🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Hele insanlar ne düşünür hakkımda diye umrumda olmaz kendimden eminsen söylediğim şeye inanıyorsam kendimi savunurum konuşurum sorarım hakkım olacak yerde hakkımı ararım
Yok fikirlerini söylerken değilde tek başına yemek yiyorum mesela dışarda herkes bana bakıyor sanki tek başına niye gelmiş acaba diye düşünüyorlarmıdır. Resim çekilirim bakarlar Bi utanırım falan 🙈

Yok fikirlerini söylerken değilde tek başına yemek yiyorum mesela dışarda herkes bana bakıyor sanki tek başına niye gelmiş acaba diye düşünüyorlarmıdır. Resim çekilirim bakarlar Bi utanırım falan 🙈
Tek başıma kafede oturur kitap okurum 😂ben dışarıda müzik çalsa hafif oynarım kim bakar düşünmem eşimden de fırça yerim 😂işte bunlar da çok iyi değil 🙄

Tek başıma kafede oturur kitap okurum 😂ben dışarıda müzik çalsa hafif oynarım kim bakar düşünmem eşimden de fırça yerim 😂işte bunlar da çok iyi değil 🙄
Bayıldığım insan modeli süpersin. Boşver eşin de alışmıştır. Bana biraz kursmu versen yaa.
Ben evlenince benimki aman erkeklere şöyle bakma aman şöyle gülme aman kısa giyinme baskı baskı olan rahatlığımda gitti böyle oldum . 😡

Bayıldığım insan modeli süpersin. Boşver eşin de alışmıştır. Bana biraz kursmu versen yaa.
Ben evlenince benimki aman erkeklere şöyle bakma aman şöyle gülme aman kısa giyinme baskı baskı olan rahatlığımda gitti böyle oldum . 😡
Benimki de biraz fazla bence eşim kızıyor sinir ediyor beni kendimi suçlu hissettiriyor
Benim eşim de kikirdeme dışarıda sesli gülme benim tam zıddım
Ama kursla öğrenmekle alakası yok bence genetik ve herkes bir değil ki kimisi duygularını belli etmez kimisi de belli eder babam mesela pasiftir annem ise çok girişken ben huy olarak anneme çekmişim bedenen babama ondan bence

Benimki de biraz fazla bence eşim kızıyor sinir ediyor beni kendimi suçlu hissettiriyor
Benim eşim de kikirdeme dışarıda sesli gülme benim tam zıddım
Ama kursla öğrenmekle alakası yok bence genetik ve herkes bir değil ki kimisi duygularını belli etmez kimisi de belli eder babam mesela pasiftir annem ise çok girişken ben huy olarak anneme çekmişim bedenen babama ondan bence
Genetikse ilaçla düzelir mi ki. 🙄

Sefer'in Zaide'ye olan aşkı eskide kalmış böyle aşklar bence

Eklentiler

• IMG_20210403_215326.jpg
    IMG_20210403_215326.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_20210403_215325.jpg
    IMG_20210403_215325.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 13
Eğer sosyal fobi biraz ileri düzeyde ise evet ilaçlar etki eder tabii bununla ilgili doktora gidenler var ama ilaç almadan da olur zor değil bence aşılabilir şey kitap okuyarak da gelişebilecek birşey
Farklı Ortamalara girmek lazım ama işte pandemi iyice imkansızlaştırdı. İlaç alsam rahat olsam mesela Araba kullanmak istiyorum artık Bi cesaret gelse ona başlicam kaza falan yaparsam çıkar kavga ederim ya da yolda sıkıştırlarsa el hareketi yaparım 🙈 İşe yarar belki 🤣🤣

Farklı Ortamalara girmek lazım ama işte pandemi iyice imkansızlaştırdı. İlaç alsam rahat olsam mesela Araba kullanmak istiyorum artık Bi cesaret gelse ona başlicam kaza falan yaparsam çıkar kavga ederim ya da yolda sıkıştırlarsa el hareketi yaparım 🙈 İşe yarar belki 🤣🤣
Yok yok kavga işlerine kadar girme girme 😂

Günaydın o zaman😁
Telefonu henüz yeni elime alıyorum açmadım akşamdan beri ama sabah neti kızım açmış kurallara uydum bu şekilde inşallah rutine oturturuz biraz zor oluyor bazen 😁eşim tlfna gidiyor sonra diyorum sözüm var
Aynen benim elim de sürekli telefona gidiyor önemli olan bakmamak internet benim açık zaten hep 🙈

İlaç kutusunu topluyorum son tarihlere bakıp ayıklıyorum çamaşır var dürülecek evi süpürsem olacak iş yapasım var mı hiç yok :KK51:
Benim tel hep sessizde 😅

Evi süpürüldü, silindi.
WC lavabo yıkandı.
Kahvaltı sonrası mutfak toplandı.

Banyo paspaslarını yıkamaya atmalıyım. Başka iş yok bugün 😁

Ne zamandır ugrayamadim bu topige.
Ama neler yaptım görüşmeyeli bir anlatayım isterim.
2 tane kitaplığima yeni kitap aldım.
Onlari okuyorum bu aralar. Bazen giriyorum buralara tabi.
Dua grubu var ordaki duayi okuyorum.
Okuduğum kitap biri
Don Kisot yıllardır merak edip okumak istiyordum yeni kısmet oldu.
Digeri de Mevlana dan öyküler .
Her gün en az 20 sayfa okuyorum.
Temizlik olarak da en çok yaptığım iş lavabo yıkamak. Parlak seviyorum.
Bulaşık çamaşır bildiğimiz işler işte.
Balkonum için bir saksı ve toprak ayarladım. Maydanoz ve nane ekeceğim.
Çocuklarla da yaptığımız tek aktivite bol bol resim çizmek. Dua öğrenmek.

X