Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

inşallah tutar yazmicaktım baktım çoğu yerlere yeni açılmış ve kontenjanları fazla deniyim bir diyorum olmazsa seneye daha iyileri olur inşallah napim :KK31:

sağlık boşta kalmam diye sakın düşünme,sağlık sektörü kadar zor bir sektör yok benim gözümde.
Bende sağlık çalışanıyım , çabuk yaşlandıran bir sektör.
20 yıl erken giderim diyorum ben :KK53:

Inan bana okumaktan cok yoruldum aslinda ama sonunda devlet olmasi icin bi 2 yilimi daha yerim :) kesinlikle ben bu sene kpss telasindan universite sinavina giremedim ama seneye illaki denicem.. en başında gitmedigime cok pismanim.. geldik 4 yil olacak diye okuduk suan resmen tirmaliyorum.. şansını dene hatta radyoloji falan da var aof de diye biliyorum onlara da bak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Senin de hakkında hayırlısı olsunn :KK17:
Böyle bir sistemi anlamak güç zaten :KK14::KK14: aynen radyoloji de var bu sene inşallah kapanmaz o zaman :26:
Kpss den kaçla atanıyor aceba veterinerlik okuyanlar :26: 2 yıllık okuyup da hekim de olmayı isterim okumanın yaşı olmaz sonuçtaa :KK76:

aynen,önemli olan senin için hayırlı olanın olması :KK31:

evet bakalım ne olacakkbir büyüseydim kurtulsaydım şu işlerden ya ne dertli bişee:KK1:

Sacmalama sonucta hicbirimiz icin kolay olmuyor ki aslinda su taraftan bak sen 3.kez gitmekten cekiniyosun ben sana 4 sene bosa okudum resmen diyorum.. ben daha acinacak haldeyim o zaman :) buna bide hazirlik aşamasını ekle zen en az 5 senem çöpte. . Hayırlısı olsun insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

geçen arkadaşımı gördüm oda biyoloji okuyormuş
çok kıskanmıştım o nasıl yerleşirde ben yapamıyorumm filann baya sinir olmuştum ama anladım ki pek de iyi bir bölüm değilmiş :)

Kötü yanı o işte ama bilmiyorum yaparım diyorum hep kendimeeee :KK31::KK31::KK17:

dene o zaman seneye :KK1:

Ben geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:KK55:

hoş geldinnnnnnnnnnnn:KK8::KK8:

sağlık boşta kalmam diye sakın düşünme,sağlık sektörü kadar zor bir sektör yok benim gözümde.
Bende sağlık çalışanıyım , çabuk yaşlandıran bir sektör.
20 yıl erken giderim diyorum ben :KK53:

bütün bölümler sorunlu ya :KK1::KK1:
okumadan da olmuyorr :KK31::KK31: off offf :KK1:

dene o zaman seneye :KK1:

hoş geldinnnnnnnnnnnn:KK8::KK8:

bütün bölümler sorunlu ya :KK1::KK1:
okumadan da olmuyorr :KK31::KK31: off offf :KK1:
Hoşbuldum çıktın mı kız işten tamamen:KK37:

Esmilaaaa hoşgeldinnn napıyosunnn nasılsınn :KK16::KK16::KK16::KK16:

Ay hiç sorma
Dertsiz başıma dert aldım
Alttan dersim olmadığı halde yaz okuluna gidip üstten ders alacağım bugün ve en geç yarına kadar para yatırmalıyım ama sadece internet bankacılığıylaymış falan okula ulaşmaya çalışıyorum soracaklarım falan var:KK14::KK14:
Sen napıyosun nasılsın

Hoşbuldum çıktın mı kız işten tamamen:KK37:

Ay hiç sorma
Dertsiz başıma dert aldım
Alttan dersim olmadığı halde yaz okuluna gidip üstten ders alacağım bugün ve en geç yarına kadar para yatırmalıyım ama sadece internet bankacılığıylaymış falan okula ulaşmaya çalışıyorum soracaklarım falan var:KK14::KK14:
Sen napıyosun nasılsın

al al olsun normal dönemde avantajlı olursun :KK76:
bende napayım devam çalışmaya çıkıcam inşallahh şafak sayıyorum mutluluğumaaa ahahahaha :KK9::KK9::KK9::KK9:

X