Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

Toplu bir günaydın alıntıladım ama seninkini görememiş olabilirim kuzum affola :18::18::18: Günaydın

hımmmm öyle diyorsun yaniii tamam o zamann affettimmm

fen bölümünde fazla sorun yok severim ammaa velakiinnn matematikk nıcık sevmiyommm

matematiği halledeyim yeteri kadar alacağım nete göre sonra direk fen ve türkçe bölümüne geçiş yapcam

ohooooo bir sürüü ders çıktıı şimdii bizeee çalış çalış duurrrr

fen bölümünde fazla sorun yok severim ammaa velakiinnn matematikk nıcık sevmiyommm

matematiği halledeyim yeteri kadar alacağım nete göre sonra direk fen ve türkçe bölümüne geçiş yapcam

Aynen bencede biyoloji tam sözele yatkın olanlar için bence hep çok sevmişimdir

Hoşgeldin canım

hımmmm öyle diyorsun yaniii tamam o zamann affettimmm

Öyle canım nasılsın

Son düzenleyen: Moderatör:
yok kuzum onu biliyorum ygs 3 de ygs de yada hangi derslerde ne kadar net yapmak gerekir
öylesine girdin turizm rehberliği kazandınn kuzum

Canım, ben LYS-5ten girmedim turizme YGS-3ten tercih yaptım. LYS-5ten alan 4 yıllığı sanırsam YGS-3te 310 puanı geç her türlü kazanırsın

hımm peki canm sence hangi derse daha çok yoğunlaşayım ve matematiğe ne kadar yoğunlaşayım

Eğer iki yıllığını düşünüyorsan turizmi matematiğe yoğunlaşmana gerek yok. Çünkü zaten sözelden alıyor. Eğer 4 yıllığını düşünüyorsan zaten dile yoğunlaşman gerek LYS-5'ten alıyor çünkü. Kararına bağlı kısaca ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…