Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

ne düşünüyosun canım?

şuan tercihlerimde
uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik
laborant ve veteriner sağlık
çocuk gelişim okul öncesi
tıbbi laboratuvar teknikleri var artık hangisi gelirse ama büyük ihtimalle seneye kaldım yinede zorlicam ek tercih filanda yaparım bakalım hayırlısı

onların olsun tazminatı ben çıktığım zaman gider nanik yaparım onlara bakın nasılda rahatım diye

Öyle mi dersin kuzum ya :26:

ehh güzelmiş , bende çocuk gelişimi okuyorum ama bu yıl dondurdum bakalım araştırayım öyle birşey varsa devam ederim

Kesin bilgi edinirsen beni de haberdar edermisin? Gerci fos bilgi degil benimki bi kiz dgs ye hazirlaniodu bu olay cikinca vazgecmis kres icin yer bakiomus bizim tanıdıklardan.. dogrudur yanii

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın

üzülme demekle geçse işte
nasılsın canım
Ben dünden beri tutmuyorum maleseffffff
ilk gün tuttum dün hasta oldum bütün hayallerim yıkıldı
ben hiç tutamadım
ayyy hastayım resmen dökülüyorum resmen:2:
neden ağladın canım
Amin canım

Öyle mi dersin kuzum ya :26:

tabii ne olacak sanki ama açık öğretimde zor işte

bu 2. senem artık o kadar kötü olduki 3. sene baştan başlamak zor geliyor birde 3. senede olmazsa diye düşünüyorum psikolojimi bozduu

tıbbi laboratuvar bölümü inşallah tutar canım ya sağlık sonuçta boş kalmazsın

Selamm hala bi şansım var diyosun o zaman benim de bende çok istemiştim veterinerlik bölümünü açıköğretimde de bölümünün olduğunu gördüm yazılsam mı dersin :26:

Inan bana okumaktan cok yoruldum aslinda ama sonunda devlet olmasi icin bi 2 yilimi daha yerim :) kesinlikle ben bu sene kpss telasindan universite sinavina giremedim ama seneye illaki denicem.. en başında gitmedigime cok pismanim.. geldik 4 yil olacak diye okuduk suan resmen tirmaliyorum.. şansını dene hatta radyoloji falan da var aof de diye biliyorum onlara da bak

boyun tutulması bana da çok oluyo bu aralar ya camı açık bırakıp yatıyorum gece terliyorum sanırım sonra tutuluyo camı açmasan olmuyo saçma sapan bişey

tabii ne olacak sanki ama açık öğretimde zor işte

bu 2. senem artık o kadar kötü olduki 3. sene baştan başlamak zor geliyor birde 3. senede olmazsa diye düşünüyorum psikolojimi bozduu

Sacmalama sonucta hicbirimiz icin kolay olmuyor ki aslinda su taraftan bak sen 3.kez gitmekten cekiniyosun ben sana 4 sene bosa okudum resmen diyorum.. ben daha acinacak haldeyim o zaman :) buna bide hazirlik aşamasını ekle zen en az 5 senem çöpte. . Hayırlısı olsun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…