🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
yoğurtlu bir şey olabilir,

dolabında biber varsa yoğurtlu biber ekleyebilirsin.
ya da yoğurtlu havuç, yoğurtlu patlıcan vb.

Cacık yaptım bunlar zor geldi, ama fikir verdi :))

Geçmiş olsun önemli birşey değildir inşallah

Rutin kontrol, yaş 45 olunca ne kadar ertelesem de kaçamadım jinekoloji muayenesinden.
Teşekkür ederim ilgin için :KK200:

9339 adimdayim, birazdan masayi kurarken 10 bin olur. +5000 yapiyorum iftar sonrasi hareketsiz gecmesin.

Kitap okuma hedefi tamam

Mantar corbasi, kadinbudu köfte, püre, bolonez makarna, yogurtlu pancar ve marul salatasi yaptim. Oglum kadinbudu pek yemez. Makarnayi ona yaptim ❤🧿

Ders calisma hedefim de tamam.

Kuran okumayi ögrenmeye calisiyorum ama ögretecek kimse yok, zor olacak ama pes etmeyecegim ❤😇 dua edin lutfen bana 😊😊 yasim 29, ögrenebilecegime inaniyorum. Ailem gayrimuslim oldugu icin etrafimda bilen yok.

Ben yine size gelseydim morcum, hem yemeklerinden yerdim, hem sana kuran öğretirdim kızım. Ahh vakalar bir düşse... Aslında Umut öğretemez mi sana? Gayretin yeter bu arada, tebrik ederim canım.

Bitkilerinize bayıldım, ben gerçek bir bitki katiliyim :KK43: ama GeyikliGece GeyikliGece ın çok güzel bir bahçesi var, aramızda kalsın :KK66:

Ben yine size gelseydim morcum, hem yemeklerinden yerdim, hem sana kuran öğretirdim kızım. Ahh vakalar bir düşse... Aslında Umut öğretemez mi sana? Gayretin yeter bu arada, tebrik ederim canım.

Bitkilerinize bayıldım, ben gerçek bir bitki katiliyim :KK43: ama GeyikliGece GeyikliGece ın çok güzel bir bahçesi var, aramızda kalsın :KK66:

Teşekkurlerr ❤ istediginde soyle ben yemek yapar getiririm sana. Malesef vakalara artik bakmaya bile cok korkuyorum.

Ögretemem dedi, aramizda nikah yokken cok dogru olmazmis böylesi. Anlamadim ama tamam dedim.

Teşekkurlerr ❤ istediginde soyle ben yemek yapar getiririm sana. Malesef vakalara artik bakmaya bile cok korkuyorum.

Ögretemem dedi, aramizda nikah yokken cok dogru olmazmis böylesi. Anlamadim ama tamam dedim.

O aslında öyle değil ya, ben konuşurum onunla bebeğim sen yolunda ısrarcı ol yeter.

9339 adimdayim, birazdan masayi kurarken 10 bin olur. +5000 yapiyorum iftar sonrasi hareketsiz gecmesin.

Kitap okuma hedefi tamam

Mantar corbasi, kadinbudu köfte, püre, bolonez makarna, yogurtlu pancar ve marul salatasi yaptim. Oglum kadinbudu pek yemez. Makarnayi ona yaptim ❤🧿

Ders calisma hedefim de tamam.

Kuran okumayi ögrenmeye calisiyorum ama ögretecek kimse yok, zor olacak ama pes etmeyecegim ❤😇 dua edin lutfen bana 😊😊 yasim 29, ögrenebilecegime inaniyorum. Ailem gayrimuslim oldugu icin etrafimda bilen yok.
Ben bir arkadaştan duymuştum kendisi online bi kursa katılmış istersen sorarım kendisine öyle Kuran okumayı öğrenmiş sen de öğrenirsin pes etme okumak öyle huzur veriyor ki sayfalarına bakmak Allahım çok seviyorum ayırmasın yolundan annemin halası 60 küsür yaşında öğrendiyse sen hayli hayli öğrenirsin canım
Yaptığın işler de harika okurken inanılmaz motivasyon verdi bana 👏🏻👏🏻👏🏻

Güzel oluyor demekki çiceklerin onlarda görüyorki sana emanet ediyor😍 evet konuşmak gerekirmiş bende bazen konuşuyoeum ama çok canım sıkılınca :KK70:

Ahaha aynenn çok masrafsız isteksizler ama büyüdükce insan mutlu oluyor😂😂
Yok kız ne güzeli doğru dürüst bakmıyorum annem bana gelince hatta fırça yiyorum ne bunların diplerinin hali diyor geçen sene de görümcem geldiğinde menekşelerime el attı bu yaprakların yolunması lazım ben sana yapıvereyim dedi bi ara yapacaktım kaldı dedim 😅

Biz de gelelim mi şenliğe :) Ne dersi çalışıyorsun kuzum?

Selam arkadaşlar.
İşten erken çıktım hastane randevum vardı. Geldim duş aldım.

1. Akşama yemek yapacağım, dondurucudan sarma ve tarhana çorbası var aklımda. Yanına eşlikçi önerecek varsa seve seve dinlerim.

2. Kuran okuyacağım

3. Bir kaç parça ütü yapmam lazım, belki geceye bırakırım.

4. 1 bölüm dizi izleyeceğim.

Raporumu da vereyim

1. ok, yedik bile

2. ok ama biraz daha devam ederim belki gece

3. bırakmadım geceye, ağırlık çökmeden çıksın dedim.

4. ütü yaparken bu da tamam, gece yine izlemek var aklımda

Ben bir arkadaştan duymuştum kendisi online bi kursa katılmış istersen sorarım kendisine öyle Kuran okumayı öğrenmiş sen de öğrenirsin pes etme okumak öyle huzur veriyor ki sayfalarına bakmak Allahım çok seviyorum ayırmasın yolundan annemin halası 60 küsür yaşında öğrendiyse sen hayli hayli öğrenirsin canım
Yaptığın işler de harika okurken inanılmaz motivasyon verdi bana 👏🏻👏🏻👏🏻

Ben bu kuzuyu reel hayatta da tanıyorum, yapamayacağı hiç bir şey yok :KK200:
Ayrıca supersonic bir aşçı kendisi, yeni ev hanımlığına terfi etti.

ben annemden yeni sardunya fideleri aldım, ama bir türlü ekemedim hava ısınmasını beklerken.
su da duruyorlar. benim de bir sürü çiçeğim var. çok severim çiçek ama bazısına ben de bakamadım.
orkideyi öğrenene kadar kaç orkide heba ettim belli değil. şimdi açmış 3 farklı renk orkidem var.
Eşimin bana ilk orkide aldığında her gittiğim odaya yanımda götürüyordum yatak odasına yatmaya gidiyorum başucumda sabah oturma odasına geçerken yine taşınıyor ilki öyle öldüydü😅meğer yerini değiştirmemek lazımmış ondan sonra baktım bir daha ama nazara geldi bir keresinde o kadar çok tomurcuk vardı ki durumumda paylaştım dalı mı kırılmadı başına gelmeyen kalmadı bir daha istemem orkide dedim geçen eşim almış yine 😅

2 buçuk yaşındaki bir çocuk neden eşyalara devamli zarar verir oyuncaklarindan sağlam bir sey birakmaz.
Ya artık akli selim düşünemiyorum.
3. Çocuk olmasına rağmen bana sinirli bir anne nasıl olunur bunu öğretti resmen.
Benim kız da çok cadılık yapıyor bununla ilgili bir kitap okucam hep erteliyorum Allah yardımcın olsun hep hayalim 3 çocuktu ama benim becerebileceğim birşey değil sanırım sen maşallah 3 çocukla bir sürü iş yapıyorsun hayran kalıyorum inan yaşını söylemedin bana

Yok kız ne güzeli doğru dürüst bakmıyorum annem bana gelince hatta fırça yiyorum ne bunların diplerinin hali diyor geçen sene de görümcem geldiğinde menekşelerime el attı bu yaprakların yolunması lazım ben sana yapıvereyim dedi bi ara yapacaktım kaldı dedim 😅
Bakılmasada güzel büyüyorlar canım sardunyalar olsun aklına geldikce sularsın yeterdir 🤣

Benim kız da çok cadılık yapıyor bununla ilgili bir kitap okucam hep erteliyorum Allah yardımcın olsun hep hayalim 3 çocuktu ama benim becerebileceğim birşey değil sanırım sen maşallah 3 çocukla bir sürü iş yapıyorsun hayran kalıyorum inan yaşını söylemedin bana
Ayni yastayız ben de 31

Kolay değil niloyam.
Zaten 3. Kazara oldu.
Bir gülüşü ömre bedel ama bir yaramazligi var diyorum herhalde bu nazar boncuğu bunun 🙈😆
Büyüyünce beklentim büyük bu yaramazdan.
Çok büyük adam olacak inşallah

Kolay değil niloyam.
Zaten 3. Kazara oldu.
Bir gülüşü ömre bedel ama bir yaramazligi var diyorum herhalde bu nazar boncuğu bunun 🙈😆
Büyüyünce beklentim büyük bu yaramazdan.
Çok büyük adam olacak inşallah
İnşAllah canım hayırlı evlatlar olsunlar da
Ben de 2.yi kazaya bırakırım diyorum 😔hiç kendime güvenim yok maşallah ya sen yaşına göre erkenden bitirmişsin hep idealim öyleydi benim de ama bu panik atak beni çok üzdü üstüne daha bir sürü şey

X