Nevreste'nin Mutfağı

Şimdiden ellerine sağlık pisicim

nevreste dün bunu yaptım iş çıkışı ama baya büyük kaçtı elimden. bide hamuru az yoğurmuşum çok az oldu. içim arttı bolca bugünde allah izin verirse normal mantı yapacam

nevreste dün bunu yaptım iş çıkışı ama baya büyük kaçtı elimden. bide hamuru az yoğurmuşum çok az oldu. içim arttı bolca bugünde allah izin verirse normal mantı yapacam

Ellerine sağlık canımBenimkilerde baksana koca koca oldu ilk yapmıştımİçini küçük ve yakın koyarsan küçük oluyor..Şimdiden ellerine sağlık,kolay gelsin

Teşekkür ederim canım

Her zaman beklerimRabbim size de doğumunuz da kolaylık versinPaylaşımlarınızı bekliyorum

Sağolasın.Allah seninde evlatlarını sana bağışlasın
Ben de yemek yapmayı çok severim.Çok becerikli olduğum söylenemez ama yinede denediklerimden fotolar eklerim.

Nevrestem özellikle bu ecele mantı çok pratik görünüyor kesinlikle deneyeceklerim arasında.

Sağol canım allah razı olsun
Seviyorsan mutlaka güzel şeyler yapıyorsundurSevgin içine giriyor daha ne olsunBeklerim canım

Evet seviyorum yemek yapmayı ama özellikle eşim ve kendim için yapıyorsam iki kişilik yemeklerim daha güzel oluyor.

Nevrestem özellikle bu ecele mantı çok pratik görünüyor kesinlikle deneyeceklerim arasında.
Evet canım çok pratik tavsiye ederim
Evet seviyorum yemek yapmayı ama özellikle eşim ve kendim için yapıyorsam iki kişilik yemeklerim daha güzel oluyor.

Ellerinize sağlık rabbim ağzınızın tadını hiç bozmasın

Eki Görüntüle 662542

Nevoş patates böreğini yaptım resimi kötü çekmişim idare et tadı çok güzel ama beğendim

ellerine saglik canim

sunuma bak bayildim ellerine saglik

Eki Görüntüle 663004 yenirki bu:125:
not:sakın bunu evde denemeyin çok tehlikeli çoookk

tarifini alabilirmiyim

ellerinize saglik

ben diyetteyim ama

ellerine saglik nevosum

diyetteyim diyorum siz napiyonuz

Öğlen görünce hemen bugün denemek istedim.Ufak kızım yoğurtlu çorbalara bayılır,kesin bunu da çok sever diye düşündüm ama taze sarımsak yok evde hem kokar eşim de yemez yarın iş var diye.Eti çözdürmek için çıkarınca nohutuda suya koyayım derken meğer nohutta kalmamış haberim yok. Neyse malzemelerini mecburen biraz değiştirerek yaptım.Nohut yerine buğday,sarımsak yerine de kara lahana saplarını doğradım.Emzirdiğim için nohutlu yiyemeyecektim zaten.Ben çok beğendim daha gelmedi eşim bakalım nasıl bulacak.
Teşekkürler,ellerine sağlık.

Ellerine sağlık canımİşte olay budur bak yeni bir yemek çıkartmışsınAma sarmısak kesinlikle kokmuyor tavsiye ederim birde öyle dene
Afiyet olsun

Ellerine sağlık canımİşte olay budur bak yeni bir yemek çıkartmışsınAma sarmısak kesinlikle kokmuyor tavsiye ederim birde öyle dene
Afiyet olsun

Teşekkür ederim
Sarımsak denince kokuyor diye düşünmüştüm.Kokmaması güzel, o zaman haftaya da tarifin özüne sadık kalıp deniyim.

Jaledagilimmmm
Muhteşemsinnnn
Nefis görünüyolar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…