🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Evet pandemi maalesef herşeye ket vurdu olsun sağlık olsun canım

Amin canım inşallah bazen iyi bazen kötü idare edip gidiyoruz buna şükür cimcimecim
Ablanı özlemiş misin
Yeğenimi daha çok özlemişimhenüz 2.5 aylık ve tam bir prenses ne öpebiliyorsun ne sarılabiliyorsunkoy vitrine seyret çok ağlıyor evde sürekli annesi ile birlikte olduğu için kalabalık ortamlarda geriliyor birde kimse kucağına almasın istiyor

Kız bekar ablanı diyorum hani halanlarda kalmış
Allah bağışlasın yeğenini de cimcime teyze seni

Dolapta taze soğan var marul da var patates haşlayıp bir leğen patates salatası yapıp hepsini yemek istiyorum yemişliğim de var ayy taze soğan marul çok severim

can09e doktor kontrolüne gittin mi canım ne dedi inşallah iyidir sonuç
Ooo pro olmuşsunn canım hayırlı olsun.
Bugün gittim mr sonucunu göstermeye. Mrı başka yerde çektirmiştim. Normal diyolar ama ben bi kaç yerde ödem iltihap gördüm birde bizim radyoloji görsün dedi. Daha sonuç alamadım kısacası:) bakalım hayırlısı olsun.
Sen nasılsın?

Sağol canım teşekkür ederim baktım oy vermekle pro olamıyorum kendim olayım bari dedim
İyiyim canım nolsun bildiğin gibi Dr normal dediyse öyledir inşallah iş nasıl gidiyor bakıcıyla nasıl durumlar çocuklar alışmaya başladı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…