🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
Az önce yığınla çamaşır dürdüm minimale tam geçseydin bu kadar olmazdı diye de kendime sövdüm :KK70:

Erkek kardeşim çay içmeye geldi onla otururken de ben çamaşır dürdüm düşünün yığınla çamaşır 😂
Benimde şuan serilecek çamaşırlarım var sonra da tekrar kıyafet yıkatmam gerek sonra bulaşık makinesi dolu onun çalışması gerek sonra da ağlamamam gerek😭😭😭kırmızı oda izliyorum da çok fena ağlayasım var😔😔😔😔

Benimde şuan serilecek çamaşırlarım var sonra da tekrar kıyafet yıkatmam gerek sonra bulaşık makinesi dolu onun çalışması gerek sonra da ağlamamam gerek😭😭😭kırmızı oda izliyorum da çok fena ağlayasım var😔😔😔😔
Ay sorma bulaşık makinasını çalıştırıcam daha
Yarın sabah geri dönüşüm aracı gelecek geri dönüşüm poşetini ayarlamam lazım daha içine atılacaklar var püf sonra da bi Nescafe içerim inşallah

Ay sorma bulaşık makinasını çalıştırıcam daha
Yarın sabah geri dönüşüm aracı gelecek geri dönüşüm poşetini ayarlamam lazım daha içine atılacaklar var püf sonra da bi Nescafe içerim inşallah
Bende çay yaptım onu içeceğim ama önce kıyafetleri sermem gerek ben gideyim de serip geleyim😍

Serdim geldim bir bardakta çay içtim😎😎😎maalesef kirli kıyafetler biriktirmeye gelmiyor bizimde öyle şuan,hazır güneşte varken elime geçeni makineye dolduruyorum😂😂😂
Ay nasıl birden bu kadar birikti anlamadım güneş iyi oldu ya hemen kurudular çok şükür ben de şimdi bir Nescafe yapayım

Yok kız ne ders alması unuttuklarımı hatırlamaya çalışıyorum liseden beri unutmamaşım çok şükür sadece kelimeleri baya unutmuşum
Dil mi okudun lisede? Bende bir iki dil bilsem çok mükemmel olurduuu😎😎😎ama şu sıralar olacak gibi değil virüs dünyayı terk ederse ilk işim dil öğrenmek 🤲🤲🤲

Benim hep ilkokul düzeyinde kaldı maalesef 😔😔😂😂
Aslında ben İngilizce ile ilgili birşey okumak istemiştim lise 1 de mesela yapılan ortak sınavda 1.olmuştum ailem istemedi meslek lisesi oku dediler ailemin istediğini seçtik işte böyle içimde ukte kaldı ama mesleğimi de seviyordum tabii

Aslında ben İngilizce ile ilgili birşey okumak istemiştim lise 1 de mesela yapılan ortak sınavda 1.olmuştum ailem istemedi meslek lisesi oku dediler ailemin istediğini seçtim işte böyle içimde ukte kaldı ama işimi de seviyordum tabii
Hiç kendi mesleğini yapmış mıydın? Maalesef bende ailemin istediği bölümü okudum hiç mutlu değilim keşke bana ne istediğimi sormuş olsaydilar ben şuan bambaşka bir bölüm okuyordu olurdum☹️

Yurtdışına gittiğimde kendimi ifade edecek kadar öğreneyim yeter ama kelimeleri çok unutmuşum hedef koyup hergün 100 kelime yahut 50 kelime başlasam iyi olur cümle kalıpları hiçbirini unutmamışım

Evet yaptım 3 yıl yaptım evlenince bıraktım senin hayalin ne olmaktı
Hemşire😍😍ama bu kararım sonucunda hiç destek görmedim. Sonra öğretmenlik istedim ama benim istediğim bölümlere ataması yok diye karşı çıktılar sonra da oy birliği ile beni muhasebe okumaya gönderdiler ☹️hiç sevmedim bölümü hala da sevmiyorum. Babam şuan bölümümü 4 yıllığa tamamlamamı istiyor ama yok kaldıramam o kadarını

X