Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

hakkınızda hayırlısı olsun canım valla
aynı bende öyleyim göndersinler diye etmediğim kalmadı.
Ben devlet diyorum bu saatten sonra canım o yüzden evleneyim de tazminatımı alayım derdinde değilim hiç bazıları öyle yapıyor ya
Küçük firma insan burda bildiğini de unutuyor yoruldum ayrıca müşteriler çok hırpalıyor insanı sende biliyosun

artık canıma tak ettiği için
herkesin bayram tatili 5 gün benim bayram tatilim 1 gün , bayramda 48 saat çalışıyorum .
Ailemle birlikte vakit geçiremeyeceksem o bayram bayram mı olur.
Maaş günümü bekliyorum işte , sonrasında 5 dakika durmam

ahh ahhh çok istedim o bölümü açıköğretimde var hala gitsem mi diyorum hatta :26:
ama bilmiyorum bu saatten sonra nasıl olur diye

Burnumu sokmak istemem ama fikir istersen laborant veterinerlik güzel bölüm. . Ben biyoloji mezunuyum afedersin ama 4 yil sığır gibi bosuna okudum ve atanmak icin yirtiniyorum.. bicok arkadasim unideyken okulu birakip aciktan laboramt vet. Bitirio biz okulu bitirmeden atandimm tercih yaparken ilerisini düşün..
Bide 2 yıllık cocuk gelisimi icin ileride kres acma imkani sunmuslar onu da bi araştır. .
Dilerim hakkinda hayırlısı olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyiyim canım ne olsun devam işte yaşıyoruzzz
Hayırlısı artık

oruç nasıl gidiyor

:105::105::105::105::105:
günaydınnn

ahh inşAllah bende o tatlı stresi bende yaşarımm
hastayımmm

amiinn hepimizinn
Affedersin ama bulmuşlar bir eşşek gönderirler mi hiç .
Benden başka hiç bir bayan personelini sabaha kadar çalıştırmıyor , neymiş korkuyorlarmış. Bende ufak tefek bir kızım bunu söylerken ne cesaretle söylüyor bilemiyorum.
Sırf tazminat için evleneceksem ne anlamı kaldıki,hem eminim vermemek içinde ellerinden geleni yaparlar.
Bn doğruluk payı nedir bilmiyorum ama işten çıkardıklarında tazminat vermemek için her yıl çıktı girdi olarak gösteriliyormuşuz haberimiz olmadan.
Bunu ispatlayabilirsemde tazminat alırım ama uğraşmak istemiyorum. Sıkıntısız çıkayım yeter

hadi yaaa kreş açabiliyomuymuşum benn

çocuk gelişimde yazacam bir de tıbbı labaratuvar teknikeri bölümü var onada agırlık verdim daha bakıyorum
birde yeni açılan bölümlere girme şansım ne kadar bilmiyorum onada bakmam lazım çoğu bölüm var yeni açılan ve kontenjanı fazla
olur belkii diye düşünüyorum

ahh ahhh çok istedim o bölümü açıköğretimde var hala gitsem mi diyorum hatta :26:
ama bilmiyorum bu saatten sonra nasıl olur diye

git canımm gitt içinde kalmasın

hımm anladım
benimde bugün maaş günüm ve arkama bakmadan kaçacammmm

Hayırlısı artık

oruç nasıl gidiyor

günaydınnn

ahh inşAllah bende o tatlı stresi bende yaşarımm
hastayımmm

büyük ihtimalle seneye kaldım ama ek tercihleride deniyecem artık hayırlısı inşallah giderimmm
geçmiş olsun :26:
bende hafta sonu öldümmm robot gibii yattım bütün günnn boynum tutulmuşş aglamaktan gözlerim şişti artıkk

ehh güzelmiş , bende çocuk gelişimi okuyorum ama bu yıl dondurdum bakalım araştırayım öyle birşey varsa devam ederim

yokk canımm bugünde işdeyim
ayın sonu demişti bakalım bugün çıkacam inşallah
şimdii tercih işleriyle uğraşıyorum kararsız kaldım yaa:26::26:

ne düşünüyosun canım? yazmıştım ama yukarda açıklamışsın okumadan yazmıştım sorii (

Son düzenleme:

Kesinlikle canım bazıları sadece tazminatı düşünüyor işte
Aynen öyle bizim gibisini daha da bulamazlar adım gibi de eminim
Dediğin gibi var öyle şeyler de vermesinler ki istemiyorum da zaten yoruldum bunaldım bıktım burdan

Selamm hala bi şansım var diyosun o zaman benim de bende çok istemiştim veterinerlik bölümünü açıköğretimde de bölümünün olduğunu gördüm yazılsam mı dersin :26:

Sağlık is hayatina kolay giris icin en dogru karar.. ben cok pismanim çünkü. . Sirf bi yere yerlesmek icin gelecegini bilmedigin tercih yapma lütfen surda 1 sene kaybeder seneye daha iyi biyere yerlesirsin en kötü. Hem dgs cok zor bi sinav degil insallah bi sekilde 4 e de tamamlarsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…