Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

eski bir arkadaşı gördümm hayatta okuyamaz derdik şimdi biyoloji bölümünde okuyormuş 4 yıllıkkk:KK14::KK14:
benimm tıp fakültesini kazanmam lazımm :KK31::KK1:

Canım biyolojiyi bitirecekte ne olacak, pardon ? Boşuna okuyor. :KK50: Bitirecek yine açıkta gezecek. Çok mu iş imkanı var zaten. En fazla labratuvarlarda çalışır. Çok iyi bir bölüm değil. Ama kendine hırs yapman güzel, devam.

Canım biyolojiyi bitirecekte ne olacak, pardon ? Boşuna okuyor. :KK50: Bitirecek yine açıkta gezecek. Çok mu iş imkanı var zaten. En fazla labratuvarlarda çalışır. Çok iyi bir bölüm değil. Ama kendine hırs yapman güzel, devam.

ama oraya girmesi bile insanı şaşırtıyor hiç beklenmicek bir hareket :KK1::KK1:
aynen çok hırslandım :KK31: sen hangi bölümdeydin unuttum :26:

ama oraya girmesi bile insanı şaşırtıyor hiç beklenmicek bir hareket :KK1::KK1:
aynen çok hırslandım :KK31: sen hangi bölümdeydin unuttum :26:

Ee tabiki umutsuz vakayken kazanabilmesi güzel birşey ama o kadar iyi bir bölüm değil eften püften merak etme :KK1:
Turizm Rehberliği canım.

Eğer iki yıllığını düşünüyorsan turizmi matematiğe yoğunlaşmana gerek yok. Çünkü zaten sözelden alıyor. Eğer 4 yıllığını düşünüyorsan zaten dile yoğunlaşman gerek LYS-5'ten alıyor çünkü. :KK31: Kararına bağlı kısaca ...

hımmm ben ozaman şöyle yapayım açık lisede matematik 1-2 vermem gerek onları halledeym ygsdede yeteri kadar alacağm kadar çalışağımm türkçeyede yoğunlaşayım iyice :KK19:ve tabiki ingilizceyi:KK19::KK19: ben öğretmenlik istiyorum ama misal bide şunu sormak istiyorum lysye girdim istediğim bölümü tutturamadım yinede 2 yıllık bölümleri seçebiliyormuyum:44:
ve cevaplar içinde teşekkürler canımm:KK19:

hımmm ben ozaman şöyle yapayım açık lisede matematik 1-2 vermem gerek onları halledeym ygsdede yeteri kadar alacağm kadar çalışağımm türkçeyede yoğunlaşayım iyice :KK19:ve tabiki ingilizceyi:KK19::KK19: ben öğretmenlik istiyorum ama misal bide şunu sormak istiyorum lysye girdim istediğim bölümü tutturamadım yinede 2 yıllık bölümleri seçebiliyormuyum:44:
ve cevaplar içinde teşekkürler canımm:KK19:

Ben 3 tane lysye girip ygsten tercih yapan biri olarak denedim, test ettim. Evet yapabilirsin :KK9::KK9:

Mahmut abimizi nasıl unutursun kızzz :KK64::KK64::KK64::KK64:

Unutmadım, beni kasteddin sandım :KK60:

Ee tabiki umutsuz vakayken kazanabilmesi güzel birşey ama o kadar iyi bir bölüm değil eften püften merak etme :KK1:
Turizm Rehberliği canım.

iyi bariii ben ondan daha güzell bölümler kazanırım beeee:KK51::KK51:
inşallah :KK1::KK1:

Ooo maş. canım devam böylee :KK76::KK76:
bende napayım ya kahve içtim soğusunda fala baktırayım diye bekliyorum :KK9::KK9:

kitapların hepsini halletsem başlıyacam :KK1:
hımm kahvee keyfii yapıyonn yaniii :KK12::KK9::KK9:

Son düzenleme:
iyi iyi az kalmış inşallah en kısa zamanda biter oda kurtulursun ama yeni bir dert başlıyorr :KK31::KK9:
İnşAllah canım:KK31:
lise sınavları seneye bu zamanlarda son sınavıma hazılanıyo olacam :KK5: hepsini 1 senede gircem:KK53: toplam 6-7 sınava gircem:KK53: açık lise sınavları ve ygs-lys:KK53:

O kazandıysa sen haydi haydi rahat ol merak etme :KK51::KK51::KK51:

gıcık da olduğum bir kızdııı ama neysee :KK9::KK9:
baştan başlamak da kötü bee:KK31::KK31:

İnşAllah canım:KK31:
lise sınavları seneye bu zamanlarda son sınavıma hazılanıyo olacam :KK5: hepsini 1 senede gircem:KK53: toplam 6-7 sınava gircem:KK53: açık lise sınavları ve ygs-lys:KK53:

yok yokk bitmezz bu sınavlarr valla bakk bitmezzzz:KK31::KK31:

bende inş. başlıcam artık :KK24: kpss kayıtları ertelenmiş ama üzüldüm ona :26:
aynen gel beraber olsun canım benim :KK16::KK16:

gelirimmm canımmm :KK16:
himeennnnnn:KK16:

X