🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Yok bozmadı canım hiç tutmadıı😡 ya haftaiçi anlıyorum hadi işi ağır sürekli maskeyle falan ama evdeyken keyfi oldu buna kızdım akşamda kendi diyo neden tutmadım bilmiyorum pişmanım diye.
evet ya sorma valla hiçbir şeyi yapamaz olduk bari kendi çapımızda yapabildiğimizi yapalım 😞
Olsun çok da üzerine gitme güzelce teşvik et tutup tutmamak ona kalmış birşey

Böyle sürahi almak mesele değil temizlemek mesele içinde belli noktalar is lekesi gibi yapmış sarı bezi soktum neler yaptım kıvrım yerinde tam baya zor oldu çamaşır suyu döktüm bakalım olacak mı

Mutfak derlenip toplandı
Tezgah çeşme çamaşır sulandı silindi
Fanusun suyunu değiştiricem Japon balıkları var önceden koca akvaryuma nasıl bakıyormuşuz evde biz bilmem 🙄
Azcık kitap okurum yatarım
Bugün dışarıda işlerim var buraya pek giremicem verimli bir gün diliyorum🤗

Eklentiler

• IMG_20210419_050404.jpg
    IMG_20210419_050404.jpg
    154 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar yağlama yaptınızmı hiç güzelmi. Yarın yapsam diyorum ama değermi uğraşmaya hiç tahmin edemedim güzel olup olmadığını😬
Ben cok severim tadini, Kayserili arkadaslar memlekete gidince getirsin diye dört gözle beklerdim :KK70:
Evde yapanlar var, gecen forumda yarismada bi arkadas bu tarifle katılmıştı. Kiyma, hamur isi severim dersen dene.

Fanus da temizlendi kitaplıktaki yerini alsın
Bu fanusun da ben de yeri ayrı
Önceden koronanın olmadığı günler vardı ya bir zamanlar hani benim günlerim vardı akraba günleri vesaire falan 2 haftasonu üst üste akraba günüm vardı masaya self servis açardım tüm yaptıklarımla sunum haline getirirdim eşim de jest olsun diye masamıza çiçek göndermişti bu jestini unutmam odun falan derim ama arada da vardır böyle incelikleri 😅odun modun geçinip gidiyoruz işte 😅

Eklentiler

• IMG_20210419_052822.jpg
    IMG_20210419_052822.jpg
    162,6 KB · Görüntüleme: 34
Ay keyfi orucu mu yedi 61gün cezası var 😱
Bazen şeytan dürtüyor yat uyu tutma diye 😱Allahım korusun bir zamanlar teravih için öyle derdim gitme boşver seneye bol bol gidersin diye şimdi camilere giremez olduk 😭
Kıymetini bilmediğimiz şeylerle sınanıyoruz işte. Birisi bu günleri haber verse inanmazdik bile.
Böyle sürahi almak mesele değil temizlemek mesele içinde belli noktalar is lekesi gibi yapmış sarı bezi soktum neler yaptım kıvrım yerinde tam baya zor oldu çamaşır suyu döktüm bakalım olacak mı

Mutfak derlenip toplandı
Tezgah çeşme çamaşır sulandı silindi
Fanusun suyunu değiştiricem Japon balıkları var önceden koca akvaryuma nasıl bakıyormuşuz evde biz bilmem 🙄
Azcık kitap okurum yatarım
Bugün dışarıda işlerim var buraya pek giremicem verimli bir gün diliyorum🤗
Biberon fırçaları gibi fircalar var canım. Yagdanlik falan da güzel temizleniyor. Onlarla bunu temizlenebilirsin
Fanus da temizlendi kitaplıktaki yerini alsın
Bu fanusun da ben de yeri ayrı
Önceden koronanın olmadığı günler vardı ya bir zamanlar hani benim günlerim vardı akraba günleri vesaire falan 2 haftasonu üst üste akraba günüm vardı masaya self servis açardım tüm yaptıklarımla sunum haline getirirdim eşim de jest olsun diye masamıza çiçek göndermişti bu jestini unutmam odun falan derim ama arada da vardır böyle incelikleri 😅odun modun geçinip gidiyoruz işte 😅
Balıklarını severim. Senin kedilerin de vardi de mi ?
Arada bir bakisiyorlar mı?🙈

Gunaydin cancagzim.
Dun kalca gunumdu. Squattan oturup kalkamiom halterle denedim bi de beni en cok o mahvetti:KK70:
Ter icinde kaldim ..
Bugun amacim evi dip kose temizlemek tabii mumkunse ; canim isterse, motive olabilirsem🤔😑

Harikasın ya ben de ramazandan sonra zayıflamaya calisicam.
Temizlik olarak camlardan başlayabilirsin.
Kolay camdan zor cama doğru...

Günaydın canım nasılsın 🤗🦋
Iyiyim💃
Sen nasılsın ❤

Günaydın hafta içi çocukların dersi olunca erken kalkıyoruz.
Saat altı buçuğa kadar evde canlı ders var biri bitiyor biri başlıyor.
O yüzden pek bir şey yapamıyorum. Ders arasında bir süpürge tutarım. Kuranımı okurum.
Bugün ne yemek yapsam bilemedim.
Benim de aksam için ne yemek yapacağım düşüncesi dahi yok.
Kuran her gün 1 cüz okuyor musun?

Harikasın ya ben de ramazandan sonra zayıflamaya calisicam.
Temizlik olarak camlardan başlayabilirsin.
Kolay camdan zor cama doğru...

Iyiyim💃
Sen nasılsın ❤
Ay anacim camur yagmuru atiyor cama ne cam silmesi:KK70: dun resmem camda camur damlalari gordum:KK70: cam silmrk bosa ugras olur, ama odalari supurup silmek lazim... bi kendime gelem baslarim . Bi de oglusun canli dersi bitmeli ses yapamam:KK66:

X