Nickinizi ve profil resminizi ne kadar yansıtıyorsunuz :))

Teşekkür ederimm kendini tanıttın aslnda :) gerçek dünyada, yani telefonu çantamıza atıp insanların yüzüne baktığımızda göremedikleri şeydir belkide bu nickler, resimler..

Benim şu deli deli konularım olmasa göremeyecekler güzel kalbini vindcim :) @nisankraliçesi biz vindle film konusundan önceden tanışıyoruz bence harika bir insan

caytabagi senden de duymak istiyorum :)) çok merak ediyorum :) CocoChanelmademoiselle
Cikolatim hemen bende tanitayim,nickim cok sevdigim bi parfumumün ismi.parfümü guzel kokmayi cok severim.yani guzel bi parfüm kokusu duysam çevremde,mutlaka sorarim o bayana cekinmem zaafim var nedense parfumlere karşı.bircok parfümün kokusuni bilirim.profil fotomda bana benziyor.bende süsü severim.sigara da kullaniyordum 10 sene kullandim ama şükür ki yeni yeni birakmayi basardim.hala bir iki arada Kacamaklarim olsa da

Resimde bir chocolate okuyorum bende diyorum bu mis koku nereden geliyor yine

Haha aynen çikolata manyağıyım ama diyet yaomaya uğraştığım için uzak durmaya calışıyorum 1 aydır

Hoşuma gitti yazı felsefi çıkarım yapmış kendince

Bende süsü çok severimm :) sağol bitanem anlattığın içn :) kız dediğinin takıları süsleri fırfırları olmalı değil mi :)

Bende süsü çok severimm :) sağol bitanem anlattığın içn :) kız dediğinin takıları süsleri fırfırları olmalı değil mi :)
İste burda benim bi sorunum var hayatim takidan nefret ederim.sadece bileklik yüzügüm falan.kupe takmam mesela. Veya oyle kolye falan bana gore degil sankim neden olduğunu çözemedim daha.boyle degisik bi huyum da var

İste burda benim bi sorunum var hayatim takidan nefret ederim.sadece bileklik yüzügüm falan.kupe takmam mesela. Veya oyle kolye falan bana gore degil sankim neden olduğunu çözemedim daha.boyle degisik bi huyum da var
Peki süsü nerene takıyorsun demezler mii cococumm ahahahhaha süsü seviyorsan illa ki bir yerinde süs olmalııı