🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Günaydınlar 💜💜💜
Çok açım☹️hemen kahvaltımı yapacağım daha sonra ise evi süpürüp, bulaşık makinesini boşaltacağım. Serilecek kıyafetler var dün hava yağmur yağmurluydu seremedik. Birde mutfak çekmeceler ini düzünleyip sileceğim . Şimdilik planım bu,inşallah başka bir iş çıkmaz başıma ☺️☺️☺️

Günaydınlar 💜💜💜
Çok açım☹️hemen kahvaltımı yapacağım daha sonra ise evi süpürüp, bulaşık makinesini boşaltacağım. Serilecek kıyafetler var dün hava yağmur yağmurluydu seremedik. Birde mutfak çekmeceler ini düzünleyip sileceğim . Şimdilik planım bu,inşallah başka bir iş çıkmaz başıma ☺️☺️☺️
Günaydın canım ablanı bekle beraber yapın😂

Selam kızlar, gününüz güzel geçsin, kadınlar gününüz kutlu olsun🌸💐
Elimdeki kitabı bitirdim:
Unutma Beni Apartmanı-Nermin Yıldırım
420 sayfalık koca bir kitaptı. Belki ben hakkını veremedim elimde süründü ama bitirince güzel bir kitap olduğunu anladım. Tavsiye ederim.
Bugün henüz işlere başlamadım kızımla ilgileneceğim diye ama yapacak çok işim var. Siz başlayıp bitirmişsiniz bile maşallah🧿

420 sayfalık koca bir kitaptı. Belki ben hakkını veremedim elimde süründü ama bitirince güzel bir kitap olduğunu anladım. Tavsiye ederim.
Bugün henüz işlere başlamadım kızımla ilgileneceğim diye ama yapacak çok işim var. Siz başlayıp bitirmişsiniz bile maşallah🧿
Sizinde kadınlar gününüz kutlu olsun🌺🌺🌺Hepimizin günü kutlu olsun 🌺

Ohooo iş falan kalmadı yaptım hepsini 😎😎😎mutfak çekmecelerini bile boşaltıp sildim tekrar yerleştirdim😎😎😎😎şimdi de televizyon izliyorum😍😍
Allahım Yarabbim ne hamarat bir kızsın sen ya 🥰seni alacak kaynana koca yaşadı
Ben de bugün hiçbir iş yapasım yok mutfağı topladım sütü ocağa koydum hepsi bu yattım şimdi bugün sündük takılmayı düşünüyorum

Selam canım senin de kadınlar günün kutlu olsun🌹🌹🌹

Benim de elimde şuan İyi Hissetmek kitabı var 630 sayfa 1 ay oldu henüz 250 sayfasını okudum biraz kitap okumayı artırmam gerekiyor

Bazı günler bana belli saatlerde çok uyku bastırıyor niye öyle oluyorum bilmiyorum bıgün hiçbir iş yapasım yok gerçi bi iş de yok ama girişsem birşeyler bulurum yine amann boşver deyip geçiyorum bugün

Allahım Yarabbim ne hamarat bir kızsın sen ya 🥰seni alacak kaynana koca yaşadı
Ben de bugün hiçbir iş yapasım yok mutfağı topladım sütü ocağa koydum hepsi bu yattım şimdi bugün sündük takılmayı düşünüyorum
Ben kaynana sevmiyorum yaa😂😂 o işi ne yapacağım bilmiyorum hiç kimsenin kaynanasını sevmiyorum 😂😂😂😂

Bazı günler bana belli saatlerde çok uyku bastırıyor niye öyle oluyorum bilmiyorum bıgün hiçbir iş yapasım yok gerçi bi iş de yok ama girişsem birşeyler bulurum yine amann boşver deyip geçiyorum bugün
O his bana da geliyor maalesef ama annem bir göz ağartıyor hazır olan geçiyorum hemn

X