Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nette dolaşırken şöyle bi sistem gördüm daha önce açıldımı konu bilmiyorum ama ilginç

anladım cnm gormrmısım ben onu pardon :18: ama bu yontem banada saglıklı gelmedı yaglandırmıo kı kalıcı olsun tabı yıne sen bılrsın ama zararı olur gıbıme gelıo allah korusun cnm

bende agrı yapmıyor ama bazen agırlastıgını hıssedıyorum adet donemınde şişer ya gogusler oyle gb oluo bazen..canım cok cekme ki acımasın kucugu daha cok acıtır bnce ben buyuguyle yapıyorum.ucuna ve ust kısma etrafına yapıyordum ama uc kısmına yapmaya ara werdım cunku gosgsumden süt gibi sıvı geldı eskıden de gelıyordu donem donem bu aparatı kullanmadan once ama gecen gun cok sıktım herlde gene geldı genel cerrah a gıttım gogsumden sıvı geldı dıye pompayıda soyledım...bu sıvı gelıyomus zaman zaman kızlardan ama pompayla gogsumu bıraz zorladım dıye gelmıstr gene dedı bı sorun yok ama cok zorlama dedı... o yuzden artık ucuna cok zorlamıyorum etrafına daha cok yapıyorum...

göğsü çektiği için muhtemelen süt kanallarını açıyor olabilir, o da prolaktin hormonunun fazla salgılanmasına neden olabilir diye düşündüm ben de. peki doktora açık açık söyledin mi yani bu niyetle yapıyorum diye, doktorun yaklaşımı ne oldu, işe yarar yaramaz, zarar verir vermez... ben o kadar doktora gittim, açık açık bakın be bu durumdan rahatsızım ve vücuduma zarar vermeyecek sağlıklı bir yöntemle büyütmek istiyorum bunu da tıbbi bir yöntemi varsa lütfen yardımcı olun diye, hepsi de başında savdı, gençsin güzelsin ne gereği var kendini sev evlenince büyür estetik ol hepsini dediler:S ama hiçbiri bu yöntemlere sıcak bakmadı, doktorunun karşı çıkmaması da çok ilginç geldi o yüzden..

ben çok çekmiyorum bu arada yavaş yavaş yapıyorum, bugün biraz daha alıştım sanırım çok ağrı olmuyo ama bu kez de göğüs kafesim sıkıştı resmen nefes almakta zorlanıyorum. bana bile tuhaf geliyo ama gerçekten öyle( neyse umarım bunlar işe yarayacağına delalettir..

Son düzenleme:
yaa canım doktor sıcak bakmadı tabıı kı zorlama dedı ama bunu yaparsan şu şu olur gıbısınden bi yorumda yapmadı.süt kanallarım acılmıs dedıgın gıbı...bunu yasayan bayanlar gelıyomus östojenın calıstıgını gosterırmıs bu doktorun asıstanı oyle soyledı.ben pompa kullandıgımı soyleyınce zaten anladı bende buyutmek ıcın demedım yada ne onerırsınız gıbısınden bır soru sormadım.acıkcası bıraz sogudum ama yapmakta ıstıyorum azıcık azıcık yapıyorum hala valla dokusuna zarar werecek kadar sıkmıyorum sonucta kendımı oyle tesellı edıyorum cunku yararı var bırakmaktan yana deil gonlum en azından bırazcık daha buyusun.bence senınde ıse yarayacagını gosterır o agrılar.hadı ınsallah...yaa bıde bı arkadas yukarda yaglanma yapmıyor kalıcı buyukluk saglamaz yazmıs moralım bozuldu ınsallah oyle olmaz ama buyuyen gogus gerı kuculur mu ki ?:44:

anladım cnm gormrmısım ben onu pardon :18: ama bu yontem banada saglıklı gelmedı yaglandırmıo kı kalıcı olsun tabı yıne sen bılrsın ama zararı olur gıbıme gelıo allah korusun cnm

önemli değil tatlım :) valla bilmiyorum bakalım bir ay sonunda bakıcam inşallah bi zararı olmaz..:)

peki göğüs ucundan mı yapıyorsun sen yalnızca..

hayır canm cevresine yapıyorum ucunu zorlamak istemiyorum cok fazla

önemli değil tatlım :) valla bilmiyorum bakalım bir ay sonunda bakıcam inşallah bi zararı olmaz..:)

hayır canm cevresine yapıyorum ucunu zorlamak istemiyorum cok fazla

tamam cnm ıns sorun olmaz. zaten ucu en hassas yerı orayı pek zorlamamak gerekıo

meraba canm, ben de okuyorum deneyimlerinizi, hatta alsammı diye düşündüm ,fakat okurken görünce söyliyim dedim. diyeceğim şu; eğer bu aparatı kullanmadan önce de zaman zaman göğsünden süte benzer sıvı gelmişse bir kadın doğum doktoruna ya da endokrinologa danışmanı tavsiye ederim kan tahlili yaparlar , çünkü prolaktin hormonu yükseldiği zamanlarda göğüs ucundan sıvı geliyor geliyor,prolaktin kendiliğinden yükselebildiği gibi başka sebepleri de olabiliyor..şimdi bu kullandığınız mekanizma kan dolaşımını artırıyor olsa da ,görünen o ki göğsün uyarılmasına bağlı olarak prolaktin salgılanımını artırmış ayrıca senin süt kanallarını da açmış, yaparken çok fazla ucuna dokunmamaya çalışırsan daha iyi olabilir , çünkü uyarıma bağlı olarak da artıyor bu hormon..prolaktinin fazla yükselmesi de göğüs sağlığı açısındaniyi değil..herkesde nasıl etki yapar bilmiyorum bunun dışında ucuz alınabilir bir şey aslında , masaj yapiyorum şimdilik , ilk sayfada bahsedilen foruma baktım sonuçlar cidden çok acayip, gözle görünür büyümüş,umarım deneyenler de aynı sonucu elde eder, ben takipteyim

Son düzenleme:
cindy sana bir soru daha, büyümeyi ne kadar zamanda elde ettin... kullanalı sanırım bir hafta oluyor, cm olarak hiç ölçmüyorum bir dolgunlaşma gibi birşey var ama aman aman bişi değil henüz. görüntüde hiçbişi yok ben dokunduğum için anlıyorum. elim alıştı artık bir sıkıntı olmuyo. önce göğsün çevresinde belli noktalarda 10 saniye kadar tutuyorum sonra göğsün her yerine çekip çekip bırakıyorum. toplamda 1 dakika kadar fazla da yapmıyorum, ben de prolaktin sorunu yaşamıştım daha önce zorlamak istemiyorum.

kızlar ocak 16dan beri bu vakumu yapıyorum ölçtüm 1 cm fark yapmışım :) ben küç de içiyorum kansızlık için onun da faydası var mıdır bilmem ama ben vakumu yaparken bile bakıyorum daha bi havalanıyolar sallanıyolar falan cok hoşuma gidiyo valla:)

kızlar bende adacayı ıcıyorum birde östrojen içerdiği için soylıyım onuda...
valla canım ben cm olarak bişi dıyemıcem ama benım bayagı farkettı gruntude bırazcık ama bnmde dokundugum zaman bayagı anlasılıyor
buara ucuna hiç yapmıyorum sut kanalları acılma durumundan...sadece etrafına yapıyorum fazla zorlamadan...

iyi yapıyorsun canm zorlama tabi bende zorlamıyorum:) boş da durmak istemiyorum düğün tarihimiz belli oldu yani gerim sayım basladı bir an önce bişiler işe yaramalııııı:18:

kızlar bugün benim de göğüs ucumda hafif ıslaklık vardı sanki, sanırım benim de kanallar açılmış, zaten baya şiş hissediyorum, hiç de zorlamıyordum ama daha da az yapcam artık.

bende bugün yapmaya başladım bakalım ama kupalar çok küçük yaa siz nasıl yapıyosunuz ucuna biraz yapıyorum ben biraz da kenarlara falan ama yararı oluyo mudur hiç bi fikrim yok yani...

canım etrafına yap işte ucunun yakınlarına...ben ucunada yapıyordum ama bence ucuna zorlama cunku süt kanallarını acıyor... nerdeyse süt annelık yapıcam

bende bugün yapmaya başladım bakalım ama kupalar çok küçük yaa siz nasıl yapıyosunuz ucuna biraz yapıyorum ben biraz da kenarlara falan ama yararı oluyo mudur hiç bi fikrim yok yani...

valla canm oluyo sanki ya daha dolu dolu gibi sanki artk:26:

afroditçim en son ayın 16 sında ölçmüşüm 86 cıkmıs...bugun ayın 10 u tam bır ay olmamamıs ama ölçtüm 88 cıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…