Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Sende tanıtır mısın kendini canım ad, yaş, memleket, iş, okul ?

tabiki canımmm
ama sizd tanıtın kendinizi ben hiçbirinizi tanımıyom tanışmak istiyom herkeşlerle=)

kübra 26 yaşındayım bekarım 2 yıldır konuşttugum bi sevdicegim var aslen trabzonluyum ama istanbulda yaşıyorum çalışıyorum 7 yıldır muhasebe işim canımmm =)

öylemiiiii :26::26: tadı da güzeldi ama

neyse artıkk evde kendimiz yaparız sagoll esmila üzüldümm şuann

bende 20ye gireceğim. Üniversite 2ye geçtim. İzmitteyim. Sevdiceğim var ama bekarım

ooooooo hemen atlıyorummm daha ne isteyeyimm yerikk hepsinii ohh misss canım acayip çekti yanlızzzz

sağol canım benimmm
oruçda napcz acaba ya

kuzum rabbim oruç tutanların sabrını gücünü kuvvetin veriyor zaten de ben tutamıyorum çok aç kaldıgım zaman bayılıyroum ondan =)

ooooooo hemen atlıyorummm daha ne isteyeyimm yerikk hepsinii ohh misss canım acayip çekti yanlızzzz

sağol canım benimmm
oruçda napcz acaba ya

dışarıda ki zararlıymışş esmilaa öylee didiiiii
o yüzden urfadan özel ekipp tutacammm damlacımmm

Hahahaha yemin ederim keyiflendim

bendee yaaa sıkılmıştımmm

iyi kii varr bu kk

Sırf bu adamın cenderme karikatürlerine komik resimlerine bakıp güldüğümüz için benimki askerliğini jandarma olarak yapıyor

benimde sonum öyle olacakk artıkk sevdiceğim her aradığında aklıma gelirr güler gülerr dururumm delii gibii

hayırlı olsunn kızlarr

bugn rezil oldumm

Hayırlı olsun kızlar

eheeeeee bizimm kızzçelerrr topikk açmışşş uğramadan olur muuuu
hayırlı olsunn yeni topikkk kuzucuklarrr
kutlıyalım bunuu
hoşgeldiniz kızlarrrrrrrrrrrr

damlam neden rezil oldun anlat bakıyım

Hahahaha
Hatta ben asker kitabı yapmıştım oraya şunu da koymuştum

bende 20ye gireceğim. Üniversite 2ye geçtim. İzmitteyim. Sevdiceğim var ama bekarım

ne güzellll canımm hayılrısıyla bizde sevdiceklerimize kavuşuruz inşalllahhh

neyse kızçeler ben kaçıyore yarın görüşmek üzere kendinize iyi bakın öpüyorum sizi eve gidicemmm =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…