Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

eski bir arkadaşı gördümm hayatta okuyamaz derdik şimdi biyoloji bölümünde okuyormuş 4 yıllıkkk
benimm tıp fakültesini kazanmam lazımm

Canım biyolojiyi bitirecekte ne olacak, pardon ? Boşuna okuyor. Bitirecek yine açıkta gezecek. Çok mu iş imkanı var zaten. En fazla labratuvarlarda çalışır. Çok iyi bir bölüm değil. Ama kendine hırs yapman güzel, devam.

ama oraya girmesi bile insanı şaşırtıyor hiç beklenmicek bir hareket
aynen çok hırslandım sen hangi bölümdeydin unuttum :26:

ama oraya girmesi bile insanı şaşırtıyor hiç beklenmicek bir hareket
aynen çok hırslandım sen hangi bölümdeydin unuttum :26:

Ee tabiki umutsuz vakayken kazanabilmesi güzel birşey ama o kadar iyi bir bölüm değil eften püften merak etme
Turizm Rehberliği canım.

hımmm ben ozaman şöyle yapayım açık lisede matematik 1-2 vermem gerek onları halledeym ygsdede yeteri kadar alacağm kadar çalışağımm türkçeyede yoğunlaşayım iyice ve tabiki ingilizceyi ben öğretmenlik istiyorum ama misal bide şunu sormak istiyorum lysye girdim istediğim bölümü tutturamadım yinede 2 yıllık bölümleri seçebiliyormuyum:44:
ve cevaplar içinde teşekkürler canımm

Ben 3 tane lysye girip ygsten tercih yapan biri olarak denedim, test ettim. Evet yapabilirsin

Mahmut abimizi nasıl unutursun kızzz

Unutmadım, beni kasteddin sandım

Ee tabiki umutsuz vakayken kazanabilmesi güzel birşey ama o kadar iyi bir bölüm değil eften püften merak etme
Turizm Rehberliği canım.

iyi bariii ben ondan daha güzell bölümler kazanırım beeee
inşallah

Ooo maş. canım devam böylee
bende napayım ya kahve içtim soğusunda fala baktırayım diye bekliyorum

kitapların hepsini halletsem başlıyacam
hımm kahvee keyfii yapıyonn yaniii

Son düzenleme:
iyi iyi az kalmış inşallah en kısa zamanda biter oda kurtulursun ama yeni bir dert başlıyorr
İnşAllah canım
lise sınavları seneye bu zamanlarda son sınavıma hazılanıyo olacam hepsini 1 senede gircem toplam 6-7 sınava gircem açık lise sınavları ve ygs-lys

O kazandıysa sen haydi haydi rahat ol merak etme

gıcık da olduğum bir kızdııı ama neysee
baştan başlamak da kötü bee

İnşAllah canım
lise sınavları seneye bu zamanlarda son sınavıma hazılanıyo olacam hepsini 1 senede gircem toplam 6-7 sınava gircem açık lise sınavları ve ygs-lys

yok yokk bitmezz bu sınavlarr valla bakk bitmezzzz

bende inş. başlıcam artık kpss kayıtları ertelenmiş ama üzüldüm ona :26:
aynen gel beraber olsun canım benim

gelirimmm canımmm
himeennnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…