Nevreste'nin Mutfağı

Hepsi çok güzelAma bu farklı ondan tarif istedim

Teşekkürler

nevoscum ben sunu dusundum krep yapayım ıcınede kıymalı harc koyayım.. bohca gıbı katlatım.. uzerınede kasar rendeleyım dıyorum..
fırına koyunca kurumaz dımı krepler..yumusak olur heralde.. bılırsen abna soylesenee

Canım bu dediğin şekil ben hiç yapmadım ama tanem arkadaşım geçen gün paylaştı çok güzel oluyormuş istersen deneBen de deneyeceğim

Sen de ne hamarat mışsın maşaallahBunu da öğrenmiş olduk

Ama inan hamaratlık deyince,çok az kişi seninle yarışabilir..
Yani senin yaptığın hamur işleri çok çok yetenek-beceri isteyen türden..
Benim bu konudaki number 1'ım her zaman sensin ikizimgilim..

bende bugun yaptım hashaslı ırmık tatlısını yarın resmını cekeyımde bak bi..hafıf oldu gayet. komsularım gelcek bende degısık seyler denemek ıstedım bugun yaptım. ama ben fıncan degılde hepsınden bır su b. koydum tadı guzel oldu ama ılk defa yedıgımdenmı bılmıyorum pek ıcıme sınmedı. ama yınede guzel
Canım bu dediğin şekil ben hiç yapmadım ama tanem arkadaşım geçen gün paylaştı çok güzel oluyormuş istersen deneBen de deneyeceğim

bu tarıfı yarın deneyım ben bı bakalım ne olcak. kafama takılan suydu. su koymasam da yumusak olurmu. dıye dusundum..cunku neten hep baktım susuz yapanlarınkıde yumusak gorunuyordu....buzlugumda fazladan kıymalı harc var onu kullaanmak ıstıyorumda:26::26:

birde ben bu krepi 15 16 kişilık yapcam.. o zaman krep malzemesının ıkı katınımı koycam..mesela 2 yumurtaysa 4 yumurta 2 s.b.un ıse 4 s.b un mu koycam...nasıl ayarlarım onu??

Ben bunu ince seviyorum canım aslında tarif borcam için ama ben bunu büyük tepsiye döküyorum.3fincan=1subardağı +1 kaşık oluyor canımKolay ve güzel oluyor
Canım bu arkadaşım bunu paylaştıktan sonra başka bir arkadaş ben bunu yaptım su koymadım o yüzden kuru olmuştu bir daha ki sefer su ekleyeyim yazmıştıBen yapmadım daha yapacağım o yüzden fikrim yok
Topicte sadece benim tariflerim yok arkadaşların da var ilk sayfa da hepsi yazıyor istersen bak misafirlerin için birşey bulursun

nevoscum oturmamda bunu yapabılrım. basıtmıs.. ama bu yumusak oluyormu ben dondurmadan yapsam.. bıde kat kat durmus senınkıler cıft yufkadanmı yaptın ust ustemı koydun yufakaları

nevoscum oturmamda bunu yapabılrım. basıtmıs.. ama bu yumusak oluyormu ben dondurmadan yapsam.. bıde kat kat durmus senınkıler cıft yufkadanmı yaptın ust ustemı koydun yufakaları

Bak canım onları yukarda ki gibi yapmıştımGevrek çıtır çıtır oluyor..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…