🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Tamam sizin farklıymış canım

Senin babanla benim eş aynı cinstenmiş

Senin babanla benim eş aynı cinstenmiş
Babamlar 4erkek kardeşler . Birtek benim babam bu kadar pimpirikli amcalarım önüne ne koysan onu yer hiçbir kötü yorumda bulunmazlar eşlerine . Ama bizim eve gelince hem kıtlıktan çıkmış gibi yerler hemde herşeye bir yorum yaparlar bizde deriz ki tabi bünyeniz alışık değil güzel yemek yemeye ters etki yapıyor sizde deriz biz öyle deyince apışıp kalıyorlar

Siz ana kız maharetlisiniz maşallah

Ablanla geçiniyor musunuz evde halanda da iyi kalmış he 3 hafta mıydı eve gelmeye niyeti yok mu hanımefendinin
Yarın dönecek inşallah eve ablam ile genel olarak geçiniyoruz . Erkek kardeşim ile kanlı bıçaklıyız resmenbana abilik taslıyorda kendisi o yüzden çok kavga ederizbiz 4 kız olarak aramız çok iyi hiç kavgamiz küslüğümüz olmadı bu yaşımıza kadar inşallah olmazzaten en büyük ablam ile aramızda 5 yas var.Hiçbirine abla demem isimleri ile hitap ederim onlarda birbirine abla demez geçinip gidiyoruz bir şekilde çok şükür

Oh mis gibi Allah daim etsin canım

Bugün ne iş yaptım hiçbirşey
Kocaya özel ilgi muamele başka da birşey yok
Yemek yaptım
14 sayfa Kuran okudum
Kitabımı da okuyup yatarım artık

He bir de kocam işe gidecek bu gece buzluktan sigara böreği çıkardım giderken yemesi için aperatif olsun diye kızartmasını yapıcam şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…