🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Ayyy ne güzel aklıma getirdin 😘😘😘ama bil bakalım evde ne yok🤔patates yoookk😭😭😭neyse bende kısır yaparım 😂😂
He bu saatte kısır mı yapacaksın 😂
Ben yarına erteledim bu saatte sadece canımın çektiğiyle kalsın şimdi mutfağa geçicem kocama yiyecek birşeyler hazırlayım fırının kardığı hamur da kabardı 😂ellerine kollarına sağlık fırıncıların😂

Bende aynen öyle dedim 😂evden çıkmadık ki diyor sanki ben bilmiyorum fellik fellik geziyor halam ile birlikte 😂karştırman çok doğal 3 tane olunca
Ne güzel bir sürü kardeşsiniz şen şakrak Allah daim etsin inşallah eski insanlar en az 3 4 doğurmuş ben 2.ye cesaret edemiyorum iyice sündük oldum çıktım 😂

He bu saatte kısır mı yapacaksın 😂
Ben yarına erteledim bu saatte sadece canımın çektiğiyle kalsın şimdi mutfağa geçicem kocama yiyecek birşeyler hazırlayım fırının kardığı hamur da kabardı 😂ellerine kollarına sağlık fırıncıların😂
Ay bende yarından bahsediyorsun sandımm🙈🙈🙈🙈akşam yemek yiyemedim☹️bebek ağlıyordu ablam yemeğini yesin diye ben bebeği salladım bebek uyumadan herkes sofrada ne var ne yok sildi süpürdü maşallah 😂😂bende salata yedim çok şükür doydum🤲ablam da sağolsun bir poşet çikolata getirmiş ne ararsan var😍😍😍şuan acıktım onları yemek istiyorum ama kendimi tutuyorum. Yemiceem😎😎

Ne güzel bir sürü kardeşsiniz şen şakrak Allah daim etsin inşallah eski insanlar en az 3 4 doğurmuş ben 2.ye cesaret edemiyorum iyice sündük oldum çıktım 😂
Annem 5 tane doğurmuş büyütmüş babam hala diyor ki 6. Çocuğu da yapacaktık diyor😂😂yahu ne yapacaksın 6 taneyi 😂4 kıza bedel bir erkek kardeşim var demek ki hala gözü korkmamış adamın😎😎😎

Ay bende yarından bahsediyorsun sandımm🙈🙈🙈🙈akşam yemek yiyemedim☹️bebek ağlıyordu ablam yemeğini yesin diye ben bebeği salladım bebek uyumadan herkes sofrada ne var ne yok sildi süpürdü maşallah 😂😂bende salata yedim çok şükür doydum🤲ablam da sağolsun bir poşet çikolata getirmiş ne ararsan var😍😍😍şuan acıktım onları yemek istiyorum ama kendimi tutuyorum. Yemiceem😎😎
Evin prensesine yemek bırakmamışlar mı bak hele 😔

Valla biz çok kardeşiz iyiyiz hoşuz falan ama bu devirde 2 den fazla çocuk çok sakıncalı benim fikrimce🙂Allah'ım nasip ederse inşallah en fazla 3 düşünüyorum 😍😍😍

Sağol canım teşekkür ederim baktım oy vermekle pro olamıyorum kendim olayım bari dedim
İyiyim canım nolsun bildiğin gibi Dr normal dediyse öyledir inşallah iş nasıl gidiyor bakıcıyla nasıl durumlar çocuklar alışmaya başladı mı?
Yok mrı başka yerde çektirmiştim. Bide kendi radyologları görsün rapor yazsın istedi. İnşallah iyi sonuçlar çıksın.
Bakıcı işi bıraktı alışmıştık iyiydi de. Annesi rahatsızlanmış. Öyle işte. Bu ara olaylar olaylar:)

Ay ne prensesi canım cennet Mahallesi'nde ki Fatoş ben bildin mi😂😂prenseslerin bir eli yağda bir eli balsa olur. Benim bir elim bulaşıkta bir elim çamaşırda😂😂😂
Fatoşu bilmem de güldürdün beni ya 😂
Makinalar yıkamıyor mu canım bulaşık ve çamaşırı ben mutfağa geçiyorum kocayı bi doyurayım işe gidecek 😁erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçiyor bak bunu bil 😂çok önemli

Makinalar yıkamıyor mu canım bulaşık ve çamaşırı ben mutfağa geçiyorum kocayı bi doyurayım işe gidecek 😁erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçiyor bak bunu bil 😂çok önemli
Her ne kadar bulaşığı makine yıkasada elimde yıkadığım bulaşık daha fazla oluyor😔E çamaşırıda lafın gelişi yazdım 😂

Kolay gelsin sana😘he bunu bildiğim iyi oldu yedirmeyi çok severim ben 🤩oda yemeyi severse anlaşırız biz😂 eşin ne iş yapıyor ? Vardiyalı çalışıyor yazdıklarından anladığım kadarıyla

Kolay gelsin sana😘he bunu bildiğim iyi oldu yedirmeyi çok severim ben 🤩oda yemeyi severse anlaşırız biz😂 eşin ne iş yapıyor ? Vardiyalı çalışıyor yazdıklarından anladığım kadarıyla
Bursa'daki otomobil fabrikası Renaultta çalışıyor
Erkeklerin çoğunluğu yemeyi seviyor 😂yapmayı seviyorsan oo süper 😂

X