Nickinizi ve profil resminizi ne kadar yansıtıyorsunuz :))

Chocolita

Nirvana
Pro Üye
30 Ocak 2017
12.290
191.895
Yine chocolita ve yine acayip bir konu :)) bir önceki geyik konumdan sonra buraya da yanıt alamazsam bilin ki chocolita çikolata cennetine gitti
Misss kimin konu açmışım daha ne istiyonuz :/ illa ne yedin ne içtin mi diyek :/ evet, yakınma faslım bittikten sonra,

Hepsi içimizdeki bir şeyi yansıtıyor aslında. Bastırılmış duygularımızı ya da kimsenin bilmediği göremediği o tarafımızı anlatıyor :)

Son düzenleme:
Sevdim konuyu
Ben fiziksel görünüm olarak benzemiyorum profil resmimle - neyse ki
Ama bir şekilde kendime yakın buluyorum o resmi. Saçımın başımın dağını, bazen iş güç koşturmacasından girdiğim ruh halinin temsili olabilir mesela.
Saçımı yuva benimsemiş kuşlar, canımıniçi hayvanları temsil etsin, otlar sarmaşıklar da doğa aşkımı
O bakış ise... kabul, bazen burada okuduklarıma diyecek söz bulamadığımda aynen öyle bakıyorum ekrana
Birkaç resim denesem de önceden, bunu görür görmez tamamdır dedim, bir şekilde de özdeşleştim işte
Nick e gelirsem, zeytin ağacını çok severim, ama o nick vardı, aktif bir kullanıcı da.. e zeytini de severim haliyle, ben de araya tire mire girse de, zeytin olsun bari dedim

İçi dolu bir insana benziyorsun :) teşekkür ederim cevap için ♡ Bu şekilde belki de birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz :) Hepsi içimizdeki bir şeyi yansıtıyor aslında. Bastırılmış duygularımızı ya da kimsenin bilmediği göremediği o tarafımızı anlatıyor :)

Teşekkür ederim canım, o senin güzel görüşün
Aynen bir şekilde kendimizden bir şeyler buluyoruz herhalde profilleri seçerken.
E konu sahibi olarak senin hikayeni de dinleyelim ama di mi yoksa sona mı saklıyorsun?

Ben çikolatayı çok severim :) ama kadın kadın olmayı da severim süslü bir kadın olmayı yani :) bu yüzden nickimi çikolata ve lolita karışımı bir şey yapmak istedim chocolita yaptım :)
Profil resmim bundan önce kitapların içinde küçük bir kızdı. Yazmayı çok sevdiğim için onu koymuştum birazda espirili olsun istemiştim :) (biraz deliyimdir de)

Ben şuan ki resmim gibi kızıl saçlıyım :) bu renge hasta olduğum için beni yansıtıyor. Birde kararlı bakışları beni yansıtıyor :) gözlerimle birini yiyebilirmişim ben öyle söylüyorlar
Genelde de kararlı bir yapım vardır. Hem sert dururum o zaman hem sıcak kanlı

Ahaha çok tatlısın kız :)) hadi koy bir resim de yorumla bize :)

Bayağı yansıtıyormuş seni de. Saç rengi de güzel hani gerçekten

İçinden geçeni söyle kalırsa yazık oluur
Bu benim kürkçü dükkanı gibi dönüp dolaştığım avatar...öyle angelina sevdalısı da değilim...ama bu resim beni anlatıyor kesinlikle...vaktinde üzdün şimdi üzücem duruşu ve doğallığı...karizmasını...var bişey yani beni yansıtan

Güçlü kadın izlenimi veriyor :) nickini sormaya gerek var mı bilemedim :/ kendinden açıklamalı bir nickin var zaten dolu dolu kova kadınısın :))