Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

açıkçacı onu düşünmeye bile vaktim olmuyor be kuzum , hastanede sabahlıyorum kaç gecedir. Dün sabah geldim iftara kadar kesintisiz uyumuşum.
Bende aynı durumdayım bu ay bitiyor borçlarım inşallah , maaş günümü bekliyorum açıkcası kesintiye uğramasın diye.
Elimden geleni yaptım beni kovsunlar tazminat alayım diye ama yok anacım kovmuyolar :KK9::KK9:
Senin ne gibi sıkıntıların var çalıştığın yerde

hakkınızda hayırlısı olsun canım valla :KK17:
:KK1: aynı bende öyleyim göndersinler diye etmediğim kalmadı. :KK1::KK1:
Ben devlet diyorum bu saatten sonra canım o yüzden evleneyim de tazminatımı alayım derdinde değilim hiç bazıları öyle yapıyor ya :KK1:
Küçük firma insan burda bildiğini de unutuyor yoruldum ayrıca müşteriler çok hırpalıyor insanı sende biliyosun :KK14::KK14:

evet deniyecem o yüzden belki gelir :26::KK31:
aa sendemi ayrılıyon işten??
neden kii?? benimde bugün son inşallah

streslii tercih dönemi başladı ya bakalım nasıl olacak
sen nasılsınn canımm:KK16::KK1:

bilmemm bir yandan da güzeldir diye düşünüyorum
eğlencelidir :KK1::KK1:

artık canıma tak ettiği için :KK52:
herkesin bayram tatili 5 gün benim bayram tatilim 1 gün , bayramda 48 saat çalışıyorum .
Ailemle birlikte vakit geçiremeyeceksem o bayram bayram mı olur.
Maaş günümü bekliyorum işte , sonrasında 5 dakika durmam :KK50:

zaten bir başlasam hayırlısıyla dgs sınavıyla 4 yıllığa geçmeye çalışcam :KK1:
4 yıllık veterinerlik fakültesine geçebiliyrmuşum
diğerinde de ingiliz dili ve edebiyatına geçiş hakkım varmış :KK1:

ahh ahhh çok istedim o bölümü açıköğretimde var hala gitsem mi diyorum hatta :26:
ama bilmiyorum bu saatten sonra nasıl olur diye :KK14::KK14:

iki tane bölüm gördüm yeni açılmış bunlar ama nasıl bilmiyorum:KK19::KK19:
biri laborant ve veteriner sağlık diğeride uygulamalı ingilizce ve çevirmenlik :26::26:
tercih işlerinden de anlamıyorum yazacam bişelerr artık ne gelirse:KK1:

Burnumu sokmak istemem ama fikir istersen laborant veterinerlik güzel bölüm. . Ben biyoloji mezunuyum afedersin ama 4 yil sığır gibi bosuna okudum ve atanmak icin yirtiniyorum.. bicok arkadasim unideyken okulu birakip aciktan laboramt vet. Bitirio biz okulu bitirmeden atandimm tercih yaparken ilerisini düşün..
Bide 2 yıllık cocuk gelisimi icin ileride kres acma imkani sunmuslar onu da bi araştır. .
Dilerim hakkinda hayırlısı olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyiyim canım ne olsun devam işte yaşıyoruzzz :KK14::KK14:
:KK14::KK14::KK14: Hayırlısı artık

oruç nasıl gidiyor:KK14:

:KK3::KK3::105::105::105::105::105:
:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: günaydınnn

evet deniyecem o yüzden belki gelir :26::KK31:
aa sendemi ayrılıyon işten??
neden kii?? benimde bugün son inşallah

streslii tercih dönemi başladı ya bakalım nasıl olacak
sen nasılsınn canımm:KK16::KK1:

bilmemm bir yandan da güzeldir diye düşünüyorum
eğlencelidir :KK1::KK1:
ahh inşAllah bende o tatlı stresi bende yaşarımm:KK16:
hastayımmm :KK14::KK14:

hakkınızda hayırlısı olsun canım valla :KK17:
:KK1: aynı bende öyleyim göndersinler diye etmediğim kalmadı. :KK1::KK1:
Ben devlet diyorum bu saatten sonra canım o yüzden evleneyim de tazminatımı alayım derdinde değilim hiç bazıları öyle yapıyor ya :KK1:
Küçük firma insan burda bildiğini de unutuyor yoruldum ayrıca müşteriler çok hırpalıyor insanı sende biliyosun :KK14::KK14:

amiinn hepimizinn :KK16:
Affedersin ama bulmuşlar bir eşşek gönderirler mi hiç .
Benden başka hiç bir bayan personelini sabaha kadar çalıştırmıyor , neymiş korkuyorlarmış. Bende ufak tefek bir kızım bunu söylerken ne cesaretle söylüyor bilemiyorum.
Sırf tazminat için evleneceksem ne anlamı kaldıki,hem eminim vermemek içinde ellerinden geleni yaparlar.
Bn doğruluk payı nedir bilmiyorum ama işten çıkardıklarında tazminat vermemek için her yıl çıktı girdi olarak gösteriliyormuşuz haberimiz olmadan.
Bunu ispatlayabilirsemde tazminat alırım ama uğraşmak istemiyorum. Sıkıntısız çıkayım yeter

Burnumu sokmak istemem ama fikir istersen laborant veterinerlik güzel bölüm. . Ben biyoloji mezunuyum afedersin ama 4 yil sığır gibi bosuna okudum ve atanmak icin yirtiniyorum.. bicok arkadasim unideyken okulu birakip aciktan laboramt vet. Bitirio biz okulu bitirmeden atandimm tercih yaparken ilerisini düşün..
Bide 2 yıllık cocuk gelisimi icin ileride kres acma imkani sunmuslar onu da bi araştır. .

hadi yaaa kreş açabiliyomuymuşum benn :KK53:

çocuk gelişimde yazacam bir de tıbbı labaratuvar teknikeri bölümü var onada agırlık verdim daha bakıyorum
birde yeni açılan bölümlere girme şansım ne kadar bilmiyorum onada bakmam lazım çoğu bölüm var yeni açılan ve kontenjanı fazla :KK31::KK31:
olur belkii diye düşünüyorum

ahh ahhh çok istedim o bölümü açıköğretimde var hala gitsem mi diyorum hatta :26:
ama bilmiyorum bu saatten sonra nasıl olur diye :KK14::KK14:

git canımm gitt içinde kalmasın :KK1::KK1:

artık canıma tak ettiği için :KK52:
herkesin bayram tatili 5 gün benim bayram tatilim 1 gün , bayramda 48 saat çalışıyorum .
Ailemle birlikte vakit geçiremeyeceksem o bayram bayram mı olur.
Maaş günümü bekliyorum işte , sonrasında 5 dakika durmam :KK50:

hımm anladım
benimde bugün maaş günüm ve arkama bakmadan kaçacammmm :KK76:

:KK14::KK14::KK14: Hayırlısı artık

oruç nasıl gidiyor:KK14:

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: günaydınnn

ahh inşAllah bende o tatlı stresi bende yaşarımm:KK16:
hastayımmm :KK14::KK14:

büyük ihtimalle seneye kaldım ama ek tercihleride deniyecem artık hayırlısı inşallah giderimmm:KK14:
geçmiş olsun :26:
bende hafta sonu öldümmm robot gibii yattım bütün günnn boynum tutulmuşş aglamaktan gözlerim şişti artıkk :KK14::KK1:

Dun ailemden duydum bende bugün arastiricam olmazsa açıktan yazacam.. 4 yil bi kreste calistigin zaman sanirim dgs ile 4 yilliga gerek olmadan kres acma yetkin oluyormus..

ehh güzelmiş , bende çocuk gelişimi okuyorum ama bu yıl dondurdum bakalım araştırayım öyle birşey varsa devam ederim :KK55:

amiinn hepimizinn :KK16:
Affedersin ama bulmuşlar bir eşşek gönderirler mi hiç .
Benden başka hiç bir bayan personelini sabaha kadar çalıştırmıyor , neymiş korkuyorlarmış. Bende ufak tefek bir kızım bunu söylerken ne cesaretle söylüyor bilemiyorum.
Sırf tazminat için evleneceksem ne anlamı kaldıki,hem eminim vermemek içinde ellerinden geleni yaparlar.
Bn doğruluk payı nedir bilmiyorum ama işten çıkardıklarında tazminat vermemek için her yıl çıktı girdi olarak gösteriliyormuşuz haberimiz olmadan.
Bunu ispatlayabilirsemde tazminat alırım ama uğraşmak istemiyorum. Sıkıntısız çıkayım yeter

Kesinlikle canım bazıları sadece tazminatı düşünüyor işte :KK14:
Aynen öyle bizim gibisini daha da bulamazlar adım gibi de eminim :KK47:
Dediğin gibi var öyle şeyler de vermesinler ki istemiyorum da zaten yoruldum bunaldım bıktım burdan :KK36:

Selamm hala bi şansım var diyosun o zaman benim de :KK17: bende çok istemiştim veterinerlik bölümünü açıköğretimde de bölümünün olduğunu gördüm yazılsam mı dersin :26:

çocuk gelişimde yazacam bir de tıbbı labaratuvar teknikeri bölümü var onada agırlık verdim daha bakıyorum
birde yeni açılan bölümlere girme şansım ne kadar bilmiyorum onada bakmam lazım çoğu bölüm var yeni açılan ve kontenjanı fazla :KK31::KK31:
olur belkii diye düşünüyorum

git canımm gitt içinde kalmasın :KK1::KK1:

hımm anladım
benimde bugün maaş günüm ve arkama bakmadan kaçacammmm :KK76:

Sağlık is hayatina kolay giris icin en dogru karar.. ben cok pismanim çünkü. . Sirf bi yere yerlesmek icin gelecegini bilmedigin tercih yapma lütfen surda 1 sene kaybeder seneye daha iyi biyere yerlesirsin en kötü. Hem dgs cok zor bi sinav degil insallah bi sekilde 4 e de tamamlarsin

X