Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Yaptın oldu Ay çok gülesim geliyor bakınca

benimde gülesimm geliyorrr baktıkçaa arkadan da fonn müziği verecenn mahmut abiyee aiitttt
koopp koopppppp sonraaaa

adres ver gelemmm bu arada nirde hangi şehirde oturuyordunn ivit kaçkere babam falan aldıda ben almadım şu aralar çok istiyorum merak ettim tadını ya

mersinde oturuyorummm canımcımmm sen mersin otobüsüne atlaa bana bir çağrı at indiğinde gelirimm ben seni almaya
davullu zurnalı karşılama yaparımmm
bu sırada çiğ köfte filan yuğrulurrr otogardaaa ahahahahahaha daha ne istiyon gooşşşşşş geelll

ahahahahhahahahahah
Süpersiniz valla yaa bende güzel bi avatar bulsam iyi olucak sıkıldım bundan

sende yap mahmut amcayıı nasıl olsa grubuzz bizz belli olsun yanii halaycıı oldugumuzzz ahahah

Kız ben durmam baktıkça gülesim gelir sana cevap yazarken bile aklımdan çıkmıyor adamdaki güç beni bitirdi halay aşkıyla dolup taştım resmen

ooooooo hemen atlıyorummm daha ne isteyeyimm yerikk hepsinii ohh misss canım acayip çekti yanlızzzz

gellll ben ısmarlarım sana canım =) dürümün lafımı olur =) bugün öglende dışardaydım =)
sağol canım benimmm
oruçda napcz acaba ya

niiddeeeeennnnnnnnnn

Dışarıda yapılan etsiz çiğ köftelerin fazla koruyucu içerdiği için zararlııı
'"Potasyum sorbat, sodyum benzoat gibi maddeler yüksek oranda katılıyor. Bu maddeler ürünün ömrünü 1 aya kadar uzatıyor. Vatandaşa kansere davetiye çıkarıyor''

Kız ben durmam baktıkça gülesim gelir sana cevap yazarken bile aklımdan çıkmıyor adamdaki güç beni bitirdi halay aşkıyla dolup taştım resmen

hihihiihihihihihihhihiihih

bende öyleyimmm neyse farklı avatrlar olsunn güzelll o yüzden nicoommm bizee yardımcı olurr onun avatar topiğine gidelimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…