim maleseg 😞

Bende akşama ne tatlı yapsam bilmiyorum.
Suffle mi yapsam acaba ?:işsiz:

Limonlu tatli cekiyor benim de canim. Ama yapamam 😝😝

Burcak biskuvi veya baska bi biskuvi de olur
Üzerine Muhallebi-soguyunca süzme yogurtla cirpiliyor cok ferah ferah oluyor. Ben abartip taze nane de koyuyorum.
Uzerine limon jöle

Dondurma gibi 😍💛

1 makina çamaşır astım 1 makina dürdüm
1 cüz Kuran okudum
Bir takım fotoğraf çekimleri yaptım
Oturuyorum işte öyle oruçken hiç iş yapasım yok

İnşAllah kısa sürede kaynar feraha erersin canım 🥰

2 cüz okuyor musun canım hep 2 cüz yazıyorsun farkediyorum maşallah ya biraz beni zorluyor
Silgi deyince aklıma direkt okul silgisi geldi 😜

Ramazan ayında şu manevi şeyler ne kadar güzel değil mi keşke camilerde teravih de kılabilseydik😔mukabeleler olsaydı buna şükür napalım

Hamilelikte o bulantı istifra etmiyorsan şükret canım mutfağa giremiyordum ay o kokma yok mu çok değişik birşey koltuk minderlerim var misafir odasındakiler onlar hamilelikte bana çok kötü kokmuşlardı hala o minderlere yaklaşmıyorum😁sanki burnuma o koku gelecekmiş gibi😅

Kız bu saat olmuş kalk annen dürtmedi mi seni 😅
Evet canım okumaya çalışıyorum bi oturmada olmasada gün içinde tamamlıyorum♥️

Tarifini verirsen bende yapim çilek aldım az önce çok uğraştırmıyosa tabi
Dün aldığım çileklerin yarısı çürümüş dışarı çıktım şimdi malzeme alırsam yapıcam dediğimiz siteden baktım ortaya karışık yapıcam biraz eve dönünce nasıl yapıcağımı yazarım inşallah ya da ben bugün bi deniyim bu tarif güzel olursa yazayım ben genelde magnolia dışarıda yiyordum orada burçak bisküvi olmuyordu ben beyaz muhallebi çikolata sos çilek ve bisküvi karışık yapıcam

Dün aldığım çileklerin yarısı çürümüş dışarı çıktım şimdi malzeme alırsam yapıcam dediğimiz siteden baktım ortaya karışık yapıcam biraz eve dönünce nasıl yapıcağımı yazarım inşallah ya da ben bugün bi deniyim bu tarif güzel olursa yazayım ben genelde magnolia dışarıda yiyordum orada burçak bisküvi olmuyordu ben beyaz muhallebi çikolata sos çilek ve bisküvi karışık yapıcam
Magnolya yeni gelin tatlısı benceee🤣bende evlenmeden o tatlıyı yapmayacağım 🤣kuplarım bile hazır 👯👯👯

Bugün hiç bir şey yapmadım.
Tembellik günümdeyim.
Sizler ne yapıyorsunuz ?
GeyikliGece GeyikliGece
Z Zerre
Niloyatospikk Niloyatospikk
Cookiie Cookiie
clara clara
@Drderdimderin
@renksizgokkusagi
Dutt Dutt
Ben de bir sey yapmadım. Tembelim.
Bi dışarı çıkıp 23 Nisan süsü aldim, kedişlere su koydum, geldim.
Lcw'den kargo geldi ona bakıp dururum, bazısı büyük geldi gibi.
Zuzuya ödevini yaptırdım.
Muftak toplanıp yemek yapilacak.
Bi de süpürüp ütü yapsam şahane olur ama hiç gücüm yok gibi geliyor.

Buldum o siteden en kolayını seçtim yumurtasız kremasız 🤣🤣 videolu olanlara baktım bi kaçtane çıktı zaten eşime Burçak siparişi verdim geç saatte yeriz anca

X