🌺Niloya'nın Günlüğü🌺

Günlük yapmanız gereken işlerinizi aksattığınız oluyor mu yoksa her gün belli bir rutinim vardır?

• Evet, arada aksatırım.

OY: 100 86,2%
  • Hayır, rutinlerimi düzenli yaparım.

OY: 16 13,8%

• Ankete Katılan
    116
  • Anket Kapalı .
clara clara sen her zaman yaz, ben motive oluyorum senin yazdıklarından. Seni 3 topikte de takip ediyorum 🤩
Hadi ya, ben ve motive etmek ha? 😄
Bazen kendimden bile sıkılıyorum, kendimi konusmaktan, başkasını konusmaktan... şu daralmalarim gecse...
Biraz kendimi fazla anlatinca deşifre olma endişesi uyandi da bende, kendime kızdım 😁 Bazilarina kk'yi adres göstermiştim, aklina gelip de beni takip ediyor olabilirler diye cekinmeye başladım.
Bir de yaptığım okumalar daha cok dine yönelik seyler olunca burda yazmaktan çekindim, ilmihal okuyan bi arkadaşın konusunu buldum, orda yazayim dedim:) Tepki çekmekten cekindim (bu konuda yaram çoktur da)...
Ama şu mesajin beni öyle cok mutlu etti ki, hem muhteşem hem begen butonuna aynı anda tiklansa tıklardım şimdi 😄😄 Allah da senin hatirini yapsin arkadaşım.

Bazen kendimden bile sıkılıyorum, kendimi konusmaktan, başkasını konusmaktan... şu daralmalarim gecse...
Biraz kendimi fazla anlatinca deşifre olma endişesi uyandi da bende, kendime kızdım 😁 Bazilarina kk'yi adres göstermiştim, aklina gelip de beni takip ediyor olabilirler diye cekinmeye başladım.
Bir de yaptığım okumalar daha cok dine yönelik seyler olunca burda yazmaktan çekindim, ilmihal okuyan bi arkadaşın konusunu buldum, orda yazayim dedim:) Tepki çekmekten cekindim (bu konuda yaram çoktur da)...
Ama şu mesajin beni öyle cok mutlu etti ki, hem muhteşem hem begen butonuna aynı anda tiklansa tıklardım şimdi 😄😄 Allah da senin hatirini yapsin arkadaşım.
Ne güzel şeyler yapıyorsun oysaki hergün 😊 burda biri deşifre olacaksa o ben olurum paylaştığım fotoları bir burda bir de whatsappta aynı anda paylaşıyorum 🤣 ne okuduğunu paylaşıyorsun niye tepki çekesinki yaz yaz sen hep yaz 🤗🥰

Ben para konusunda eşimde hiç sıkıntı yaşamadım çok şükür çalışsam çocukla zor çocuk yokken de çalışmıyordum gerçi ama durumumuz iyi çok şükür hem çalışıp hem ev işi hiç kolay değil
Maddi sıkıntı yoksa çocuk büyütmek daha mantıklı birde sosyal ortamın varsa oh tadından yenmez .Allah olmayan herkese versin .çok zor hayat şartları

Bende bugün işteydim.Gelirken kıyma aldım .Köfte ve spagetti makarna vardı menüde bide brokoli salatası .turşu falan bu hafta çok karbonhidrat yedim .Kendimi çok suçlu hissediyorum😅

Bugünden kareler :KK200:

Eklentiler

• IMG_20210305_184536.jpg
    IMG_20210305_184536.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_20210305_181205.jpg
    IMG_20210305_181205.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20210305_174826.jpg
    IMG_20210305_174826.jpg
    236,9 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20210305_173500.jpg
    IMG_20210305_173500.jpg
    209,3 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_20210305_161758_313.jpg
    IMG_20210305_161758_313.jpg
    100,9 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20210305_155523.jpg
    IMG_20210305_155523.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_20210305_155257.jpg
    IMG_20210305_155257.jpg
    215,4 KB · Görüntüleme: 26
Aslında günde kaç sayfa Kuran okuduğumuzu da yazsak ne güzel olur 3 aylar girdi başlamak lazım
İnşAllah doktora gidince sıkıntın geçer. Tepki çekilecek birşey yok ki canım sadece sitede birilerine fetva vermek iyi değil 😂herkesin dinini yaşayış şekli kendine kimseye bu konuda dini birşey yazmıyorum bana da düşmez diyanet var Google var baksın öğrensin ki herkes de Müslüman değil

clara clara sen her zaman yaz, ben motive oluyorum senin yazdıklarından. Seni 3 topikte de takip ediyorum 🤩

@can09e güzel haberlerini bekliyoruz

Gelelim bugün ne yaptıma
-salon süpürüldü
-kapıları silindi
-tozu alındı

1 sepet katlanmayı bekliyor

Her gün bir odaya odaklanıyorum artık iyi oluyor
Ellerine sağlık canım ayy ben de bir yığın çamaşır dürdüm bu akşam 😁
Niloyaaaa gel anam gel :KK71:
Tam benlik tammm afiyet olsun
O kadar çok canım çekiyor ki kaç gündür🤤 ama yapamıyorum oğlumun alerjisi var 🥺

Ellerine sağlık ve de afiyet olsun 😅
Geçmiş olsun canım inşallah geçer alerjisi emziriyorsun ya biraz dikkat etmek gerekir bu konuda hiç bilgim yok emzirme bitince geçiyor mu?

Az önce yığınla çamaşır dürdüm minimale tam geçseydin bu kadar olmazdı diye de kendime sövdüm :KK70:

Erkek kardeşim çay içmeye geldi onla otururken de ben çamaşır dürdüm düşünün yığınla çamaşır 😂

X