Nevreste'nin Mutfağı

Çok merak ettim hepsini yediniz mi

Tamam bu ölçüde yapayım ununu ayarlayabilirsem tabi

nevrestem sen benim diyetisyenim olsana çok yersem vur kafama kafama

lisebella senin bu şef pek iyi bir örnek gibi gelmedi bana

sef kendi yimis yimis sonra cok yimeyin deyooor

haklisin hemsom benimde pek gozum tutmadi bu sefiama suyledigi dogru dinlemek lazim ama sen boyle krepleri falan koyarsan biz sefi dinleyemeyecegiz sonrada sonumuz sef gibin olacaksonra dukanda gelse,karatayda glese kimse kurtaramaz bizi

Biz de şefi dinleyelim ozaman az yiyelim sonra kurtarılamıyacak hale gelmeyelim

Ohhh afiyet olsun benim çoçuklarda bayılıyorlar krebe ellerine sağlıkcanım

PATATES BÖREĞİ
MALZEMELER
5-6 patates küp küp doğranmış
1 kuru soğan küçük doğranmış
Maydanoz doğranmış
2 yumurta
100 gr peynir küçük küçük doğranmış yada rendelenmiş (ben dil peyniri kullandım edirme peyniri olsa daha güzel olur)
1 çaybardağı sıvı yağ
2 kaşık tereyağı
1kaşık toz biber
Tuz
1 su bardağı yoğurt
1su bardağı un
1paket kabartma tozu
Kaşar(pişmeye yakın üzerine dökülecek)
Tüm malzemeler karıştırılır....Yağlanmış borcama serilir.Üzerine tereyağı minik minik yerleştirilir.İstenilirse tereyağı yerine yarım çay bardağı sıvı yağ içine fazla konabilir. 170 derece de pişirilir üzeri kızarınca çıkartılıp kaşar rendesi dökülür...Biraz kızarınca çıkartılıp servis edilir..

Çok güzel görünüyo eline sağlık

Tadı çok güzeldi bence ama sen beğenir misin bilmemPatates salatası ile patatesli börek arası birşeyAz yapabilirsinSen yemezsen eşin yer

Küçük bi borcam tepsi yaparım patatesli börek sevmem ki ben ama patates salatası severim napcaz:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…