Nicomedia & Dilvin'in Kahve Molası

aaa niideeennn :KK31: bir yere mi gidiyorsun :26::26:

aynen canımmmm :KK1::KK1:
bir de dün eski bir arkadaşımı gördümm yanii o kız hayatta üniversite okuyamazdııı öyle bilirdikk bir baktım kızz biyoloji bölümünü kazanmış 4 yıllıkkkk şookkk oldummmm:KK53::KK53:
şimdi onu görünce daha çok hırslandımmm seneye kesin kazanmam lazımmmmm :KK47::KK47:
oo ummadığın kişiler başarınca insan bi değişik oluyorr kazan canım bende iyice hırslandımm artık üniversiteyi kazanmamız şart :KK31:
sen hangi bölümü istiyordun canım:KK68:
allaha şükür canım iyiyim bende evetttt artıkk haftasonları hep burdayım inşalllah ama tek başına sarmıyo canım yanında bi arkdaşın olması lazım :KK16:
aynen tek başına zevkli olmuyor pek :KK16: gece yarılarına oturmak ohh :KK31:nedense bi ayrı zevkli güzel oluyor

oo ummadığın kişiler başarınca insan bi değişik oluyorr kazan canım bende iyice hırslandımm artık üniversiteyi kazanmamız şart :KK31:

aynen tek başına zevkli olmuyor pek :KK16: gece yarılarına oturmak ohh :KK31:nedense bi ayrı zevkli güzel oluyor

artık 4 yıllık hangisi olursa canımm şuan o kadar hırslandım ki biyoloji kimya fizik onlarada çalışcam sadece sözel değil :KK19::KK19:

bu gece başlıyacam hatta :KK1::KK1:

aynen öyle damlam neyse artık bulucas birilerini olmadı tek otururum artıkın :KK1: :KK1: :KK1:

artık 4 yıllık hangisi olursa canımm şuan o kadar hırslandım ki biyoloji kimya fizik onlarada çalışcam sadece sözel değil :KK19::KK19:

ohh ohh maşalllah hırsa bakkk ne güzelll canım inşalllah istediginiz bölümü kazanırsınızzz neyse kızlar ben birass çalışayım yine arada gelmeye çalışırım :KK1:

ben şuan matematikden başladımm :KK37::KK1:

aynen öyle damlam neyse artık bulucas birilerini olmadı tek otururum artıkın :KK1: :KK1: :KK1:
ben yatarım herhalde birileri olmazsa:KK1:

ohh ohh maşalllah hırsa bakkk ne güzelll canım inşalllah istediginiz bölümü kazanırsınızzz neyse kızlar ben birass çalışayım yine arada gelmeye çalışırım :KK1:

inşallah canımm inşallah :KK16:

ikinci el kitaplara baktım şimdi onlarıda alim burdan başlicam :KK1::KK1:

nasıl zorlanıyormusun matematikte :26::26:

avatar güzelllll:KK51::KK51::KK51:

Sağol bebeğim :KK1:

uyuya kalmışım yarım saat yatakta tepe takla uyumamak için direnirken :KK60:

dinlemeye yazmıssın ben okuyorum direnmeye hakkımız var yeni fark ettim canısıı :KK70:

Olsun direnmeye de hakkımız var En Büyük KK:KK1:

Günaydın Hayırlı cuımalar :KK14::KK14::KK14:

Hayırlı Ramazanlar şimdiden Rabbim bu hayırlı güzel ay da dularımızı kabul etsin :KK16::KK16:

Günaydın eylülüm amin En Büyük TÜRKİYE

herkese günaydınn fistklar :KK16:

Günaydın kuzular :KK17:

inşallah canımm inşallah :KK16:

inşallllah kuzum hadi hayırlısı olur inşalllah herşeyinnn

ikinci el kitaplara baktım şimdi onlarıda alim burdan başlicam :KK1::KK1:

nasıl zorlanıyormusun matematikte :26::26:

bende yatarımm kii kuzumm :KK1: muhabbetsiz sahur olmzzz sarmaz yani canım neyse olmadı burda takılırız :KK1:

ayyyyy kopamıyorummm burdan çalışmam lazım bir sürü iş var :KK1:

Matematikten bende nefret ederim ! :95::95::95::104::104::104::120::120::120:

:120:aynen kafam karışık dahada çorba yapıyor napcam bilmiyorumm :KK5:

bende yatarımm kii kuzumm :KK1: muhabbetsiz sahur olmzzz sarmaz yani canım neyse olmadı burda takılırız :KK1:

ayyyyy kopamıyorummm burdan çalışmam lazım bir sürü iş var :KK1:

benimde çalışmam gerek ama yok gidemiyorum:KK9:
evet evet burda takılalımmm :KK19:
benimde berbat bakimm ne kadar dayanacamm:KK31::KK31:
hayattan soğutuyor :KK5::KK53::KK1:

bir de kimya biyoloji fizikk onlarada başliyacamm bakkk cesarete baakkkk:KK53::KK53::KK53:
deniyelim bakalımmmm :KK1::KK1:

:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22: insan birr günaydında bana der dii küstümmmmmmmmm:KK22:

Toplu bir günaydın alıntıladım ama seninkini görememiş olabilirim kuzum affola :18::18::18: Günaydın :KK12::KK12::KK12:

Nasılsın canım :21::21::21:

Fen bile yaparım ama matematik !!!!
:KK14:
fen bölümünde fazla sorun yok severim ammaa velakiinnn matematikk nıcık sevmiyommm :KK25::KK25::KK25:
bir de kimya biyoloji fizikk onlarada başliyacamm bakkk cesarete baakkkk:KK53::KK53::KK53:
deniyelim bakalımmmm :KK1::KK1:

:KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22::KK22: insan birr günaydında bana der dii küstümmmmmmmmm:KK22:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: matematiği halledeyim yeteri kadar alacağım nete göre sonra direk fen ve türkçe bölümüne geçiş yapcam:KK16::KK16::KK16:

Nasılsın canım :21::21::21:

iyiyim canım allaha şükür sen nasılsın :21:

Fen bile yaparım ama matematik !!!!
:KK14:

:120:aynen kafam karışık dahada çorba yapıyor napcam bilmiyorumm :KK5:

benimde çalışmam gerek ama yok gidemiyorum:KK9:
evet evet burda takılalımmm :KK19:

hayattan soğutuyor :KK5::KK53::KK1:

ayyyy yokkk canımm yaaaa ben burayı bırakıpta çalışamıyorum ama çalışmam lazım ki benimmm çok işlerr varrrr :KK52::KK52:

X