Nickinizi ve profil resminizi ne kadar yansıtıyorsunuz :))

Evet seni tanıdığım kadarıyla içinde kurduğun kocaman bir dünyan var :) onu paylaşacağn insan çok özel olmalı. Sürekli bundan bahsetmiyorsun kendini açmıyorsn :)

Ya açıkçası pek farklı bir dünyam olduğunu düşünmüyorum ama çoğu insanla frekansım çok uymuyor, yanlış anlaşılmaktan bıkmış biriyim, kırılgan, enerjisi kolay düşen bir yapım da olunca gerçek anlamda uyuma, kendimi rahat hissetmeye, anlaşılmaya çok önem veriyorum, yalnızlık rahat geliyor çoğu zaman, temkinli bir halim var istemsizce :) Dönem dönem ya da duruma göre enerjim artıyor neşesiz biri de değilim pek ama genel halim sakin ve nadir insanla iletişim halinde :)
Falan filan işte :) Daha uzatmıştım da kısalttım, çok muzdaribim insanlar ve anlaşılmama konusunda

Yaa anlaşılabilme konusunda bende çok hassasımm. He deyip geçemiyorum. Ya da birilerinin beni gerçekten anlamadan bana anlıyorum demesini istemiyorum. Öylesine edilmiş özürler istemiyorum hemen anlaşılıyorlar zaten

Yaa anlaşılabilme konusunda bende çok hassasımm. He deyip geçemiyorum. Ya da birilerinin beni gerçekten anlamadan bana anlıyorum demesini istemiyorum. Öylesine edilmiş özürler istemiyorum hemen anlaşılıyorlar zaten

Aynen ben de üstün körü şeyleri sevmem pek. Bir insanın aklında yanlış kalmak da istemem.
Eskiden çok daha fazla takardım da şimdi çok rahatsız etmezse bazen of tamam peki havasına giriyorum arada artık, yoruldum çok çünkü :)
İnsanlar beni anlamıyor ben de nasıl anlamadıklarını anlamıyorum bir türlü, biri bana demişti sen kendini net görüyorsun ama öyle durmuyor falan, gerçekten ben içimden geldiği gibiyimdir(maalesef bastırmak durumunda kaldığım bana zarar veren huylar dışında:)). Toplum tarafından oluşturulmuş benimsenmiş belli insan kalıplarına uyman bekleniyor çoğunlukla, ya da kendi tecrübe datalarına :)
Şunu yapıyorsan şöylesin diyor, hayır değilim diyorum, bir de gülerek öylesin diyor falan, şiddete meyledesim geliyor.
Hayır değilsem de bunun belirtme şekli fevri olmamalı bence.
Ben biraz sessiz sakin duruşlu biriyim bu yüzden oluyor bazı şeyler anladığım kadarıyla.

Yakın zamanlar :)
Ahh ah bana daha dün o gençlik zamanlarındaymışım gibi geliyor :)
Evet canim,valla hala genciz aslında da ben anne olduktan sonra herseyden koptum gibi oldu.bir parçayı tam dinlersem keyifle oh diyorum.kendime bile.bakamaz oldum dusun yeni yeni toparlanıyor um bakalım: )