Netten tanışma ile evlilik ne kadar sağlıklı

Evlendim boşandım ilk evliliğim nettendi. Görünüşe göre efendi gibiydi ailem de çok seviyordu ama karakteri bozuktu. Boşanalı 6 sene oldu. Evlenmenin E sini istemeyen ben bikaç gün önce biriyle tanıştım doğu tarafından Mardin, çok içim ısındı tanıdığım kişiye, ben iç Anadoludan ama korkuyorum da. Acaba nette tanışmayla evlilik mi olmuyor yoksa bende mi bişi var bilemedim. 😔
benim netten tanışıp çocuğa karışmış 10 küsür yıllık çok arkadaşım var. yani eğer sağlıklı iletişim kurabilirsen sorun olmuyor

Kaçıncı yüzyıldayız internetten tanışmak çok normal önemli olan hemen kapılmamak, çok çok iyi tanımak, mümkün mertebe soğukkanlı olup ilişkiye zaman vermek.

Arkadaşım sen aynı hatayı ikinci kez yaparak sadece belanı arıyorsun 🥰
Ay yok kesin evlenecem demiyorum ki. Acaba sorun bende mi karşıda mı sorguluyorum kendimi agshjdl. 2.ye evlenmem kolay kolay olmaz

Evlendim boşandım ilk evliliğim nettendi. Görünüşe göre efendi gibiydi ailem de çok seviyordu ama karakteri bozuktu. Boşanalı 6 sene oldu. Evlenmenin E sini istemeyen ben bikaç gün önce biriyle tanıştım doğu tarafından Mardin, çok içim ısındı tanıdığım kişiye, ben iç Anadoludan ama korkuyorum da. Acaba nette tanışmayla evlilik mi olmuyor yoksa bende mi bişi var bilemedim. 😔
İnternetten ya da değil "birkaç gün"önce tanıştığınız biri için ciddi düşünmeniz daha garip geldi bana. Üstelik kötü bir deneyimi olan,sütten ağzı yanan bir kadın olarak. Bi durun bi tanıyın zaman geçsin.

İnternetten tanışıp evlenen mutlu olan var evet ama şahsen ben yapamazdım. Burnumuzun dibindeki insana güvenirken bile akla karayı seçiyoruz.

Niye hemen evlilik düşünüyorsun ki evlenme flört et mis gibi gez toz tanı baktın oluyor evlen ama ilk amacın evlilik olursa sonu hüsran olabilir tanımaya fırsatın olmaz ki deneyimlemişsin zaten üstelik çocuğun varmış

Birkaç gün önce biriyle tanıştınız hem de netten üstelik evlilik düşünüyorsunuz ? Çok garip !

Bence hiç güvenilir değil, netten tanışılıp uzun süre uzaktan konuşmaya hiç güvenmiyorum. bende ilk orada tanıştım ama aynı şehirdeydik zaten ki 1 hafta sonra görüştüm üniye başlamıştı ve bilindik bir yerde çalışıyordu bunlara güvenerek gittim dışarıda cafede görüştük

netten tanışanla evlilik olmuyor değil oluyor da siz daha birkaç gün önce tanıştığınız adamla evlenmeyi mı düşünüyorsunuz?

X