Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

hoşgeldiniz kızlarrrrrrrrrrrr :KK16::KK16::KK16:

damlam neden rezil oldun anlat bakıyım

iş yerinde üst kata çıkmıştım tekdim odada sakız çiğniyordum tam balon yapıyordumkiiiii bi adam içeri girdi anında ve 25-35 yaşlarındaydıı bende sakızı anında ağzıma soktumm gördü sanırım :KK17::KK17::KK17:girmesi çıkmasıda bir oldu:KK53::KK51::KK52::KK17::KK1:

dışarıda ki zararlıymışş esmilaa öylee didiiiii
o yüzden urfadan özel ekipp tutacammm damlacımmm :KK55::KK55::KK12::KK12::KK1::KK1:

bendee yaaa sıkılmıştımmm En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

iyi kii varr bu kk :KK16::KK16:

benimde sonum öyle olacakk artıkk sevdiceğim her aradığında aklıma gelirr güler gülerr dururumm delii gibii:KK1::KK1::KK1:

oo özel ekippp sağol kuzumm benimm :KK19: bol bol yerik ozaman ikimiz :KK1:hiiç kendimizi yormayız :KK56:

Bunlar hareketli mi normalde canım ?

ne güzellll canımm hayılrısıyla bizde sevdiceklerimize kavuşuruz inşalllahhh

neyse kızçeler ben kaçıyore yarın görüşmek üzere kendinize iyi bakın öpüyorum sizi eve gidicemmm =)

Amin canım inşallah görüşmek üzere yine gel :KK19::KK19:

belli dolup tasmıs masallahhhhh:KK9:

Bizim uğurumuz :nazar::nazar:

Seni biliyorum zaten yeterince şok etmiştin beni o konuda :KK53::KK53:
aman diyim hiç bozma kilonuuu

İnşallah bozulsa bozulsa doğurduğumda bozulur :18::18:

ahhahhaah çok iyi :KK52:

doğru amaa şoföörrrrr amcaa tıklım tıklımm olan dolmuştaa ilerliyin arkalar boş diyor yaa sinir oluyorum :KK53:

Evet hep boş görüyor böyle ne uyuz oluyorum :KK1::KK1:

Kilo derdim yok hepsini yemek istiyorum :KK23::KK23::KK23:

Şoförler insanı çileden çıkartıyor. Nefes alacak yer yok hala alıyor :KK20::KK20:
valla yaa bide ben gecen gün dersten geliyorum öyle bi yorgunum ki bindim otobse benim bindigim otobüs baya kalabalık olur her vakitte nişantası kalabalıktır 25 ysında biri diyoki kalkar mısın yoruldum :KK53::KK53:
iş yerinde üst kata çıkmıştım tekdim odada sakız çiğniyordum tam balon yapıyordumkiiiii bi adam içeri girdi anında ve 25-35 yaşlarındaydıı bende sakızı anında ağzıma soktumm gördü sanırım :KK17::KK17::KK17:girmesi çıkmasıda bir oldu:KK53::KK51::KK52::KK17::KK1:

oo özel ekippp sağol kuzumm benimm :KK19: bol bol yerik ozaman ikimiz :KK1:hiiç kendimizi yormayız :KK56:
bence rezillik degil :KK70:

aynen canım Nico sağolsun ben burdan attım bi iki şey ama :26::26:
Topikte de bir sürü şey yapmış canım yaa :KK16::KK16::KK16:

Elimden geldiğince canım uğraşıyorum. Kulitta da uğramıyor şu ara bana kalıyor :26:

Hareketli Canımm olmamış mıı burdaa :26:

Evet canım hareket etmiyor sen bana resmi aldığın adresi gönder ben oradan alayım :KK31:

valla yaa bide ben gecen gün dersten geliyorum öyle bi yorgunum ki bindim otobse benim bindigim otobüs baya kalabalık olur her vakitte nişantası kalabalıktır 25 ysında biri diyoki kalkar mısın yoruldum :KK53::KK53:

Yaşlı mı sanki ? :KK19::KK19::KK19: Aynı parayı veriyoruz derdim !!! :KK30:

hemde baya baya ilerlemiş okuyamadım canımın içi :KK70:

Evet canım ya sağolsunlar :nazar:

aynen öyle canımmm rabbim yar ve yardımcısı olsun oruç tutaların neyse tatlım ben kaçıyorum yarın grş inş
görüşürüz canım :KK19::KK19::KK19:

bence rezillik degil :KK70:
benim için öyle amaaa :KK17::KK17::KK17::KK9::KK9::KK9::KK9:

X