🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ben de ne zamandır kuaföre gitmiyorum kaş bıyık saçlarıma ombre yaptırmak istiyorum hiç ama hiç cesaretim yok diğer temizliği zaten ben kendim sık sık yapıyorum ama ağda değil tabi ki ağda evde yapamam ben :KK70:
O kaş bıyık saç için ben kapısını unuttum zaten 😂😂 bıyık için falan lazere giderdim sene olcak yok evde ağda bantlarıyla hallediyorum kaşıda bi şekilde 😂😂 bende ilk denicem yaa çok korkutorum bakalım 😬
Ağdayı sevmiyorum ben 🤷makine kullanıyorum . Eğer şu korona geçerse lazere gitmek istiyorum .
Makine benim bekarken vardı eski modellerden evlenirken bıraktım evde almadım. Yenide almadım salak gibi. Çeyizdede eşime traş makinesi var kendimi düşünmemişim resmen :KK70: Lazerede gitmiştim ama memnun kalmadımmben ya buzlu lazerdi. Yüzüm için ayrı bi lazere gittim ondanmemnundum ama şimdi bebek düşündüğüm için falan da gitmiyorum hiç 🤷🏼‍♀️
Ben her biseyi yaptim. Sirada yemek var disati cikmam lazim gelince corba yapip icecem bol limonlu, sanki nezle gibiyim hapsuruyom:KK43:
Yanina ne yaparim bilmem dun pilav vardi.. biri hazirlasa da onume koysa vallah temizlik seve seve yemek de ite ite yapiorum..
Geçmiş olsunn ben şimdi mercimek çorbası yapcam göndereyim sana bir kavanoz :hamarat:

Makine benim bekarken vardı eski modellerden evlenirken bıraktım evde almadım. Yenide almadım salak gibi. Çeyizdede eşime traş makinesi var kendimi düşünmemişim resmen :KK70: Lazerede gitmiştim ama memnun kalmadımmben ya buzlu lazerdi. Yüzüm için ayrı bi lazere gittim ondanmemnundum ama şimdi bebek düşündüğüm için falan da gitmiyorum hiç 🤷🏼‍♀️
Lazere gitmek istiyorum ama tekrar çıkmasından korkuyorum. Ben makineden başka birşey kullanmadım bazen ağda bantları kullanıyorum ama sürekli olarak makine ile hallediyorum işimi

Lazere gitmek istiyorum ama tekrar çıkmasından korkuyorum. Ben makineden başka birşey kullanmadım bazen ağda bantları kullanıyorum ama sürekli olarak makine ile hallediyorum işimi
Ben ilk çocuğum 8 aylıktı gitmeye başladım lazere ikinciye 11 aylıkkan hamile kalınca ara verdim tabi o arada hormonlar değişiyor ikinci 6 aylıkken başladım tekrar koltuk altı emzirme den yaptırmadım diğer yerler memnunum ben yaklaşık 6 senedir ufak tefek şeylerle hallediyorum çıkmadı yani çok

canım komple bitiyormu lazerle hiç bilmiyorum süresi uzadığını biliyorum. He biter belki bi hamile kalınca yada hormonlar değişince yinr cıkıyormuş

Uyanır uyanmaz dışarı cıktım biraz gelirken yemeklik bişeyler aldım
Geldim etrafı toparladım, banyo havlularını makineye attım astım.
yemek yaptım, şimdi yağlı ocak beni bekliyor köpürteyim azcık.
Sonrada ramazan için biraz liste hazırlıcam artık eşimmi gider alır birliktemi gideriz bilmiyorum

Yorucu bir günden selamlar,
Sabah 6.10 da uyandık. 8.30 da kahvaltı kahvaltı yaptık. Yatakları topladım. Mutfağı topladım. Saat 10.30da çocuklarla evden çıktım. Onları babaannelerine bırakıp okula geçtim. 2 dersim vardı. 12.30 da büyük oğlumu alıp eve geçtim. Onun kursu vardı babası bıraktı. Ben de evi süpürdüm, sildim. Küçük WC yi lavaboyu yıkadım. Banyodaki WC lavaboyu yıkadım. Yerini sildim. Banyo paspaslarını yıkadım astım. Yemek yaptım. Sonra tekrar okula gittim. Kursum vardı. Çıkışta çocukları ve eşimi kayınvalidemden aldım almadan önce bir kahvesini içmeyi ihmal etmedim 😅 eve geldik çocukları yıkadım, kendim yıkandım. Yemeği koydum yedik. Mutfağı topladım ve kapanış 🤯

Oğlum oyun bekliyor, midem çay bekliyor, gözlerim uyku bekliyor...

Geçmişi okuyamadım gözüme kan oturmuş 👀

Sabah 6.10 da uyandık. 8.30 da kahvaltı kahvaltı yaptık. Yatakları topladım. Mutfağı topladım. Saat 10.30da çocuklarla evden çıktım. Onları babaannelerine bırakıp okula geçtim. 2 dersim vardı. 12.30 da büyük oğlumu alıp eve geçtim. Onun kursu vardı babası bıraktı. Ben de evi süpürdüm, sildim. Küçük WC yi lavaboyu yıkadım. Banyodaki WC lavaboyu yıkadım. Yerini sildim. Banyo paspaslarını yıkadım astım. Yemek yaptım. Sonra tekrar okula gittim. Kursum vardı. Çıkışta çocukları ve eşimi kayınvalidemden aldım almadan önce bir kahvesini içmeyi ihmal etmedim 😅 eve geldik çocukları yıkadım, kendim yıkandım. Yemeği koydum yedik. Mutfağı topladım ve kapanış 🤯

Senin kapatma tuşuna basmak lazım çok fazla iş yapmışsın 😘

Hey masallahhh 🧿🧿

Allahima sukurler olsun artik ev kadiniyim ❤ okurken yoruldum. Allah güç kuvvet versin.

Teşekkür ederim ♥️🌸 çalışmaktan yana şikayetim yok da düzensizlik insanı zorluyor 🥺

Çalısmak zaten cok guzel bir sey, hele ki sevdiginiz bi isiniz varsa. Ama is, cocuk, ev isi, her sey bir arada zor oluyordur 😊💛 allah yardimciniz olsun.

Ev insani olmakta cok da deneyimli degilim ama calismayinca hayatimin daha duzenli olacagini dusunuyorum :)

X