Nickinizi ve profil resminizi ne kadar yansıtıyorsunuz :))

Evet canim,valla hala genciz aslında da ben anne olduktan sonra herseyden koptum gibi oldu.bir parçayı tam dinlersem keyifle oh diyorum.kendime bile.bakamaz oldum dusun yeni yeni toparlanıyor um bakalım: )

Genciz de farklı geliyor bana, 30 a ne kaldı şurada, bir zamanlar büyümek için çook zaman varmış gibi gelirdi :) Bir noktadan sonra zaman daha hızlı akmaya başladı, tutamıyorum sanki.
Ben bekarım henüz, iş de yok şuan bakalım. Yaşlara takılacağımı beklemezdim hiç kendimden, hayatımda bazı şeyler oturmadığı için dert ediyor da olabilirim biraz..
Bebek mi daha, Allah bağışlasın :)

Genciz de farklı geliyor bana, 30 a ne kaldı şurada, bir zamanlar büyümek için çook zaman varmış gibi gelirdi :) Bir noktadan sonra zaman daha hızlı akmaya başladı, tutamıyorum sanki.
Ben bekarım henüz, iş de yok şuan bakalım. Yaşlara takılacağımı beklemezdim hiç kendimden, hayatımda bazı şeyler oturmadığı için dert ediyor da olabilirim biraz..
1.5 yaşında minikk cadi bir kizim var :)
Hareketli cok yaramaz da :)
Aynen zaman cok cabuk geçiyor, bende senin gibi onceleri.bitse de gitsek modundaydim suanda zamanin hemen gecmesinden sikayetciyim.uçuyor sanki.kendi adima degilde bende sevdiklerimin yas almasi sanki ellerimden kaymalarina sebep gibi geliyor.üzülüyor um

tanışmayı çok istediğim üyelerden birisin Vivid Vivid ❤♡❥ღ❣❤♡❥ღ❣❤♡❥ღ❣

1.5 yaşında minikk cadi bir kizim var :)
Hareketli cok yaramaz da :)
Aynen zaman cok cabuk geçiyor, bende senin gibi onceleri.bitse de gitsek modundaydim suanda zamanin hemen gecmesinden sikayetciyim.uçuyor sanki.kendi adima degilde bende sevdiklerimin yas almasi sanki ellerimden kaymalarina sebep gibi geliyor.üzülüyor um

Maşallah ona:emir_bebek::nazar: :)
Önceden büyümek istersin, şimdi de ağırdan alsın istiyorsun.. Aslında büyümekten şikayetçi değilim çünkü manevi olarak zor süreçlerden geçtim kendimce ama yine de bu kadar hızlı akmasa, ne bilim bir işim gücüm otursaydı en azından daha az düşünürdüm sanırım :) Çok da düşünmenin çaresi yok aslında bugünü kaybetmeyi sağlıyor anca bu da.

tanışmayı çok istediğim üyelerden birisin Vivid Vivid ❤♡❥ღ❣❤♡❥ღ❣❤♡❥ღ❣

Gerçekten mi:oops: Teşekkür ederim, ben forumda kendi kendime takılıyorum genelde sohbetlere fazla girmeyince böyle ıssız ıssız dolaşıyorum :)

Önceden büyümek istersin, şimdi de ağırdan alsın istiyorsun.. Aslında büyümekten şikayetçi değilim çünkü manevi olarak zor süreçlerden geçtim kendimce ama yine de bu kadar hızlı akmasa, ne bilim bir işim gücüm otursaydı en azından daha az düşünürdüm sanırım :) Çok da düşünmenin çaresi yok aslında bugünü kaybetmeyi sağlıyor anca bu da.

Gerçekten mi:oops: Teşekkür ederim, ben forumda kendi kendime takılıyorum genelde sohbetlere fazla girmeyince böyle ıssız ıssız dolaşıyorum :)
ay evet Chocolita Chocolita nın profilinde görmüştüm ama yazamadım hiçbir zaman dek gelmedi :)❤♡❥ღ❣

Sagol tatlim :)

Nickimi yansıtmıyorum, elisya'nın e'si ismimin de baş harfi sadece :KK70: anca o kadar yansıyor.. profil fotoğrafımı yıllar önce bulmuş eklemişim buraya, anılara sadığım :KK70: değiştirmeye kıyamıyorum.. hem kız aşık, leyla.. ben hep leyla.. tamamen yansıtıyorum yani :KK70:

Konu guzel olmus. :KK200: sayende dusundum. Neden bu nick ve foto diye. Kesinlikle bilincalti ve disavurum bagdastirmasi etken.
Ben degisik ve ozgun nick olsun diye birden bulmustum ve sonra degistirmeyi dusunmedim. Baska buldugm guzel bir nicki de sevdigim arkadasima soylemistim o yapmisti hatta.

DonukPudra ; hem makyaji sevmemden hem de beni ilk taniyanlar mutlaka aaa ben seni cok soguk buluyordum meger oyle degilmissin demesinden cagrisim yapmis dmek ki bana :KK70:
Burdan sesleniyorum hissettiginiz gibi donuk degilim :KK70:

Avatarim epeydir bu :oops: daha ozgun birsey ariyorum ama icime sinen bulamiyorum. Yine mesafeli ve kendini saklayan ,ayni zamanda kararli ve dik durusumu yansitiyor bence.